LOGIN
00001.png 00002.png 00003.jpg 00004.png 00005.png 00006.jpg 00010.jpg 00011.jpg 00012.jpg 00013.jpg 00018.jpg 00019.png 00020.png 00021.png 00022.png 00024.png 00028.png
JONGSTE JEUGD
JEUGD
SENIOREN
Favoriete team(s)
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

3 december| Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
MO12-1 HC Tilburg MO12-2 2 4 Van Oers  info
Fluiten: Pepijn Floor (JO16-1) en Peter Floor (Trimhockey senioren)
MO12-2 BH&BC Breda MO12-3 1 0 Tandarts Ridder  info
Fluiten: Fleur Mossou (MO16-5) en Marjolein Ooms (MO16-5)
MO12-3 B.N.M.H.C. Zwart-Wit MO12-7 25 1 3 uit - KG Zand  info
Let op: Uittenue mee!   
MO14-1 R.M.H.C. de Pelikaan MO14-1 1 2 Van Oers  info
Fluiten: Robert Wilting en Nicole Pietersen
MO14-2 BH&BC Breda MO14-5 0 0 Tandarts Ridder  info
Fluiten: Rick Heerdink (Heren Vet C) en Floris Brinkers (Heren 1)
MO14-3 HC Tilburg MO14-9 1 3 Mooibouw  info
Fluiten: Hank Vleeming en Juliette van der Maale (Dames 1)
MO14-4 DDHC MO14-2 1 1 Mooibouw  info
Fluiten: Pien Rutten (MO16-3) en Marloes Meurs (MO16-3 zaal)
MO16-1 Hockeyclub Prinsenbeek MO16-1 25 13:05 14:30 uit - KG Water  info
MO16-2 HC Gilze Rijen MO16-1 15 3 1 uit - KG Semi  info
MO16-3 M.H.C. Goirle MO16-3 5 2 Mooibouw  info
Fluiten: Debby van Breemen (Dames Donderdagavond A) en Sanne Zijlmans - Terlingen (Dames Donderdagavond A)
MO16-4 HC Tilburg MO16-10 25 2 2 uit - KG Semi  info
Let op: Uittenue mee!   
MO16-5 HC Etten-Leur MO16-5 14:00 14:30 Tandarts Ridder  info
Fluiten: Noor Molenschot (Dames 1) en Anniek van Dongen (Dames 1)
JO12-1 HC Waalwijk JO12-1 30 09:00 10:30 uit - KG Water  info
Let op: Uittenue mee!   
JO12-2 HC Tilburg JO12-3 1 3 Tandarts Ridder  info
Fluiten: Tim Luijsterburg (JO16-1) en Frank Doggen (Heren Vet C)
JO14-1 V.M.H.& C.C. M.O.P. JO14-2 45 3 1 uit - KG Water  info
Let op: Uittenue mee!   
JO14-2 Berkel Enschot JO14-3 25 13:05 14:15 uit - KG Zand  info
JO16-1 M.H.C. Goirle JO16-1 5 0 Van Oers  info
Fluiten: Frank Doggen (Heren Vet C) en Julius Geleijns (Heren 1)
JO16-2 Were Di Tilburg JO16-2 30 2 3 uit - KG Semi  info

3 december| Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
MO10-1 B.N.M.H.C. Zwart-Wit MO10-2 1 3 Ko & Flo  info
MO10-2 HC Etten-Leur MO10-1 30 5 2 uit - KG Semi  info
MO10-3 R.M.H.C. de Pelikaan MO10-4 45 3 0 uit - KG Zand  info
Let op: Uittenue mee!   
MO7-1 !Reservering nvt 11:50 Ko & Flo  info
MO8-1 mix B.H.V. Push MO8-1 15 9 21 uit - KG Zand  info
MO8-2 DDHC MO8-1 15 08:15 09:00 uit - KG Water  info
* AFGELAST *
MO9-1 B.H.V. Push MO9-7 9 3 Van Oers  info
MO9-2 MHC Rapide MO9-2 90 2 3 uit - KG Semi  info
MO9-3 MHC Made MO9-1-mix 15 2 6 uit - KG Zand  info
JO10-1 M.H.C. Goirle JO10-1 30 1 8 uit -   info
JO10-2 BH&BC Breda JO10-2 8 0 Ko & Flo  info
JO8-1 GMHC Goes JO8-1 19 17 Ko & Flo  info
JO9-1 B.N.M.H.C. Zwart-Wit JO9-1 3 8 Van Oers  info






 
Hoofdsponsor
Sponsors


Sponsorkliks

Agenda
Twitter
Download de App
Android app on Google Play