LOGIN
headersmall1.png headersmall10.png headersmall11.png headersmall12.png headersmall13.png headersmall14.png headersmall2.png headersmall3.png headersmall4.png headersmall5.png headersmall6.png headersmall7.png headersmall8.png headersmall9.png header_small.png header_small_15.png header_small_16.png header_small_17.png header_small_18.png schoenensokken670_160.png
JONGSTE JEUGD
JEUGD
SENIOREN
Favoriete team(s)
Voeg toe aan mijn team +
Kies een ander team :
Dames Jong 3 zaal

Teamfoto


Teamondersteuning
Trainer Martijn Loonen Email
Manager Martijn Loonen Email
Aanvoerder Gijsje Leenders Email
Manager Anne Willemsen Email

Nog 2 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
2 feb 38040 MHC Liberty DJ1
40
13:40 14:50 thuis Laco Sportcentrum Hilvarenbeek
  Laco Sportcentrum Hilvarenbeek
Roodloop 6
5081XZ HILVARENBEEK
hal: veld 1
 
2 feb 37989 Hockeyclub Hilvarenbeek DJ2
40
12:50 14:00 uit Laco Sportcentrum Hilvarenbeek
  Laco Sportcentrum Hilvarenbeek
Roodloop 6
5081XZ HILVARENBEEK
hal: veld 1
 
1 thuiswedstrijden en 1 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Udenhout DJ1 7 21 7 0 0 35 11 0
2 Den Bosch DJ1 8 13 4 1 3 23 24 0
3 Dommel DJ1 7 11 3 2 2 28 17 0
4 Liberty DJ1 7 7 2 1 4 15 18 0
5 Hilvarenbeek DJ2 5 6 2 0 3 9 18 0
6 Warande DJ3 8 3 1 0 7 11 33 0

Uitslagenmatrix
  Udenhout DJ1Liberty DJ1Hilvarenbeek DJ2Dommel DJ1Den Bosch DJ1Warande DJ3
Udenhout DJ1   5-1 4-3 4-1
Liberty DJ1 2-5   5-0 1-1 1-2
Hilvarenbeek DJ2 2-6   1-5
Dommel DJ1 3-1   5-6 9-2
Den Bosch DJ1 1-7 2-4 1-2 2-2   2-1
Warande DJ3 1-4 1-4 1-5 2-4  

Uitslagen
ZONDAG 1 DECEMBER 2019
.. Liberty DJ1 Warande DJ3 1-2 Definitief
.. Liberty DJ1 Udenhout DJ1 2-5 Definitief
.. Udenhout DJ1 Warande DJ3 4-1 Definitief
ZONDAG 15 DECEMBER 2019
.. Den Bosch DJ1 Udenhout DJ1 1-7 Definitief
.. Warande DJ3 Udenhout DJ1 1-4 Definitief
.. Liberty DJ1 Dommel DJ1 1-1 Definitief
.. Warande DJ3 Den Bosch DJ1 2-4 Definitief
ZONDAG 22 DECEMBER 2019
.. Den Bosch DJ1 Dommel DJ1 2-2 Definitief
.. Warande DJ3 Dommel DJ1 1-5 Definitief
.. Den Bosch DJ1 Warande DJ3 2-1 Definitief
ZONDAG 5 JANUARI 2020
.. Hilvarenbeek DJ2 Den Bosch DJ1 1-5 Definitief
.. Dommel DJ1 Warande DJ3 9-2 Definitief
.. Liberty DJ1 Hilvarenbeek DJ2 5-0 Definitief
.. Den Bosch DJ1 Liberty DJ1 2-4 Definitief
ZONDAG 12 JANUARI 2020
.. Hilvarenbeek DJ2 Udenhout DJ1 2-6 Definitief
ZONDAG 19 JANUARI 2020
.. Dommel DJ1 Liberty DJ1 3-1 Definitief
.. Warande DJ3 Hilvarenbeek DJ2 1-4 Definitief
.. Udenhout DJ1 Dommel DJ1 4-3 Definitief
.. Udenhout DJ1 Liberty DJ1 5-1 Definitief
ZONDAG 26 JANUARI 2020
.. Den Bosch DJ1 Hilvarenbeek DJ2 1-2 Definitief
.. Dommel DJ1 Den Bosch DJ1 5-6 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 2 FEBRUARI 2020
  Hilvarenbeek DJ2 Liberty DJ1 15:40 Laco Sportcentrum Hilvarenbeek
  Hilvarenbeek DJ2 Warande DJ3 14:00 Laco Sportcentrum Hilvarenbeek
  Udenhout DJ1 Den Bosch DJ1 13:30 Schans, De
  Warande DJ3 Liberty DJ1 14:50 Laco Sportcentrum Hilvarenbeek
ZONDAG 16 FEBRUARI 2020
  Dommel DJ1 Hilvarenbeek DJ2 15:15 Theereheide
  Dommel DJ1 Udenhout DJ1 16:55 Theereheide
  Liberty DJ1 Den Bosch DJ1 12:15 Salamander, De
  Udenhout DJ1 Hilvarenbeek DJ2 16:05 Theereheide


Handdoek kan je hier bestellen
 
Agenda
Hoofdsponsor
Sponsors
Twitter
Download de App
Android app on Google Play