LOGIN
headersmall1.png headersmall10.png headersmall11.png headersmall12.png headersmall13.png headersmall14.png headersmall2.png headersmall3.png headersmall4.png headersmall5.png headersmall6.png headersmall7.png headersmall8.png headersmall9.png header_small.png header_small_15.png header_small_16.png header_small_17.png header_small_18.png schoenensokken670_160.png
JONGSTE JEUGD
JEUGD
SENIOREN
Favoriete team(s)
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

25 november| Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
MA1 25133 Were Di Tilburg MA1 15:00 16:00 VELD A  info
Fluiten: Gerard Rademakers en Wim Attema (Heren Vet B)
MA2 20324 GMHC Goes MA2 09:45 10:15 VELD D  info
Fluiten: Johan Leenaars en Robert Wilting
MA3 20952 B.H.V. Push MA5 15 13:00 13:45 uit -   info
MA4 20626 Zundertse Hockeyclub MA1 30 12:30 13:30 uit -   info
MB1 25101 Venlo MB1 90 08:00 10:30 uit -   info
MB2 20525 ZwartWit MB2 25 09:35 10:30 uit -   info
MB3 20793 HC Tilburg MB8 25 15:20 16:15 uit -   info
MB4 21121 GMHC Goes MB2 09:45 10:30 VELD C  info
Fluiten: Micha Verschure en Auke Leijten
MB5 20821 Oudenbosch MB2 35 10:55 12:00 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
MB6 20802 HC Baarle Nassau -Nassau MB1 13:00 13:30 VELD C  info
Fluiten: Annelot van Iersel (Dames 1) en Pam Ligtvoet (Dames 1)
MB7 20801 MHC Rapide MB4 16:00 16:30 VELD C  info
Fluiten: Emma Beskers (DJ2zaal) en Hannah Brekelmans (DJ2zaal)
MC1 21062 B.H.V. Push MC1 15 09:30 10:45 uit -   info
MC2 21078 Etten-Leur MC2 30 12:15 13:15 uit -   info
MC3 20755 Hockeyclub Prinsenbeek MC2 15:00 15:45 VELD D  info
Fluiten: Micha Verschure en Elisabeth Verschure (MB4zaal)
MC4 20743 MHCT MC2 10 09:50 10:30 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
MC5 20436 R.M.H.C. de Pelikaan MC7 11:30 12:00 VELD C  info
Fluiten: Freeke van den Wijngaart (MA2) en Sofie Wijma (MA2)
MC6 20754 MHCT MC3 11:45 12:15 VELD D  info
Fluiten: Diederik Gielen (Heren Jong 1) en Daan Goedhart (Heren Jong 1)
MD1 20396 BH&BC Breda MD1 25 07:35 09:00 uit -   info
MD2 20380 Etten-Leur MD2 08:15 08:45 VELD B  info
Fluiten: Micha Verschure en Elisabeth Verschure (MB4zaal)
MD3 23570 BH&BC Breda MD5 25 11:05 12:00 uit -   info
MD4 21002 BH&BC Breda MD6 13:15 13:45 VELD B  info
Fluiten: Philippe Kwantes (JB2) en Thijs Offereins (JB2)
MD5 23564 R.M.H.C. de Pelikaan MD5 08:15 08:45 VELD D  info
Fluiten: Olivier van Beeck (JA4) en Jesse Mulders (JA3zaal)
JA1 25192 Berkel Enschot Berkel-Enschot JA1 09:15 10:15 VELD B  info
Fluiten: Marcel Stiefelhagen en Edwin van Langh
JA2 21168 ZwartWit JA2 25 16:50 17:45 uit -   info
JA3 20553 R.M.H.C. de Pelikaan JA3 13:45 14:15 VELD A  info
Fluiten: Wijnand Alberts (Heren 1) en Victor van Leijsen (Heren 1)
JA4 20862 ZwartWit JA4 13:30 14:00 VELD D  info
Fluiten: Martijn Graafmans (Heren 1) en Sander van Leijsen (Heren 1)
JB1 25161 Hockeyclub 's-Hertogenbosch JB2 11:30 12:30 VELD A  info
Fluiten: Philip Stubenrouch en Han van de Sande
JB2 20534 Hockeyclub 's-Hertogenbosch JB3 11:30 12:00 VELD B  info
Fluiten: Wim Attema (Heren Vet B) en Anton van Opzeeland
JB3 20847 ZwartWit JB3 25 15:05 16:15 uit -   info
JB4 21159 BH&BC Breda JB5 25 13:20 14:15 uit -   info
JC1 20569 HC Tilburg JC2 25 14:35 16:00 uit -   info
JC2 20573 ZwartWit JC2 14:45 15:30 VELD B  info
Fluiten: Marcel Stiefelhagen en Han van de Sande
JC3 25080 ZwartWit JC4 25 14:35 15:45 uit -   info
JD1 22519 R.M.H.C. de Pelikaan JD1 09:30 10:30 VELD A  info
Fluiten: Frank Doggen (Heren Vet B) en Anton van Opzeeland
JD3 20712 MHC Rapide JD1 14:15 15:00 VELD C  info
Fluiten: Ted Dissel (JB1) en Mees Kielhorn (JB1)

25 november| Overig

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
G-team 20346 MHC Boxmeer G 1 09:45 10:15 VELD Ko & Flo  info
  Veld F2  
Fluiten: Birgit de Bijl (Dames Vet Zon) en Chantal Martens (Dames Vet Zon)

25 november| Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
M6E1 4721 B.H.V. Push ME4 08:30 09:00 VELD A  info
  Veld A4  
M6E2 4445 DDHC ME1 15 08:15 09:00 uit -   info
  veld 2a  
M6E3 4727 MHCT ME3 10 08:20 09:00 uit -   info
  veld 2a  
Let op: Uittenue mee!   
M8E1 4792 MHCT M8E1 10 08:20 09:00 uit -   info
  veld 2cd  
Let op: Uittenue mee!   
M8E2 4636 ZwartWit M8E4 11:00 11:30 VELD Ko & Flo  info
MF2A 4682 Hockeyclub Prinsenbeek MF2 08:30 09:00 VELD A  info
  Veld A2  
MF2B 4840 BH&BC Breda MF3 25 07:50 08:45 uit -   info
MF2C 4834 MHCT MF2 08:30 09:00 VELD A  info
  Veld A3  
J6E1 4612 R.M.H.C. de Pelikaan JE2 45 09:00 10:30 uit -   info
J6E2 25215 B.H.V. Push JE3 09:45 10:15 VELD Ko & Flo  info
  Veld F1  
J8E2 5997 ZwartWit J8E3 25 10:50 11:45 uit -   info
JF2A 4403 BH&BC Breda JF2 08:30 09:00 VELD A  info
  Veld A1  
JF2B 4397 MHCT MIX F1 10 08:20 09:00 uit -   info
  veld 1a  
Let op: Uittenue mee!   


Agenda
Hoofdsponsor
Sponsors
Twitter
Download de App
Android app on Google Play