LOGIN
headersmall1.png headersmall10.png headersmall11.png headersmall12.png headersmall13.png headersmall14.png headersmall2.png headersmall3.png headersmall4.png headersmall5.png headersmall6.png headersmall7.png headersmall8.png headersmall9.png header_small.png header_small_15.png header_small_16.png header_small_17.png header_small_18.png schoenensokken670_160.png
JONGSTE JEUGD
JEUGD
SENIOREN
Favoriete team(s)
Voeg toe aan mijn team +
Kies een ander team :
M6E1

Teamfoto


Teamondersteuning
Assistent trainer Meike van Brakel Email
Coach Laura Brokx Email
Coach Manon de Vries Email

Nog 9 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
21 mrt 51848 Hockeyclub Prinsenbeek M6E1
25
uit route
28 mrt 51817 R.M.H.C. de Pelikaan M6E1
45
uit route
4 apr 52164 B.N.M.H.C. Zwart-Wit M6E1
10:00 10:30 thuis Ko & Flo
   Veld F1  
18 apr 51881 B.H.V. Push M6E3
15
uit route
9 mei 52165 HC Etten-Leur M6E1
thuis
16 mei 51876 B.H.V. Push M6E2
15
uit route
6 jun 52166 Hockeyclub Prinsenbeek M6E1
thuis
13 jun 52167 R.M.H.C. de Pelikaan M6E1
thuis
20 jun !Reservering
09:00 thuis
  Reservering Jongste Jeugd slotdag 
5 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.



Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 14 MAART 2020
  Pelikaan M6E1 Push M6E2 Sportp. 'Hulsdonk'
  Push M6E3 Prinsenbeek M6E1 Push
  Zwart-Wit M6E1 Etten-Leur M6E1 8:30 Sportpark Ginneken
ZATERDAG 21 MAART 2020
  Etten-Leur M6E1 Push M6E3 9:15 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Prinsenbeek M6E1 Warande M6E1 8:30 Sportp. 'De Heikant'
  Push M6E2 Zwart-Wit M6E1 Push
ZATERDAG 28 MAART 2020
  Etten-Leur M6E1 Prinsenbeek M6E1 10:15 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Pelikaan M6E1 Warande M6E1 Sportp. 'Hulsdonk'
  Push M6E3 Push M6E2 Push
ZATERDAG 4 APRIL 2020
  Prinsenbeek M6E1 Pelikaan M6E1 8:30 Sportp. 'De Heikant'
  Push M6E2 Etten-Leur M6E1 Push
  Warande M6E1 Zwart-Wit M6E1 10:30 Sportpark 'Paterserf'
ZATERDAG 18 APRIL 2020
  Push M6E2 Prinsenbeek M6E1 Push
  Push M6E3 Warande M6E1 Push
  Zwart-Wit M6E1 Pelikaan M6E1 Sportpark Ginneken
ZATERDAG 9 MEI 2020
  Pelikaan M6E1 Push M6E3 Sportp. 'Hulsdonk'
  Warande M6E1 Etten-Leur M6E1 Sportpark 'Paterserf'
  Zwart-Wit M6E1 Prinsenbeek M6E1 Sportpark Ginneken
ZATERDAG 16 MEI 2020
  Etten-Leur M6E1 Pelikaan M6E1 9:00 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Push M6E2 Warande M6E1 Push
  Push M6E3 Zwart-Wit M6E1 Push
ZATERDAG 23 MEI 2020
  Etten-Leur M6E1 Zwart-Wit M6E1 9:00 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Prinsenbeek M6E1 Push M6E3 8:30 Sportp. 'De Heikant'
  Push M6E2 Pelikaan M6E1 Push
ZATERDAG 6 JUNI 2020
  Push M6E3 Etten-Leur M6E1 Push
  Warande M6E1 Prinsenbeek M6E1 Sportpark 'Paterserf'
  Zwart-Wit M6E1 Push M6E2 Sportpark Ginneken
ZATERDAG 13 JUNI 2020
  Prinsenbeek M6E1 Etten-Leur M6E1 8:30 Sportp. 'De Heikant'
  Push M6E2 Push M6E3 Push
  Warande M6E1 Pelikaan M6E1 Sportpark 'Paterserf'


Handdoek kan je hier bestellen
 
Agenda
Hoofdsponsor
Sponsors
Twitter
Download de App
Android app on Google Play