Hockey
JO18-1
Teamfoto |
|
Teamondersteuning | ||||
Manager | Merel Beins | |||
Assistent coach | Coen Beins | |||
Manager | Brigitte van Poppel |
Nog 1 wedstrijden: | |||||||
Datum | Wed.Nr. | Tegen | Reistijd | Verz | Spel | U/T | Locatie |
11 mei | MHC Bommelerwaard JO18-1 | 09:10 | 11:00 | uit | route | ||
Stand in de poule | |||||||||
Team | # | Pntn | W | G | V | ++ | -- | Straf | |
1 | Warande JO18-1 | 13 | 37 | 12 | 1 | 0 | 89 | 20 | 0 |
2 | Bommelerwaard JO18-1 | 13 | 32 | 10 | 2 | 1 | 53 | 33 | 0 |
3 | Breda JO18-2 | 13 | 23 | 7 | 2 | 4 | 47 | 35 | 0 |
4 | Oss JO18-1 | 13 | 22 | 7 | 1 | 5 | 47 | 54 | 0 |
5 | Were Di JO18-1 | 13 | 21 | 7 | 0 | 6 | 47 | 39 | 0 |
6 | Prinsenbeek JO18-1 | 12 | 7 | 2 | 1 | 9 | 19 | 46 | 0 |
7 | Rosmalen JO18-2 | 12 | 3 | 0 | 3 | 9 | 21 | 40 | 0 |
8 | Den Bosch JO18-3 | 13 | 2 | 0 | 2 | 11 | 14 | 70 | 0 |
Uitslagen | ||||||||||||||
ZATERDAG 28 OKTOBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Oss JO18-1 | Prinsenbeek JO18-1 | (5-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Rosmalen JO18-2 | Warande JO18-1 | (2-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Were Di JO18-1 | Bommelerwaard JO18-1 | (3-5)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Breda JO18-2 | Den Bosch JO18-3 | (6-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 4 NOVEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Bommelerwaard JO18-1 | Breda JO18-2 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Warande JO18-1 | Were Di JO18-1 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Den Bosch JO18-3 | Oss JO18-1 | (0-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Prinsenbeek JO18-1 | Rosmalen JO18-2 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
DONDERDAG 9 NOVEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Den Bosch JO18-3 | Rosmalen JO18-2 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 11 NOVEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Oss JO18-1 | Bommelerwaard JO18-1 | (4-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Prinsenbeek JO18-1 | Warande JO18-1 | (0-11)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Breda JO18-2 | Were Di JO18-1 | (3-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 18 NOVEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Den Bosch JO18-3 | Prinsenbeek JO18-1 | (0-5)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Bommelerwaard JO18-1 | Rosmalen JO18-2 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Were Di JO18-1 | Oss JO18-1 | (5-1)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Warande JO18-1 | Breda JO18-2 | (5-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 25 NOVEMBER 2023 | ||||||||||||||
.. | Den Bosch JO18-3 | Warande JO18-1 | (2-8)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Prinsenbeek JO18-1 | Bommelerwaard JO18-1 | (1-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Rosmalen JO18-2 | Were Di JO18-1 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Oss JO18-1 | Breda JO18-2 | (7-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 2 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Oss JO18-1 | Warande JO18-1 | (0-10)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Breda JO18-2 | Rosmalen JO18-2 | (3-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Bommelerwaard JO18-1 | Den Bosch JO18-3 | (5-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Were Di JO18-1 | Prinsenbeek JO18-1 | (3-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 9 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Prinsenbeek JO18-1 | Breda JO18-2 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Warande JO18-1 | Bommelerwaard JO18-1 | (7-2)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Rosmalen JO18-2 | Oss JO18-1 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Den Bosch JO18-3 | Were Di JO18-1 | (2-7)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 16 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Den Bosch JO18-3 | Breda JO18-2 | (0-5)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Prinsenbeek JO18-1 | Oss JO18-1 | (2-5)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Bommelerwaard JO18-1 | Were Di JO18-1 | (4-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Warande JO18-1 | Rosmalen JO18-2 | (7-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 23 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Oss JO18-1 | Den Bosch JO18-3 | (7-2)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Breda JO18-2 | Bommelerwaard JO18-1 | (4-3)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Were Di JO18-1 | Warande JO18-1 | (2-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 30 MAART 2024 | ||||||||||||||
.. | Bommelerwaard JO18-1 | Oss JO18-1 | (4-3)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Den Bosch JO18-3 | Rosmalen JO18-2 | (1-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Were Di JO18-1 | Breda JO18-2 | (3-5)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Warande JO18-1 | Prinsenbeek JO18-1 | (4-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
MAANDAG 1 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Breda JO18-2 | Bommelerwaard JO18-1 | (4-5)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 6 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Prinsenbeek JO18-1 | Den Bosch JO18-3 | (4-0)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Breda JO18-2 | Warande JO18-1 | (3-3)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Oss JO18-1 | Were Di JO18-1 | (6-4)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Rosmalen JO18-2 | Bommelerwaard JO18-1 | (3-5)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 13 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Warande JO18-1 | Den Bosch JO18-3 | (14-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Breda JO18-2 | Oss JO18-1 | (6-3)scheduled | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Bommelerwaard JO18-1 | Prinsenbeek JO18-1 | (6-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Were Di JO18-1 | Rosmalen JO18-2 | (7-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
ZATERDAG 20 APRIL 2024 | ||||||||||||||
.. | Warande JO18-1 | Oss JO18-1 | (10-1)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Den Bosch JO18-3 | Bommelerwaard JO18-1 | (3-5)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Prinsenbeek JO18-1 | Were Di JO18-1 | (1-4)final | Nog niet bevestigd. | ||||||||||
.. | Rosmalen JO18-2 | Breda JO18-2 | (0-2)final | Nog niet bevestigd. |
Wedstrijdschema poule | |||||||||
ZATERDAG 4 MEI 2024 | |||||||||
Rosmalen JO18-2 | Prinsenbeek JO18-1 | 10:45 | Sportpark Maliskamp | ||||||
ZATERDAG 11 MEI 2024 | |||||||||
Breda JO18-2 | Prinsenbeek JO18-1 | 9:30 | Sportpark Burg. de Manlaan | ||||||
Oss JO18-1 | Rosmalen JO18-2 | 10:35 | Gemeentelijk sportpark | ||||||
Bommelerwaard JO18-1 | Warande JO18-1 | 11:00 | Sportcomplex 'De Watertoren' | ||||||
Were Di JO18-1 | Den Bosch JO18-3 | 13:30 | Koningshoeve |