LOGIN
headersmall1.png headersmall10.png headersmall11.png headersmall12.png headersmall13.png headersmall14.png headersmall2.png headersmall3.png headersmall4.png headersmall5.png headersmall6.png headersmall7.png headersmall8.png headersmall9.png header_small.png header_small_15.png header_small_16.png header_small_17.png header_small_18.png schoenensokken670_160.png
JONGSTE JEUGD
JEUGD
SENIOREN
Favoriete team(s)
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

25 januari| Zaalhockey

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
M8E1zaal 37786 MHC Liberty M8E1 20 11:25 12:15 DONGEN
Salamander, De
Belgielaan 2
5101ZG DONGEN
hal: veld 2
M8E1zaal 37726 BH&BC Breda M8E1 20 11:55 12:45 DONGEN
Salamander, De
Belgielaan 2
5101ZG DONGEN
hal: veld 2
M8E2zaal 37605 MHC DES M8E3 20 15:10 16:00 ULVENHOUT
Jeugdland
Jeugdland 1
4851AT ULVENHOUT
hal: Zwart Wit
M8E2zaal 37623 B.N.M.H.C. Zwart-Wit M8E5 20 15:40 16:30 ULVENHOUT
Jeugdland
Jeugdland 1
4851AT ULVENHOUT
hal: Zwart Wit
MC2zaal 34280 MHC Liberty MC1 0 11:50 12:20 TILBURG
Hockeydome Tilburg
Bredaseweg 447
5036NA TILBURG
hal: Veld 1
MC2zaal 33858 HC Tilburg MC4 0 11:00 11:30 TILBURG
Hockeydome Tilburg
Bredaseweg 447
5036NA TILBURG
hal: Veld 1
MC4zaal 33257 Hockeyclub Zevenbergen MC1 35 13:15 14:20 TILBURG
Blaak, De
Grebbe 65
5032RR TILBURG
hal: Were Di
MC4zaal 33671 Were Di Tilburg MC4 35 12:25 13:30 TILBURG
Blaak, De
Grebbe 65
5032RR TILBURG
hal: Were Di
MC5zaal 33052 HC Waalwijk MC3 10 14:05 14:45 OOSTERHOUT
Arkendonk
De Zwanendonk 46
4907ZJ OOSTERHOUT
hal: veld 1
MC5zaal 32840 Hockeyclub Hilvarenbeek MC4 10 15:45 16:25 OOSTERHOUT
Let op: Uittenue mee!   
Arkendonk
De Zwanendonk 46
4907ZJ OOSTERHOUT
hal: veld 1
J8E1zaal 37257 HC Etten-Leur J8E1 15 09:15 10:00 BREDA
Bress Sportcenter
Nieuwe Inslag 99
4817GN BREDA
hal: veld 1B, Push
J8E1zaal 37199 B.H.V. Push J8E2 15 09:45 10:30 BREDA
Bress Sportcenter
Nieuwe Inslag 99
4817GN BREDA
hal: veld 1B, Push
JA1zaal 38389 B.H.V. Push JA2 10 16:35 17:15 OOSTERHOUT
Fluiten: Han van de Sande en Anton van Opzeeland
Arkendonk
De Zwanendonk 46
4907ZJ OOSTERHOUT
hal: veld 1
JA1zaal 38390 Rosmalen JA1 10 18:15 18:55 OOSTERHOUT
Fluiten: Anton van Opzeeland en Marco Joosen
Arkendonk
De Zwanendonk 46
4907ZJ OOSTERHOUT
hal: veld 1
JB21zaalcombi 27910 HC Tilburg JB21 0 15:10 15:40 TILBURG
Hockeydome Tilburg
Bredaseweg 447
5036NA TILBURG
hal: Veld 2
JB21zaalcombi 27927 MHC MEP JB21C 0 14:20 14:50 TILBURG
Hockeydome Tilburg
Bredaseweg 447
5036NA TILBURG
hal: Veld 2
JC4zaal 29172 MHC Rapide JC2 0 11:30 12:00 KLOOSTERZANDE
Hontenissehal
Emmastraat 23
4587BL KLOOSTERZANDE
hal: veld 1
JC4zaal 28969 HC Etten-Leur JC2 0 12:20 12:50 KLOOSTERZANDE
Hontenissehal
Emmastraat 23
4587BL KLOOSTERZANDE
hal: veld 1

25 januari| Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
ZAALBLOK 38384 ZAAL Push JA2 - Rosmalen JA1 10 17:55 18:05 OOSTERHOUT
Fluiten: Han van de Sande en Marco Joosen
Arkendonk
De Zwanendonk 46
4907ZJ OOSTERHOUT
hal: veld 1
ZAALBLOK 32635 ZAAL Hilvarenbeek MC4 - Waalwijk MC3 10 15:25 15:35 OOSTERHOUT
Arkendonk
De Zwanendonk 46
4907ZJ OOSTERHOUT
hal: veld 1



Handdoek kan je hier bestellen
 
Agenda
Hoofdsponsor
Sponsors
Twitter
Download de App
Android app on Google Play