LOGIN
headersmall1.png headersmall10.png headersmall11.png headersmall12.png headersmall13.png headersmall14.png headersmall2.png headersmall3.png headersmall4.png headersmall5.png headersmall6.png headersmall7.png headersmall8.png headersmall9.png header_small.png header_small_15.png header_small_16.png header_small_17.png header_small_18.png schoenensokken670_160.png
JONGSTE JEUGD
JEUGD
SENIOREN
Favoriete team(s)
Voeg toe aan mijn team +
Kies een ander team :
MB2zaal

Teamfoto


Teamondersteuning
Assistent trainer Tim Brekelmans Email
Coach Coen Beins Email
Coach Yvonne van Nuland Email
Manager Helma Groenendijk Email
Trainer Sophie Visser Email

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
14 dec 28591 MHCT MB1
10
15:45 16:25 uit Teteringen Sportcentrum
  Teteringen Sportcentrum
Donkerstraat 36
4847EJ TETERINGEN
hal: Teteringen
 
14 dec 28800 B.H.V. Push MB3
10
14:55 15:35 thuis Teteringen Sportcentrum
  Teteringen Sportcentrum
Donkerstraat 36
4847EJ TETERINGEN
hal: Teteringen
 
5 jan 36385 Hockeyclub Prinsenbeek MB1
20
11:30 12:20 thuis Jeugdland
  Jeugdland
Jeugdland 1
4851AT ULVENHOUT
hal: Zwart Wit
 
5 jan 36795 B.N.M.H.C. Zwart-Wit MB2
20
10:40 11:30 uit Jeugdland
  Jeugdland
Jeugdland 1
4851AT ULVENHOUT
hal: Zwart Wit
 
11 jan 31875 HC Walcheren MB1
5
11:10 11:45 thuis Oosterheidehal
  Oosterheidehal
Lodewijk Napoleonlaan 111
4904LH OOSTERHOUT NB
hal: Veld 1
 
11 jan 31670 MHCT MB1
5
12:50 13:25 thuis Oosterheidehal
  Oosterheidehal
Lodewijk Napoleonlaan 111
4904LH OOSTERHOUT NB
hal: Veld 1
 
2 feb 35565 Hockeyclub Prinsenbeek MB1
0
11:50 12:20 uit Hockeydome Tilburg
  Hockeydome Tilburg
Bredaseweg 447
5036NA TILBURG
hal: Veld 2
 
2 feb 35348 HC Tilburg MB2
0
12:40 13:10 uit Hockeydome Tilburg
  Hockeydome Tilburg
Bredaseweg 447
5036NA TILBURG
hal: Veld 2
 
15 feb 32877 HC Walcheren MB1
10
16:35 17:15 uit Arkendonk
  Arkendonk
De Zwanendonk 46
4907ZJ OOSTERHOUT
hal: veld 1
 
15 feb 33105 HC Tilburg MB2
10
18:15 18:55 thuis Arkendonk
  Arkendonk
De Zwanendonk 46
4907ZJ OOSTERHOUT
hal: veld 1
 
5 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Tilburg MB2 2 6 2 0 0 10 3 0
2 Warande MB2 2 6 2 0 0 9 5 0
3 Prinsenbeek MB1 2 3 1 0 1 7 7 0
4 Zwart-Wit MB2 2 3 1 0 1 5 7 0
5 Walcheren MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Push MB3 2 0 0 0 2 5 7 0
7 Teteringen MB1 2 0 0 0 2 3 10 0

Uitslagenmatrix
  Prinsenbeek MB1Push MB3Warande MB2Zwart-Wit MB2Teteringen MB1Tilburg MB2Walcheren MB1
Prinsenbeek MB1   5-2 2-5
Push MB3   3-4
Warande MB2   5-2
Zwart-Wit MB2 3-2  
Teteringen MB1  
Tilburg MB2 5-1  
Walcheren MB1  

