LOGIN
headersmall1.png headersmall10.png headersmall11.png headersmall12.png headersmall13.png headersmall14.png headersmall2.png headersmall3.png headersmall4.png headersmall5.png headersmall6.png headersmall7.png headersmall8.png headersmall9.png header_small.png header_small_15.png header_small_16.png header_small_17.png header_small_18.png schoenensokken670_160.png
JONGSTE JEUGD
JEUGD
SENIOREN
Favoriete team(s)
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

14 december| Zaalhockey

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
M8E1zaal 37396 MHC Liberty M8E1 5 12:00 12:35 OOSTERHOUT NB
Oosterheidehal
Lodewijk Napoleonlaan 111
4904LH OOSTERHOUT NB
hal: Veld 1
M8E1zaal 37366 HC Etten-Leur M8E1 5 13:30 14:05 OOSTERHOUT NB
Oosterheidehal
Lodewijk Napoleonlaan 111
4904LH OOSTERHOUT NB
hal: Veld 1
MA3zaal 33172 VMHC MA2 0 16:50 17:20 TILBURG
Hockeydome Tilburg
Bredaseweg 447
5036NA TILBURG
hal: Veld 1
MA3zaal 33377 HC Tilburg MA7 0 17:40 18:10 TILBURG
Hockeydome Tilburg
Bredaseweg 447
5036NA TILBURG
hal: Veld 1
MA4zaal 38325 M.H.C. Goirle MA5 10 19:05 19:45 OOSTERHOUT
Arkendonk
De Zwanendonk 46
4907ZJ OOSTERHOUT
hal: veld 1
MA4zaal 38326 MHC Liberty MA4 10 17:25 18:05 OOSTERHOUT
Fluiten: Nicole Pietersen-thijssen (Trimhockey senioren)
Arkendonk
De Zwanendonk 46
4907ZJ OOSTERHOUT
hal: veld 1
MB1zaal 27064 Oss MB1 5 11:10 11:45 OOSTERHOUT NB
Fluiten: Frank Doggen (Heren Vet C)
Oosterheidehal
Lodewijk Napoleonlaan 111
4904LH OOSTERHOUT NB
hal: Veld 1
MB1zaal 27066 BH&BC Breda MB1 5 08:40 09:15 OOSTERHOUT NB
Fluiten: Martijn Loonen (Heren 3)
Oosterheidehal
Lodewijk Napoleonlaan 111
4904LH OOSTERHOUT NB
hal: Veld 1
MB2zaal 28591 MHCT MB1 10 15:45 16:25 TETERINGEN
Let op: Uittenue mee!   
Teteringen Sportcentrum
Donkerstraat 36
4847EJ TETERINGEN
hal: Teteringen
MB2zaal 28800 B.H.V. Push MB3 10 14:55 15:35 TETERINGEN
Teteringen Sportcentrum
Donkerstraat 36
4847EJ TETERINGEN
hal: Teteringen
MC5zaal 29545 MHCD MC4 0 12:45 13:15 WAALWIJK
Slagen, De
De Gaard 2
5146AW WAALWIJK
hal: Drunen
MC5zaal 29772 HC Tilburg MC9 0 13:35 14:05 WAALWIJK
Slagen, De
De Gaard 2
5146AW WAALWIJK
hal: Drunen
MD3zaal 28273 MHC DES MD4 30 10:30 11:30 LOON OP ZAND
Wetering, De
Weteringplein 1
5175BZ LOON OP ZAND
hal: veld 1
MD3zaal 28689 MHCT MD3 30 11:20 12:20 LOON OP ZAND
Let op: Uittenue mee!   
Wetering, De
Weteringplein 1
5175BZ LOON OP ZAND
hal: veld 1
Heren Jong 1 zaal 34756 HOCKEY HEEZE HJ1 0 15:30 16:00 HEEZE
Pompenmaker, De
Ten Borchwardplein 4
5591ML HEEZE
hal: veld 1
Heren Jong 1 zaal 34346 R.H.C. Concordia HJ1 0 16:20 16:50 HEEZE
Pompenmaker, De
Ten Borchwardplein 4
5591ML HEEZE
hal: veld 1
J8E1zaal 37767 MHC Tempo J8E1 0 08:30 09:00 HALSTEREN
Kannebuis
Poelekes 12
4661LR HALSTEREN
hal: Veld 1
J8E1zaal 37706 B.N.M.H.C. Zwart-Wit J8E2 0 09:00 09:30 HALSTEREN
Kannebuis
Poelekes 12
4661LR HALSTEREN
hal: Veld 1
JB1zaal 29054 HC Tilburg JB2 5 16:30 17:05 OOSTERHOUT NB
Oosterheidehal
Lodewijk Napoleonlaan 111
4904LH OOSTERHOUT NB
hal: Veld 1
JB1zaal 29259 Were Di Tilburg JB1 5 18:10 18:45 OOSTERHOUT NB
Oosterheidehal
Lodewijk Napoleonlaan 111
4904LH OOSTERHOUT NB
hal: Veld 1
JB2zaal 32743 R.M.H.C. de Pelikaan JB2 35 16:35 17:40 ROOSENDAAL
Metsj Point
De Stok 12
4703SZ ROOSENDAAL
hal: veld 1
JB2zaal 32538 Hockeyclub Prinsenbeek JB2 35 15:45 16:50 ROOSENDAAL
Metsj Point
De Stok 12
4703SZ ROOSENDAAL
hal: veld 1
JC1zaal 27082 R.M.H.C. de Pelikaan JC1 10 16:35 17:15 OOSTERHOUT
Arkendonk
De Zwanendonk 46
4907ZJ OOSTERHOUT
hal: veld 1
JC1zaal 27098 B.H.V. Push JC1 10 14:05 14:45 OOSTERHOUT
Arkendonk
De Zwanendonk 46
4907ZJ OOSTERHOUT
hal: veld 1
JD2zaal 33956 B.H.V. Push JD31 5 15:40 16:15 OOSTERHOUT NB
Oosterheidehal
Lodewijk Napoleonlaan 111
4904LH OOSTERHOUT NB
hal: Veld 1
JD2zaal 33751 R.M.H.C. de Pelikaan JD2 5 14:00 14:35 OOSTERHOUT NB
Oosterheidehal
Lodewijk Napoleonlaan 111
4904LH OOSTERHOUT NB
hal: Veld 1

