LOGIN
headersmall1.png headersmall10.png headersmall11.png headersmall12.png headersmall13.png headersmall14.png headersmall2.png headersmall3.png headersmall4.png headersmall5.png headersmall6.png headersmall7.png headersmall8.png headersmall9.png header_small.png header_small_15.png header_small_16.png header_small_17.png header_small_18.png schoenensokken670_160.png
JONGSTE JEUGD
JEUGD
SENIOREN
Favoriete team(s)
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

15 december| Zaalhockey

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
M8E1zaal 37466 BH&BC Breda M8E1 20 10:10 11:00 BAVEL
Huif, De
Deken Dr.Dirckxweg 4
4854AB BAVEL
hal: Zwart Wit
M8E1zaal 37403 ZwartWit M8E2 20 09:40 10:30 BAVEL
Huif, De
Deken Dr.Dirckxweg 4
4854AB BAVEL
hal: Zwart Wit
M8E3zaal 38476 B.H.V. Push M8E6 15 10:30 11:15 BREDA
Bress Sportcenter
Nieuwe Inslag 99
4817GN BREDA
hal: veld 1B, Push
M8E3zaal 38487 ZwartWit M8E6 15 11:00 11:45 BREDA
Bress Sportcenter
Nieuwe Inslag 99
4817GN BREDA
hal: veld 1B, Push
MB1zaal 26919 B.H.V. Push MB1 20 15:45 16:35 BREDA
Gemeentelijk Sportcentrum Breda
Topaasstraat 13
4817HA BREDA
hal: veld 1
MB1zaal 26916 ZwartWit MB1 20 14:55 15:45 BREDA
Gemeentelijk Sportcentrum Breda
Topaasstraat 13
4817HA BREDA
hal: veld 1
MB2zaal 36810 MHC Liberty MB1 20 13:05 13:55 DONGEN
Salamander, De
Belgielaan 2
5101ZG DONGEN
hal: veld 2
MB2zaal 36585 B.H.V. Push MB3 20 12:15 13:05 DONGEN
Salamander, De
Belgielaan 2
5101ZG DONGEN
hal: veld 2
MC1zaal 27028 BH&BC Breda MC1 0 10:10 10:40 TILBURG
Hockeydome Tilburg
Bredaseweg 447
5036NA TILBURG
hal: Veld 2
MC1zaal 27010 HOCO MC1 0 09:20 09:50 TILBURG
Hockeydome Tilburg
Bredaseweg 447
5036NA TILBURG
hal: Veld 2
MD2zaal 32235 HC Oirschot MD2 45 11:15 12:30 OIRSCHOT
Kemmer, De
Bloemendaal 5
5688GP OIRSCHOT
hal: veld DEF
MD2zaal 32008 HC Tilburg MD4 45 12:05 13:20 OIRSCHOT
Kemmer, De
Bloemendaal 5
5688GP OIRSCHOT
hal: veld DEF
J8E2zaal 38298 BH&BC Breda J8E3 30 09:30 10:30 BREDA
Haagse Beemden, De
Ganzerik 1
4822RK BREDA
hal: Breda
J8E2zaal 38294 MHCT J8E2 30 09:00 10:00 BREDA
Let op: Uittenue mee!   
Haagse Beemden, De
Ganzerik 1
4822RK BREDA
hal: Breda
JA3zaal 39705 VMHC JA1 30 17:45 18:45 VLIJMEN
Heijgrave, Die
Burgemeester Zwaansweg 4
5251CJ VLIJMEN
hal: Vlijmen
JA3zaal 39711 HC Tilburg JA4 30 19:25 20:25 VLIJMEN
Heijgrave, Die
Burgemeester Zwaansweg 4
5251CJ VLIJMEN
hal: Vlijmen
JD1zaal 32149 HOCO JD1 40 10:20 11:30 OISTERWIJK
Leye, De
Baerdijk 43
5061GG OISTERWIJK
hal: veld 1
JD1zaal 31924 Hockeyclub 's-Hertogenbosch JD2 40 11:10 12:20 OISTERWIJK
Leye, De
Baerdijk 43
5061GG OISTERWIJK
hal: veld 1


Agenda
Hoofdsponsor
Sponsors
Twitter
Download de App
Android app on Google Play