Uitslagen
ZATERDAG 7 DECEMBER 2019
.. Zwart-Wit MB2 Push MB3 3-2 Definitief
.. Tilburg MB2 Teteringen MB1 5-1 Definitief
.. Prinsenbeek MB1 Tilburg MB2 2-5 Definitief
.. Prinsenbeek MB1 Teteringen MB1 5-2 Definitief
.. Push MB3 Warande MB2 3-4 Definitief
.. Warande MB2 Zwart-Wit MB2 5-2 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 14 DECEMBER 2019
  Prinsenbeek MB1 Zwart-Wit MB2 15:50 Kruitmolen, de
  Teteringen MB1 Warande MB2 16:25 Teteringen Sportcentrum
  Teteringen MB1 Push MB3 14:45 Teteringen Sportcentrum
  Walcheren MB1 Zwart-Wit MB2 16:40 Kruitmolen, de
  Walcheren MB1 Prinsenbeek MB1 15:00 Kruitmolen, de
  Warande MB2 Push MB3 15:35 Teteringen Sportcentrum
ZONDAG 5 JANUARI 2020
  Push MB3 Walcheren MB1 15:55 Bress Sportcenter
  Push MB3 Tilburg MB2 14:15 Bress Sportcenter
  Tilburg MB2 Walcheren MB1 15:05 Bress Sportcenter
  Warande MB2 Prinsenbeek MB1 12:20 Jeugdland
  Zwart-Wit MB2 Warande MB2 11:30 Jeugdland
  Zwart-Wit MB2 Prinsenbeek MB1 13:10 Jeugdland
ZATERDAG 11 JANUARI 2020
  Push MB3 Zwart-Wit MB2 18:10 Hockeydome Tilburg
  Teteringen MB1 Walcheren MB1 12:35 Oosterheidehal
  Tilburg MB2 Push MB3 17:20 Hockeydome Tilburg
  Tilburg MB2 Zwart-Wit MB2 19:00 Hockeydome Tilburg
  Warande MB2 Walcheren MB1 11:45 Oosterheidehal
  Warande MB2 Teteringen MB1 13:25 Oosterheidehal
ZATERDAG 25 JANUARI 2020
  Prinsenbeek MB1 Walcheren MB1 16:40 Kruitmolen, de
  Push MB3 Prinsenbeek MB1 15:50 Kruitmolen, de
  Teteringen MB1 Tilburg MB2 14:45 Teteringen Sportcentrum
  Teteringen MB1 Zwart-Wit MB2 16:25 Teteringen Sportcentrum
  Walcheren MB1 Push MB3 15:00 Kruitmolen, de
  Zwart-Wit MB2 Tilburg MB2 15:35 Teteringen Sportcentrum
ZONDAG 2 FEBRUARI 2020
  Prinsenbeek MB1 Warande MB2 12:20 Hockeydome Tilburg
  Tilburg MB2 Warande MB2 13:10 Hockeydome Tilburg
  Tilburg MB2 Prinsenbeek MB1 11:30 Hockeydome Tilburg
  Walcheren MB1 Teteringen MB1 9:50 Jeugdland
  Zwart-Wit MB2 Teteringen MB1 9:00 Jeugdland
  Zwart-Wit MB2 Walcheren MB1 10:40 Jeugdland
ZATERDAG 15 FEBRUARI 2020
  Prinsenbeek MB1 Push MB3 14:00 Drie Linden, De
  Push MB3 Teteringen MB1 14:50 Drie Linden, De
  Teteringen MB1 Prinsenbeek MB1 15:40 Drie Linden, De
  Walcheren MB1 Warande MB2 17:15 Arkendonk
  Walcheren MB1 Tilburg MB2 18:05 Arkendonk
  Warande MB2 Tilburg MB2 18:55 Arkendonk


Handdoek kan je hier bestellen
 
Agenda
Hoofdsponsor
Sponsors
Twitter
Download de App
Android app on Google Play