LOGIN
headersmall1.png headersmall10.png headersmall11.png headersmall12.png headersmall13.png headersmall14.png headersmall2.png headersmall3.png headersmall4.png headersmall5.png headersmall6.png headersmall7.png headersmall8.png headersmall9.png header_small.png header_small_15.png header_small_16.png header_small_17.png header_small_18.png schoenensokken670_160.png
JONGSTE JEUGD
JEUGD
SENIOREN
Favoriete team(s)
Organisatie
 
Bestuur [mail]  
 

Richard van Dijck

Functie:
 Voorzitter

Jan Martin van Hoogen

Functie:
 penningmeester

Hans-Peter van Eck

Functie:
 secretaris

Richard van Dijck

Functie:
 technische zaken

Jacco Mulders

Functie:
 sponsoring

Quintijn Meeussen

Functie:
 Evementen, arbitrage en materiaal
 
Verenigingsmanager 
 

Jacqueline van den Dungen

Functie:
 verenigingsmanager
 
Barplanning 
 

Carin Bliemer

Functie:
 Barplanning
 
Secretariaat [mail]  
 

Philip Stubenrouch

Functie:
 ledenadministratie

Isolde Aerts

Functie:
 coördinator infotafel
 
Financiën en contributie 
 

Jan Martin van Hoogen

Functie:
 penningmeester

Suzanne Hagenaars

Functie:
 contributie inner en vraagbaak

Philip Stubenrouch

Functie:
 vraagbaak contributie

Doreen Steegers

Functie:
 horeca-administratie
 
Vrijwilligers [mail]  
 

Susan Bruil

Functie:
 coördinator
Tel :
0622038457

Lisa Beskers

Functie:
 coördinator
 
Technische Zaken [mail]  
 

Richard van Dijck

Functie:
 Voorzitter

Sjoerd van den Boezem

Functie:
 Adviseur Technisch Beleid
Tel :
0162785520

Bas van den Dungen

Functie:
 Voorzitter Breedte Jeugd
 
Breedte Hockey Jeugd [mail]
 

Bas van den Dungen

Functie:
 Voorzitter

Yvonne van Nuland

Functie:
 Lijncoordinator jongens A/B

Aimée Grosfeld

Functie:
 Lijncoordinator jongens C/D

Edwin Kalthof

Functie:
 Lijncoordinator meisjes A/B

Suzanne Hagenaars

Functie:
 Lijncoordinator meisjes C

Esther Stiefelhagen

Functie:
 Lijncoordinator meisjes D

Tim Brekelmans

Functie:
 Hoofd Opleidingen en Training (HOT)
 
G-hockey [mail]
 

Anne Koertshuis

Functie:
 Coordinator en begeleider
 
Jongste Jeugd [mail]
 

Jacco Mulders

Functie:
 Voorzitter

Tim Brekelmans

Functie:
 Hoofd Opleiding en Training Jongste Jeugd

Mark Jansen

Functie:
 Lijncoördinator E jongens

Janny Janssens

Functie:
 Lijncoördinator E meisjes

Joost Simons

Functie:
 Lijncoordinator F-jeugd en Funkey

Wendy van Breemen

Functie:
 Hoofd Opleiding en Training Jongste Jeugd

Lise Ottevanger

Functie:
 Hoofd Opleiding en Training Jongste Jeugd
 
Prestatie Hockey Commissie (PHC) [mail]
 

Peter de Leuw

Functie:
 Technisch Manager Tophockey Jeugd (jongens)

Floris Meewis

Functie:
 Technisch Manager Tophockey Jeugd (meisjes)

Peter de Leuw

Functie:
 Technisch manager Tophockey Heren

Tim Brekelmans

Functie:
 Coordinator Tophockey Jeugd (A/B)

Hans Vermeer

Functie:
 Coordinator Tophockey Jeugd (C/D)

Richard van Dijck

Functie:
 bestuurslid

Floris Meewis

Functie:
 Technisch manager Tophockey Dames
 
Senioren [mail]
 