14 december| Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
ZAALBLOK 38350 ZAAL Liberty MA4 - Goirle MA5 10 18:45 18:55 OOSTERHOUT
Fluiten: Nicole Pietersen-thijssen (Trimhockey senioren)
Arkendonk
De Zwanendonk 46
4907ZJ OOSTERHOUT
hal: veld 1
ZAALBLOK 27063 ZAAL Breda MB1 - Zwart-Wit MB1 5 10:00 10:05 OOSTERHOUT NB
Fluiten: Martijn Loonen (Heren 3) en Martijn Loonen (Heren 3)
Oosterheidehal
Lodewijk Napoleonlaan 111
4904LH OOSTERHOUT NB
hal: Veld 1
ZAALBLOK 27061 ZAAL Oss MB1 - Zwart-Wit MB1 5 10:50 10:55 OOSTERHOUT NB
Fluiten: Frank Doggen (Heren Vet C)
Oosterheidehal
Lodewijk Napoleonlaan 111
4904LH OOSTERHOUT NB
hal: Veld 1
ZAALBLOK 34154 ZAAL Push JD31 - Pelikaan JD2 5 15:20 15:25 OOSTERHOUT NB
Oosterheidehal
Lodewijk Napoleonlaan 111
4904LH OOSTERHOUT NB
hal: Veld 1
ZAALBLOK 28842 ZAAL Tilburg JB2 - Were Di JB1 5 17:50 17:55 OOSTERHOUT NB
Oosterheidehal
Lodewijk Napoleonlaan 111
4904LH OOSTERHOUT NB
hal: Veld 1
ZAALBLOK 27115 ZAAL Breda JC1 - Pelikaan JC1 10 15:25 15:35 OOSTERHOUT
Arkendonk
De Zwanendonk 46
4907ZJ OOSTERHOUT
hal: veld 1
ZAALBLOK 27131 ZAAL Breda JC1 - Push JC1 10 16:15 16:25 OOSTERHOUT
Arkendonk
De Zwanendonk 46
4907ZJ OOSTERHOUT
hal: veld 1
ZAALBLOK 37426 ZAAL Liberty M8E1 - Zwart-Wit M8E1 5 13:00 13:05 OOSTERHOUT NB
Oosterheidehal
Lodewijk Napoleonlaan 111
4904LH OOSTERHOUT NB
hal: Veld 1
ZAALBLOK 37335 ZAAL Zwart-Wit M8E1 - Etten-Leur M8E1 5 13:30 13:35 OOSTERHOUT NB
Oosterheidehal
Lodewijk Napoleonlaan 111
4904LH OOSTERHOUT NB
hal: Veld 1



Handdoek kan je hier bestellen
 
Agenda
Hoofdsponsor
Sponsors
Twitter
Download de App
Android app on Google Play