Hockey
MO18-2
Teamfoto |
|
Teamondersteuning | ||||
Manager | Lisa Beskers | |||
Trainer/coach | Philippe Kwantes | |||
Trainer/coach | Sjaak Doggen |
Nog 1 wedstrijden: | |||||||
Datum | Wed.Nr. | Tegen | Reistijd | Verz | Spel | U/T | Locatie |
11 mei | B.H.V. Push MO18-4 | 09:35 | 10:20 | thuis | Van Oers | ||
Stand in de poule | |||||||||
Team | # | Pntn | W | G | V | ++ | -- | Straf | |
1 | Goes MO18-1 | 11 | 31 | 10 | 1 | 0 | 44 | 11 | 0 |
2 | Warande MO18-2 | 11 | 24 | 8 | 0 | 3 | 42 | 15 | 0 |
3 | Breda MO18-4 | 12 | 24 | 8 | 0 | 4 | 40 | 30 | 0 |
4 | Etten-Leur MO18-3 | 12 | 15 | 4 | 3 | 5 | 32 | 34 | 0 |
5 | Zwart-Wit MO18-4 | 11 | 14 | 4 | 2 | 5 | 30 | 28 | 0 |
6 | Olympia MO18-1 | 12 | 9 | 3 | 0 | 9 | 17 | 39 | 0 |
7 | Push MO18-4 | 11 | 0 | 0 | 0 | 11 | 13 | 61 | 0 |
Uitslagen | ||||||||||||||
ZATERDAG 28 OKTOBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Warande MO18-2 | Breda MO18-4 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Push MO18-4 | Etten-Leur MO18-3 | (0-6)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 4 NOVEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Etten-Leur MO18-3 | Goes MO18-1 | (2-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Zwart-Wit MO18-4 | Warande MO18-2 | (1-4)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Breda MO18-4 | Push MO18-4 | (6-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
DONDERDAG 9 NOVEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Goes MO18-1 | Olympia MO18-1 | (6-2)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 11 NOVEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Breda MO18-4 | Etten-Leur MO18-3 | (4-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Warande MO18-2 | Olympia MO18-1 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Push MO18-4 | Zwart-Wit MO18-4 | (1-8)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 18 NOVEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Olympia MO18-1 | Push MO18-4 | (4-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Goes MO18-1 | Warande MO18-2 | (3-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Zwart-Wit MO18-4 | Breda MO18-4 | (1-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 25 NOVEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Push MO18-4 | Goes MO18-1 | (0-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Zwart-Wit MO18-4 | Etten-Leur MO18-3 | (4-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Breda MO18-4 | Olympia MO18-1 | (4-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 24 FEBRUARI 2024 | ||||||||||||||
.. | Olympia MO18-1 | Etten-Leur MO18-3 | (2-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 2 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Warande MO18-2 | Etten-Leur MO18-3 | (8-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Goes MO18-1 | Breda MO18-4 | (5-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 9 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Push MO18-4 | Warande MO18-2 | (2-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Zwart-Wit MO18-4 | Goes MO18-1 | (0-5)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Etten-Leur MO18-3 | Olympia MO18-1 | (5-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 16 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Olympia MO18-1 | Goes MO18-1 | (0-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Etten-Leur MO18-3 | Push MO18-4 | (2-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Breda MO18-4 | Warande MO18-2 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 23 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Push MO18-4 | Breda MO18-4 | (1-9)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Warande MO18-2 | Zwart-Wit MO18-4 | (5-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
DONDERDAG 28 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Goes MO18-1 | Etten-Leur MO18-3 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Olympia MO18-1 | Zwart-Wit MO18-4 | (0-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 30 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Zwart-Wit MO18-4 | Push MO18-4 | (6-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Olympia MO18-1 | Warande MO18-2 | (1-5)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Etten-Leur MO18-3 | Breda MO18-4 | (5-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
DONDERDAG 4 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Olympia MO18-1 | Breda MO18-4 | (0-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 6 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Warande MO18-2 | Goes MO18-1 | (1-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Push MO18-4 | Olympia MO18-1 | (3-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Breda MO18-4 | Zwart-Wit MO18-4 | (3-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZONDAG 7 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Etten-Leur MO18-3 | Warande MO18-2 | (1-6)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 13 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Goes MO18-1 | Push MO18-4 | (9-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Etten-Leur MO18-3 | Zwart-Wit MO18-4 | (2-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 20 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Zwart-Wit MO18-4 | Olympia MO18-1 | (3-0)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Breda MO18-4 | Goes MO18-1 | (1-4)final | Nog niet bevestigd. |
Wedstrijdschema poule | |||||||||
ZATERDAG 11 MEI 2024 | |||||||||
Warande MO18-2 | Push MO18-4 | 10:20 | Sportpark 'Paterserf' | ||||||
Goes MO18-1 | Zwart-Wit MO18-4 | 11:00 | Sportpark 'Het Schenge' |