LOGIN
headersmall1.png headersmall10.png headersmall11.png headersmall12.png headersmall13.png headersmall14.png headersmall2.png headersmall3.png headersmall4.png headersmall5.png headersmall6.png headersmall7.png headersmall8.png headersmall9.png header_small.png header_small_15.png header_small_16.png header_small_17.png header_small_18.png schoenensokken670_160.png
JONGSTE JEUGD
JEUGD
SENIOREN
Favoriete team(s)
Voeg toe aan mijn team +
Kies een ander team :
M6E2

Teamfoto


Teamondersteuning
Assistent trainer Daniƫlle van Buitenen Email
Trainer Suze Roelands Email
Trainer Sophie de Hoogh Email
Coach Tobias Taminiau Email
Coach Mark Vorthoren Email

Nog 11 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
14 mrt 54045 Hockeyclub Prinsenbeek M6E3
25
uit route
21 mrt 54018 B.H.V. Push M6E8
09:50 10:20 thuis Ko & Flo
   Veld F1  
28 mrt 54057 BH&BC Breda M6E5
08:20 08:50 thuis VELD A
   Veld A3  
4 apr 54041 R.M.H.C. de Pelikaan M6E5
45
uit route
18 apr 54058 MHCT M6E3
08:20 08:50 thuis VELD A
   Veld A4  
9 mei 54033 HC Gilze Rijen M6E1
15
uit route
16 mei 54059 MHC Liberty M6E3
thuis
23 mei 54060 Hockeyclub Prinsenbeek M6E3
thuis
6 jun 54025 B.H.V. Push M6E8
15
uit route
13 jun 54030 BH&BC Breda M6E5
25
uit route
20 jun !Reservering
25
09:00 thuis
  Reservering Jongste Jeugd slotdag 
6 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.



Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 14 MAART 2020
  Gilze-Rijen M6E1 Teteringen M6E3 Sportpark de Vijf Eiken
  Liberty M6E3 Pelikaan M6E5 Sportpark Alexander
  Prinsenbeek M6E3 Warande M6E2 Sportp. 'De Heikant'
  Push M6E8 Breda M6E5 Push
ZATERDAG 21 MAART 2020
  Breda M6E5 Gilze-Rijen M6E1 Sportpark Burgemeester de Manlaan
  Pelikaan M6E5 Prinsenbeek M6E3 Sportp. 'Hulsdonk'
  Teteringen M6E3 Liberty M6E3 Sportp. 'De Gouwen'
  Warande M6E2 Push M6E8 10:20 Sportpark 'Paterserf'
ZATERDAG 28 MAART 2020
  Liberty M6E3 Gilze-Rijen M6E1 Sportpark Alexander
  Prinsenbeek M6E3 Teteringen M6E3 Sportp. 'De Heikant'
  Push M6E8 Pelikaan M6E5 Push
  Warande M6E2 Breda M6E5 8:50 Sportpark 'Paterserf'
ZATERDAG 4 APRIL 2020
  Breda M6E5 Liberty M6E3 Sportpark Burgemeester de Manlaan
  Gilze-Rijen M6E1 Prinsenbeek M6E3 Sportpark de Vijf Eiken
  Pelikaan M6E5 Warande M6E2 Sportp. 'Hulsdonk'
  Teteringen M6E3 Push M6E8 Sportp. 'De Gouwen'
ZATERDAG 18 APRIL 2020
  Pelikaan M6E5 Breda M6E5 Sportp. 'Hulsdonk'
  Prinsenbeek M6E3 Liberty M6E3 Sportp. 'De Heikant'
  Push M6E8 Gilze-Rijen M6E1 Push
  Warande M6E2 Teteringen M6E3 8:50 Sportpark 'Paterserf'
ZATERDAG 9 MEI 2020
  Gilze-Rijen M6E1 Warande M6E2 Sportpark de Vijf Eiken
  Liberty M6E3 Push M6E8 Sportpark Alexander
  Prinsenbeek M6E3 Breda M6E5 Sportp. 'De Heikant'
  Teteringen M6E3 Pelikaan M6E5 Sportp. 'De Gouwen'
ZATERDAG 16 MEI 2020
  Breda M6E5 Teteringen M6E3 Sportpark Burgemeester de Manlaan
  Pelikaan M6E5 Gilze-Rijen M6E1 Sportp. 'Hulsdonk'
  Push M6E8 Prinsenbeek M6E3 Push
  Warande M6E2 Liberty M6E3 Sportpark 'Paterserf'
ZATERDAG 23 MEI 2020
  Breda M6E5 Push M6E8 Sportpark Burgemeester de Manlaan
  Pelikaan M6E5 Liberty M6E3 Sportp. 'Hulsdonk'
  Teteringen M6E3 Gilze-Rijen M6E1 Sportp. 'De Gouwen'
  Warande M6E2 Prinsenbeek M6E3 Sportpark 'Paterserf'
ZATERDAG 6 JUNI 2020
  Gilze-Rijen M6E1 Breda M6E5 Sportpark de Vijf Eiken
  Liberty M6E3 Teteringen M6E3 Sportpark Alexander
  Prinsenbeek M6E3 Pelikaan M6E5 Sportp. 'De Heikant'
  Push M6E8 Warande M6E2 Push
ZATERDAG 13 JUNI 2020
  Breda M6E5 Warande M6E2 Sportpark Burgemeester de Manlaan
  Gilze-Rijen M6E1 Liberty M6E3 Sportpark de Vijf Eiken
  Pelikaan M6E5 Push M6E8 Sportp. 'Hulsdonk'
  Teteringen M6E3 Prinsenbeek M6E3 Sportp. 'De Gouwen'


Handdoek kan je hier bestellen
 
Agenda
Hoofdsponsor
Sponsors
Twitter
Download de App
Android app on Google Play