Stefan Roggeveen

Functie:
 Technisch Coördinator Prestatie Hockey

Erwin Krijnen

Functie:
 Technisch coördinator Breedte Hockey heren

Erwin Krijnen

Functie:
 Coördinator Trimhockey

Wim van Kaathoven

Functie:
 Technisch Coördinator Breedte Hockey dames
 
Warande Hockey College [mail]
 

Rob Veenbergen

Functie:
 coördinator

Suzanne Hagenaars

Functie:
 lijncoördinator WHC
 
Sponsoring [mail]  
 

Jacco Mulders

Functie:
 Voorzitter

John Loonen

Functie:
 commissielid

Maurice van Gils

Functie:
 commissielid

Wilbert Koreman

Functie:
 Business Club
Tel :
0162-456361

Peter van der Kraan

Functie:
 Business Club

Edwin van den Heijkant

Functie:
 Sponsoradmin en facturering

Monique Willemsen

Functie:
 Sponsorkleding
 
Wedstrijdplanning [mail]  
 

Esther Stiefelhagen

Functie:
 Wedstrijdsecretariaat senioren en veteranen

Marcel Stiefelhagen

Functie:
 scheidsrechtersplanning

Puck Dupont

Functie:
 wedstrijdsecretariaat jongste jeugd en g-hockey

Jacqueline van den Dungen

Functie:
 wedstrijdsecretariaat junioren

Raymond Heijnekamp

Functie:
 Veldkeuring

Maurice van Gils

Functie:
 Veldkeuring

Carmen Bogers

Functie:
 wedstrijdsecretariaat junioren

Jacqueline van den Dungen

Functie:
 wedstrijdsecretariaat algemeen

Brigitte Kuil - Snijders

Functie:
 Veldkeuring

Sven Kuil

Functie:
 Veldkeuring
 
Arbitrage [mail]  
 

Marco Joosen

Functie:
 Voorzitter

Bart Stegwee

Functie:
 opleider

Robert Wilting

Functie:
 opleidingscoördinator

Philip Stubenrouch

Functie:
 commissielid

Rob Patijn

Functie:
 opleider

Han van de Sande

Functie:
 commissielid
 
Scheidsrechters
 

Gerard Rademakers

Functie:
 CS+
 
PR & Communicatie [mail]  
 

Lisa Beskers

Functie:
 social media en nieuws
 
Jeugdbestuur [mail]  
 

Merel Brokx

Functie:
 Voorzitter

Thom van der Schoof

Functie:
 commissielid

Raycke van Dijck

Functie:
 commissielid

Lieke Jans Rat

Functie:
 supervisie
 
Materialen 
 

Quintijn Meeussen

Functie:
 Voorzitter

Hans Baijens

Functie:
 keepersmaterialen

Quintijn Meeussen

Functie:
 keepersmaterialen

Martin Bruil

Functie:
 trainersmaterialen

Susan Bruil

Functie:
 trainersmaterialen
 
Automatisering [mail]  
 

Noortje van Mierlo

Functie:
 LISA en automatisering

Brian Bronne

Functie:
 LISA en automatisering
 
Coöperatieve Vereniging (CV) [mail]  
 

Cees van den Nieuwenhuijzen

Functie:
 Voorzitter

Pim Nuiten

Functie:
 secretaris

Wim van Hagen

Functie:
 penningmeester
 
Grote Club Actie 
 

Karin Eikhout

Functie:
 Commissielid

Lavinia Manca

Functie:
 Commissielid

Lisa Beskers

Functie:
 Commissielid

Ruth Vrooman

Functie:
 Commissielid
 
Zaalhockey [mail]  
 

Anet van Riet

Functie:
 commissielid

Floor Pheninckx

Functie:
 commissielid

Rick Heerdink

Functie:
 coördinator

Marco Joosen

Functie:
 commissielid
Agenda
Hoofdsponsor
Sponsors
Twitter
Download de App
Android app on Google Play