Hockey
MO14-2
Teamfoto |
|
Teamondersteuning | ||||
Manager | Joyce Brouwer | |||
Manager | Mark Vorthoren | |||
Coach | Esther Raaijmakers | |||
Coach | Monique Damen | |||
Trainer | Wim van Kaathoven | |||
Trainer | Bas Maingay | |||
Trainer | Anne Beskers |
Nog 4 wedstrijden: | |||||||
Datum | Wed.Nr. | Tegen | Reistijd | Verz | Spel | U/T | Locatie |
11 mei | B.N.M.H.C. Zwart-Wit MO14-4 | uit | route | ||||
25 mei | DDHC MO14-1 | 10:15 | 11:00 | thuis | Tandarts Ridder | ||
1 jun | Hockeyclub Prinsenbeek MO14-3 | uit | route | ||||
8 jun | BH&BC Breda MO14-3 | 15:05 | 15:50 | thuis | Van Oers | ||
Stand in de poule | |||||||||
Team | # | Pntn | W | G | V | ++ | -- | Straf | |
1 | Warande MO14-2 | 6 | 14 | 4 | 2 | 0 | 22 | 10 | 0 |
2 | Breda MO14-3 | 6 | 10 | 3 | 1 | 2 | 21 | 15 | 0 |
3 | Push MO14-6 | 6 | 10 | 2 | 4 | 0 | 20 | 11 | 0 |
4 | DDHC MO14-1 | 7 | 8 | 2 | 2 | 3 | 15 | 17 | 0 |
5 | Prinsenbeek MO14-3 | 7 | 7 | 2 | 1 | 4 | 17 | 33 | 0 |
6 | Zwart-Wit MO14-4 | 6 | 3 | 1 | 0 | 5 | 10 | 19 | 0 |
Uitslagen | ||||||||||||||
ZATERDAG 2 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Push MO14-6 | Warande MO14-2 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Zwart-Wit MO14-4 | Prinsenbeek MO14-3 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | DDHC MO14-1 | Breda MO14-3 | (1-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 9 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Prinsenbeek MO14-3 | DDHC MO14-1 | (3-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Warande MO14-2 | Zwart-Wit MO14-4 | (4-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Breda MO14-3 | Push MO14-6 | (3-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 16 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Prinsenbeek MO14-3 | Breda MO14-3 | (3-9)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | DDHC MO14-1 | Warande MO14-2 | (0-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Zwart-Wit MO14-4 | Push MO14-6 | (0-6)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 23 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Warande MO14-2 | Prinsenbeek MO14-3 | (7-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Zwart-Wit MO14-4 | Breda MO14-3 | (3-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Push MO14-6 | DDHC MO14-1 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 6 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Prinsenbeek MO14-3 | Push MO14-6 | (3-6)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | DDHC MO14-1 | Zwart-Wit MO14-4 | (4-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Breda MO14-3 | Warande MO14-2 | (3-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 13 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Breda MO14-3 | DDHC MO14-1 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Warande MO14-2 | Push MO14-6 | (3-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Prinsenbeek MO14-3 | Zwart-Wit MO14-4 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 20 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | DDHC MO14-1 | Prinsenbeek MO14-3 | (5-2)final | Nog niet bevestigd. |
Wedstrijdschema poule | |||||||||
WOENSDAG 8 MEI 2024 | |||||||||
Push MO14-6 | Breda MO14-3 | 19:00 | Push | ||||||
ZATERDAG 11 MEI 2024 | |||||||||
Zwart-Wit MO14-4 | Warande MO14-2 | 0:00 | Sportpark Ginneken | ||||||
ZATERDAG 25 MEI 2024 | |||||||||
Breda MO14-3 | Prinsenbeek MO14-3 | 0:00 | Sportpark Burg. de Manlaan | ||||||
Push MO14-6 | Zwart-Wit MO14-4 | 10:05 | Push | ||||||
Warande MO14-2 | DDHC MO14-1 | 11:00 | Sportpark 'Paterserf' | ||||||
ZATERDAG 1 JUNI 2024 | |||||||||
Prinsenbeek MO14-3 | Warande MO14-2 | 0:00 | Sportpark 'De Heikant' | ||||||
DDHC MO14-1 | Push MO14-6 | 0:00 | Sportpark Kloosterweg | ||||||
Breda MO14-3 | Zwart-Wit MO14-4 | 8:30 | Sportpark Burg. de Manlaan | ||||||
ZATERDAG 8 JUNI 2024 | |||||||||
Push MO14-6 | Prinsenbeek MO14-3 | 8:30 | Push | ||||||
Zwart-Wit MO14-4 | DDHC MO14-1 | 10:35 | Sportpark Ginneken | ||||||
Warande MO14-2 | Breda MO14-3 | 15:50 | Sportpark 'Paterserf' |