LOGIN
00001.png 00002.png 00003.jpg 00004.png 00005.png 00006.jpg 00010.jpg 00011.jpg 00012.jpg 00013.jpg 00018.jpg 00019.png 00020.png 00021.png 00022.png 00024.png 00028.png
JONGSTE JEUGD
JEUGD
SENIOREN
Favoriete team(s)
Voeg toe aan mijn team +
Kies een ander team :
Dames Jong 3

Teamfoto


Teamondersteuning
Trainer Maarten van Rijckevorsel Email
Aanvoerder Ilse d' Hooghe Email
Manager Anniek Broeders Email
Trainer Martijn Loonen Email

Nog 9 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
19 sep 8687 B.H.V. Push DJ4
14:00 14:30 thuis Tandarts Ridder
26 sep 8886 MHC Liberty DJ3
15
13:15 14:00 uit route
3 okt 9198 MHC DES DJ1
13:30 14:00 thuis Tandarts Ridder
10 okt 9399 BH&BC Breda DJ2
25
15:25 16:20 uit route
31 okt 9455 MHC Made DJ2
thuis
7 nov 9710 B.H.V. Push DJ4
15
uit route
14 nov 9904 MHC Liberty DJ3
thuis
21 nov 10104 MHC DES DJ1
25
09:35 10:30 uit route
28 nov 10350 BH&BC Breda DJ2
thuis
5 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 DES DJ1 1 3 1 0 0 12 2 0
2 Breda DJ2 1 3 1 0 0 7 1 0
3 Warande DJ3 1 3 1 0 0 5 3 0
4 Made DJ2 1 0 0 0 1 3 5 0
5 Liberty DJ3 1 0 0 0 1 1 7 0
6 Push DJ4 1 0 0 0 1 2 12 0

Uitslagenmatrix
  DES DJ1Liberty DJ3Breda DJ2Made DJ2Warande DJ3Push DJ4
DES DJ1  
Liberty DJ3   1-7
Breda DJ2  
Made DJ2   3-5
Warande DJ3  
Push DJ4 2-12  

Uitslagen
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
.. Push DJ4 DES DJ1 2-12 Definitief
.. Made DJ2 Warande DJ3 3-5 Definitief
.. Liberty DJ3 Breda DJ2 1-7 Definitief
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
.. DES DJ1 Liberty DJ3 18-0 Definitief
.. Breda DJ2 Made DJ2 0-9 Definitief
.. Warande DJ3 Push DJ4 2-2 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
  DES DJ1 Liberty DJ3 14:00 Sportpark 'Eikendijk'
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
  DES DJ1 Breda DJ2 10:30 Sportpark 'Eikendijk'
  Liberty DJ3 Warande DJ3 14:00 Sportpark Alexander
  Push DJ4 Made DJ2 11:45 Push
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
  Made DJ2 Liberty DJ3 14:00 Sportp. 'De Schietberg'
  Push DJ4 Breda DJ2 10:00 Push
  Warande DJ3 DES DJ1 14:00 Sportpark 'Paterserf'
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
  Breda DJ2 Warande DJ3 16:20 Sportpark Burgemeester de Manlaan
  DES DJ1 Made DJ2 10:30 Sportpark 'Eikendijk'
  Liberty DJ3 Push DJ4 15:15 Sportpark Alexander
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
  Breda DJ2 Liberty DJ3 16:20 Sportpark Burgemeester de Manlaan
  DES DJ1 Push DJ4 10:45 Sportpark 'Eikendijk'
  Warande DJ3 Made DJ2 Sportpark 'Paterserf'
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
  Liberty DJ3 DES DJ1 Sportpark Alexander
  Made DJ2 Breda DJ2 10:00 Sportp. 'De Schietberg'
  Push DJ4 Warande DJ3 Push
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
  Breda DJ2 DES DJ1 Sportpark Burgemeester de Manlaan
  Made DJ2 Push DJ4 12:00 Sportp. 'De Schietberg'
  Warande DJ3 Liberty DJ3 Sportpark 'Paterserf'
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
  Breda DJ2 Push DJ4 Sportpark Burgemeester de Manlaan
  DES DJ1 Warande DJ3 10:30 Sportpark 'Eikendijk'
  Liberty DJ3 Made DJ2 Sportpark Alexander
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
  Made DJ2 DES DJ1 10:00 Sportp. 'De Schietberg'
  Push DJ4 Liberty DJ3 Push
  Warande DJ3 Breda DJ2 Sportpark 'Paterserf'





 
Hoofdsponsor
Sponsors


Sponsorkliks

Agenda
Twitter
Download de App
Android app on Google Play