LOGIN
headersmall1.png headersmall10.png headersmall11.png headersmall12.png headersmall13.png headersmall14.png headersmall2.png headersmall3.png headersmall4.png headersmall5.png headersmall6.png headersmall7.png headersmall8.png headersmall9.png header_small.png header_small_15.png header_small_16.png header_small_17.png header_small_18.png schoenensokken670_160.png
JONGSTE JEUGD
JEUGD
SENIOREN
Favoriete team(s)
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

29 september| Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
MA1 8087 V.M.H.& C.C. M.O.P. MA1 15:00 16:00 VELD B  info
Fluiten: Job van der Lek en Anton van Opzeeland
MA2 8049 R.M.H.C. de Pelikaan MA3 45 13:30 15:00 uit -   info
MA4 7843 HC Tilburg MA9 15:30 16:00 VELD C  info
Fluiten: Gijsje Leenders (Dames Jong 3) en Janey van de Velde (Dames Jong 3)
MB1 202 Were Di Tilburg MB1 11:15 12:30 VELD B  info
Fluiten: Marco Joosen en Philip Stubenrouch
MB2 9643 HC Etten-Leur MB2 17:00 17:30 VELD B  info
Fluiten: Micha Verschure en Johan Leenaars
MB3 9453 BH&BC Breda MB2 09:45 10:15 VELD D  info
Fluiten: Karin Riemslag Baas (Dames 4) en Debby van Breemen (Dames 4)
MB4 9143 ZwartWit MB5 25 15:35 16:45 uit -   info
MB5 9152 HC Walcheren MB4 14:00 14:30 VELD C  info
Fluiten: Meike Brouwers (Dames Jong 3) en Fleur Korte (Dames Jong 3)
MB6 22091 B.H.V. Push MB13 15 15:30 16:15 uit -   info
MB7 22101 Oss MB8 60 11:00 12:30 uit -   info
MC1 13290 Hockeyclub 's-Hertogenbosch MC1 45 14:15 16:00 uit -   info
MC2 11994 BH&BC Breda MC2 11:45 12:15 VELD D  info
Fluiten: Rob Patijn en Robert Wilting
MC3 13284 BH&BC Breda MC3 25 11:20 12:30 uit -   info
MC4 10720 B.H.V. Push MC8 15 08:00 08:45 uit -   info
MD1 12378 Were Di Tilburg MD1 30 07:15 08:45 uit -   info
  25/8 tijd gewijzigd  
MD2 13065 MHC Tempo MD2 45 08:00 09:15 uit -   info
MD3 13113 HOCO MD3 17:00 17:30 VELD D  info
Fluiten: Isabel Broers (MB1) en Anniek van Dongen (MB1)
MD4 12800 B.H.V. Push MD8 15 08:00 08:45 uit -   info
MD5 13016 HC Tilburg MD11 08:15 08:45 VELD D  info
Fluiten: Sam Smits (MA1) en Renske Leenaars (MA1)
JA1 80 H.O.D. JA1 60 11:55 14:15 uit -   info
JA2 5668 GMHC Goes JA1 75 11:45 13:30 uit -   info
JA3 5881 MHC Tempo JA1 12:30 13:00 VELD C  info
Fluiten: Hes Brokx (Heren Vet A) en Marc van 't Hoff (Keepers Senioren)
JB1 6470 BH&BC Breda JB2 13:15 14:15 VELD B  info
Fluiten: Marco Joosen en Marcel Stiefelhagen
JB2 6346 Oss JB1 13:15 14:00 VELD D  info
Fluiten: Doenan Mager (Heren 4) en Koen van den Reijen (Heren 4)
JB3 6021 HOCO JB2 35 14:40 16:00 uit -   info
  22/9 let op: tijd aangepast  
JB4 6172 HC Walcheren JB1 80 07:40 09:30 uit -   info
  Tijd gewijzigd 22.09.18  
JC1 6950 ZwartWit JC1 09:30 10:30 VELD B  info
Fluiten: Wim Attema (Heren Vet B)
Sjoerd nog niet bevestigd
JC2 7135 Hockeyclub Prinsenbeek JC1 25 09:20 10:30 uit -   info
JC3 7202 MHC Rapide JC1 15:00 15:45 VELD D  info
Fluiten: Boris van Alphen (JA3) en Olivier van Beeck (JA3)
JC4 6644 HC Etten-Leur JC2 30 09:45 10:45 uit -   info
JD1 7357 HC Etten-Leur JD1 07:45 08:45 VELD B  info
Fluiten: Marcel Stiefelhagen en Timme Stiefelhagen (JB1)
JD2 7435 Hockeyclub Prinsenbeek JD1 10:45 11:30 VELD C  info
Fluiten: Julius Geleijns (JB1zaal) en Thijs Hutzezon (JB1)

29 september| Overig

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
G-team 11791 Oss G 2 60 11:00 12:30 uit -   info

29 september| Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
M6E1 4040 MHC Tempo ME1 08:30 09:00 VELD C  info
  Veld C3  
M6E2 4045 B.H.V. Push ME4 09:45 10:15 VELD Ko & Flo  info
  Veld F2  
M6E3 3295 HC Etten-Leur ME4 30 09:15 10:15 uit -   info
M6E4 3956 MHCT ME2 10 10:05 10:45 uit -   info
  veld 2a  
Let op: Uittenue mee!   
M8E1 2564 Hockeyclub Prinsenbeek M8E1 12:30 13:00 VELD Ko & Flo  info
M8E2 2604 DDHC M8E1 15 08:15 09:00 uit -   info
  veld 2CD  
M8E3 2499 B.H.V. Push M8E8 15 08:15 09:00 uit -   info
MF2A 4703 BH&BC Breda MF2 25 09:35 10:30 uit -   info
MF2B 4784 HC Etten-Leur MF3 08:30 09:00 VELD C  info
  Veld C2  
J6E1 897 B.H.V. Push JE1 09:45 10:15 VELD Ko & Flo  info
  Veld F1  
J6E2 1199 B.H.V. Push JE4 08:30 09:00 VELD C  info
  Veld C4  
J8E1 294 ZwartWit J8E1 11:00 11:30 VELD Ko & Flo  info
J8E2 532 B.H.V. Push J8E4 15 13:00 13:45 uit -   info
JF2A 1549 B.H.V. Push JF1 08:30 09:00 VELD C  info
  Veld C1  
JF2B 1525 B.H.V. Push JF2 15 09:30 10:15 uit -   info
JF2C 1516 Hockeyclub Prinsenbeek JF1 25 07:50 08:45 uit -   info


Agenda
Hoofdsponsor
Sponsors
Twitter
Download de App
Android app on Google Play