LOGIN
headersmall1.png headersmall10.png headersmall11.png headersmall12.png headersmall13.png headersmall14.png headersmall2.png headersmall3.png headersmall4.png headersmall5.png headersmall6.png headersmall7.png headersmall8.png headersmall9.png header_small.png header_small_15.png header_small_16.png header_small_17.png header_small_18.png schoenensokken670_160.png
JONGSTE JEUGD
JEUGD
SENIOREN
Favoriete team(s)
Voeg toe aan mijn team +
Kies een ander team :
MB1zaal

Teamfoto


Teamondersteuning
Manager Janny Janssens Email
Trainer/coach Max de Jong Email
Trainer/coach Sjoerd van den Boezem Email

Nog 6 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
14 dec 27064 Oss MB1
5
11:10 11:45 thuis Oosterheidehal
  Oosterheidehal
Lodewijk Napoleonlaan 111
4904LH OOSTERHOUT NB
hal: Veld 1
 
14 dec 27066 BH&BC Breda MB1
5
08:40 09:15 thuis Oosterheidehal
  Oosterheidehal
Lodewijk Napoleonlaan 111
4904LH OOSTERHOUT NB
hal: Veld 1
 
21 dec 27041 BH&BC Breda MB1
30
12:00 13:00 uit Haagse Beemden, De
  Haagse Beemden, De
Ganzerik 1
4822RK BREDA
hal: Breda
 
21 dec 27042 Hockeyclub 's-Hertogenbosch MB1
30
12:50 13:50 thuis Haagse Beemden, De
  Haagse Beemden, De
Ganzerik 1
4822RK BREDA
hal: Breda
 
18 jan 27052 Hockeyclub 's-Hertogenbosch MB1
20
13:00 13:50 uit Jeugdland
  Jeugdland
Jeugdland 1
4851AT ULVENHOUT
hal: Zwart Wit
 
18 jan 27058 B.N.M.H.C. Zwart-Wit MB1
20
12:10 13:00 uit Jeugdland
  Jeugdland
Jeugdland 1
4851AT ULVENHOUT
hal: Zwart Wit
 
3 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Den Bosch MB1 2 4 1 1 0 7 3 0
2 Oss MB1 2 4 1 1 0 5 4 0
3 Zwart-Wit MB1 2 3 1 0 1 5 8 0
4 Breda MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Warande MB1 2 0 0 0 2 5 7 0

Uitslagenmatrix
  Breda MB1Oss MB1Warande MB1Zwart-Wit MB1Den Bosch MB1
Breda MB1  
Oss MB1   4-3 1-1
Warande MB1   2-3
Zwart-Wit MB1   2-6
Den Bosch MB1  

Uitslagen
ZATERDAG 7 DECEMBER 2019
.. Warande MB1 Zwart-Wit MB1 2-3 Definitief
.. Oss MB1 Den Bosch MB1 1-1 Definitief
.. Oss MB1 Warande MB1 4-3 Definitief
.. Zwart-Wit MB1 Den Bosch MB1 2-6 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 14 DECEMBER 2019
  Breda MB1 Zwart-Wit MB1 10:05 Oosterheidehal
  Oss MB1 Zwart-Wit MB1 10:55 Oosterheidehal
  Warande MB1 Oss MB1 11:45 Oosterheidehal
  Warande MB1 Breda MB1 9:15 Oosterheidehal
ZATERDAG 21 DECEMBER 2019
  Breda MB1 Oss MB1 15:30 Haagse Beemden, De
  Breda MB1 Warande MB1 13:00 Haagse Beemden, De
  Den Bosch MB1 Oss MB1 14:40 Haagse Beemden, De
  Warande MB1 Den Bosch MB1 13:50 Haagse Beemden, De
ZATERDAG 11 JANUARI 2020
  Den Bosch MB1 Zwart-Wit MB1 15:50 Sportiom
  Den Bosch MB1 Breda MB1 18:20 Sportiom
  Oss MB1 Breda MB1 17:30 Sportiom
  Zwart-Wit MB1 Oss MB1 16:40 Sportiom
ZATERDAG 18 JANUARI 2020
  Breda MB1 Den Bosch MB1 14:40 Jeugdland
  Den Bosch MB1 Warande MB1 13:50 Jeugdland
  Zwart-Wit MB1 Breda MB1 15:30 Jeugdland
  Zwart-Wit MB1 Warande MB1 13:00 Jeugdland


Handdoek kan je hier bestellen
 
Agenda
Hoofdsponsor
Sponsors
Twitter
Download de App
Android app on Google Play