LOGIN
headersmall1.png headersmall10.png headersmall11.png headersmall12.png headersmall13.png headersmall14.png headersmall2.png headersmall3.png headersmall4.png headersmall5.png headersmall6.png headersmall7.png headersmall8.png headersmall9.png header_small.png header_small_15.png header_small_16.png header_small_17.png header_small_18.png schoenensokken670_160.png
JONGSTE JEUGD
JEUGD
SENIOREN
Favoriete team(s)
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

25 mei| Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
MA1 49821 R.M.H.C. de Pelikaan MA1 15:00 16:00 VELD A  info
Fluiten: Johan Leenaars en Robert Wilting
MA2 50002 HC Etten-Leur MA2 11:30 12:15 VELD D  info
Fluiten: Maarten Schram (Heren 3) en Tim Konings (Heren 3)
MA3 50320 VMHC MA2 35 15:10 16:15 uit -   info
MA4 49929 HOCO MA3 35 09:40 10:45 uit -   info
MB1 16803 R.H.V. Leonidas MB1 11:15 12:30 VELD A  info
Fluiten: Marco Joosen en Frank Doggen (Heren Vet B)
MB2 50576 HC Tilburg MB2 10:00 10:30 VELD A  info
Fluiten: Johan Leenaars en Carla Brokx (Dames Vet Zon)
MB3 50618 B.H.V. Push MB3 15 15:15 16:00 uit -   info
MB4 50758 BH&BC Breda MB3 25 13:20 14:30 uit -   info
MB5 51366 MHC Rapide MB4 13:00 13:30 VELD C  info
Fluiten: Sophie Pals (Dames Jong 1) en Silke Trip (Dames Jong 1)
MB6 50916 M.H.C. Goirle MB4 30 13:15 14:15 uit -   info
MB7 51790 MHC Liberty MB5 11:30 12:00 VELD C  info
Fluiten: Pien de Mul (MA1) en Benthe van der Veen (MA1)
MC1 18204 OMHC MC1 13:15 14:15 VELD A  info
Fluiten: Wendy van Breemen (Dames 2) en Sophie Visser (Keepersschool C)
MC2 53401 HC Tilburg MC2 15:15 15:45 VELD D  info
Fluiten: Eva Joosen (MB1) en Suus Heijnekamp (MB1)
MC3 53406 MHC Made MC2 09:40 10:25 VELD D  info
Fluiten: Sterre Henquet (MA1) en Donna Visser (MA1)
MC4 52678 BH&BC Breda MC5 25 10:50 12:00 uit -   info
MD1 54692 B.H.V. Push MD2 15 07:45 09:00 uit -   info
MD2 54803 Hockeyclub Hilvarenbeek MD1 13:30 14:00 VELD D  info
Fluiten: Anke van Hilvoorde (MA2zaal) en Janneke Kalthof (MA2)
MD3 54809 Berkel Enschot Berkel-Enschot MD4 08:15 08:45 VELD B  info
Fluiten: Laurens Beerendonk (JA2) en Abel Westerveld (JA2zaal)
MD5 55775 HC Tilburg MD11 08:15 08:45 VELD D  info
Fluiten: Mats van Dam (JB3zaal) en Robin Busio (JB3)
JA1 16815 LOHC JA1 80 11:35 14:15 uit -   info
JA2 47798 ZwartWit JA2 15:00 15:30 VELD B  info
Fluiten: Marco van Es (Heren Vet A) en Stijn Brokx (Heren 2)
JA3 47845 HC Oirschot JA1 35 14:40 15:45 uit -   info
JB1 56637 HC Tilburg JB2 25 07:35 09:00 uit -   info
JB2 56573 Hockeyclub Zevenbergen JB1 40 13:20 14:45 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
JB3 56483 B.H.V. Push JB4 13:00 13:45 VELD B  info
Fluiten: Sacha de Bruin (Dames 2) en Ilja Colella (Dames 2)
JB4 56650 HC Tilburg JB5 25 13:20 14:15 uit -   info
JC1 48411 BH&BC Breda JC1 09:15 10:15 VELD B  info
Fluiten: Marcel Stiefelhagen en Daan Kerklaan (Heren Vet A)
JC2 48418 Rosmalen JC2 09:45 10:30 VELD C  info
  TIJD GEWIJZIGD  
Fluiten: Corinne Hoven (Dames Vet Zon) en Niels van Alphen (Trimhockey senioren)
JC3 48197 HOCO JC2 35 14:40 16:00 uit -   info
JD1 48731 HOCO JD1 35 07:25 09:00 uit -   info
JD2 48692 HC Etten-Leur JD2 30 11:45 13:00 uit -   info

25 mei| Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
M6E1 42690 R.M.H.C. de Pelikaan ME1 08:30 09:00 VELD Ko & Flo  info
  Veld F1  
M6E2 42147 MHC Liberty ME1 15 08:15 09:00 uit -   info
  Deel B  
M6E3 42699 Hockeyclub Prinsenbeek ME3 08:30 09:00 VELD A  info
  Veld A3  
M6E4 42706 MHC Made ME1 08:30 09:00 VELD A  info
  Veld A4  
M8E1 46328 ZwartWit M8E1 13:30 14:00 VELD Ko & Flo  info
M8E2 46237 B.H.V. Push M8E5 15 13:00 13:45 uit -   info
M8E3 46340 Hockeyclub Zevenbergen M8E1 12:15 12:45 VELD Ko & Flo  info
MF2A 44723 R.M.H.C. de Pelikaan MF1 45 09:15 10:30 uit -   info
MF2B 44264 Hockeyclub Prinsenbeek MF2 25 09:35 10:30 uit -   info
MF2C 56805 MHC Liberty MF3 08:30 09:00 VELD A  info
  Veld A1  
J6E1 47192 MHC Tempo JE1 45 08:00 09:15 uit -   info
J6E2 47153 B.H.V. Push JE4 15 09:45 10:30 uit -   info
J6E3 47438 HC Walcheren JE1 80 07:55 09:45 uit -   info
J8E1 45234 B.H.V. Push J8E2 15 10:30 11:15 uit -   info
J8E2 45284 Oudenbosch J8E1 11:00 11:30 VELD Ko & Flo  info
JF2A 43515 ZwartWit JF1 25 07:50 08:45 uit -   info
JF2C 43503 MHC Liberty JF1 08:30 09:00 VELD A  info
  Veld A2  


Agenda
Hoofdsponsor
Sponsors
Twitter
Download de App
Android app on Google Play