LOGIN
headersmall1.png headersmall10.png headersmall11.png headersmall12.png headersmall13.png headersmall14.png headersmall2.png headersmall3.png headersmall4.png headersmall5.png headersmall6.png headersmall7.png headersmall8.png headersmall9.png header_small.png header_small_15.png header_small_16.png header_small_17.png header_small_18.png schoenensokken670_160.png
JONGSTE JEUGD
JEUGD
SENIOREN
Favoriete team(s)
Voeg toe aan mijn team +
Kies een ander team :
MC4zaal

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Sandra Huisman-kuhlmann Email
Manager Cindy Kooij Email
Trainer Britt Hagenaars Email
Trainer Estelle Vogels Email
Trainer Arian de Hoogh Email
Coach Wendy Broekman-Hooijmaaijers Email

Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Oudenbosch MC1 12 34 11 1 0 66 11
2 Zevenbergen MC1 12 24 7 3 2 40 21
3 Etten-Leur MC5 12 23 7 2 3 46 33
4 Teteringen MC3 12 15 5 0 7 38 50
5 Zundert MC1 12 10 3 1 8 41 62
6 Rapide MC2 12 9 3 0 9 25 48
7 Warande MC4 12 7 2 1 9 19 50

Matrix
  Warande MC4 Teteringen MC3 Etten-Leur MC5 Zundert MC1 Oudenbosch MC1 Rapide MC2 Zevenbergen MC1
Warande MC4   0-7 3-3 5-3 0-3 1-0 1-4
Teteringen MC3 4-2   3-4 7-4 0-8 4-2 1-5
Etten-Leur MC5 5-0 3-1   7-4 1-8 6-1 3-3
Zundert MC1 7-2 4-6 1-9   2-6 8-3 1-6
Oudenbosch MC1 5-1 6-0 5-2 6-0   7-1 2-2
Rapide MC2 4-3 8-3 3-1 1-3 1-7   1-2
Zevenbergen MC1 5-1 4-2 1-2 4-4 1-3 3-0  

Uitslagen
ZONDAG 9 DECEMBER 2018
.. Oudenbosch MC1 Rapide MC2 7-1
.. Rapide MC2 Zundert MC1 1-3
.. Zundert MC1 Oudenbosch MC1 2-6
ZATERDAG 15 DECEMBER 2018
.. Rapide MC2 Oudenbosch MC1 1-7
.. Rapide MC2 Etten-Leur MC5 3-1
.. Etten-Leur MC5 Oudenbosch MC1 1-8
ZATERDAG 22 DECEMBER 2018
.. Warande MC4 Teteringen MC3 0-7
.. Rapide MC2 Teteringen MC3 8-3
.. Rapide MC2 Warande MC4 4-3
ZATERDAG 5 JANUARI 2019
.. Warande MC4 Zundert MC1 5-3
.. Etten-Leur MC5 Zundert MC1 7-4
.. Warande MC4 Etten-Leur MC5 3-3
ZATERDAG 12 JANUARI 2019
.. Rapide MC2 Zevenbergen MC1 1-2
.. Teteringen MC3 Oudenbosch MC1 0-8
.. Teteringen MC3 Warande MC4 4-2
.. Etten-Leur MC5 Zevenbergen MC1 3-3
.. Etten-Leur MC5 Rapide MC2 6-1
.. Oudenbosch MC1 Warande MC4 5-1
ZONDAG 20 JANUARI 2019
.. Oudenbosch MC1 Zundert MC1 6-0
.. Zevenbergen MC1 Oudenbosch MC1 1-3
.. Zundert MC1 Zevenbergen MC1 1-6
ZATERDAG 26 JANUARI 2019
.. Oudenbosch MC1 Zevenbergen MC1 2-2
.. Teteringen MC3 Zevenbergen MC1 1-5
.. Oudenbosch MC1 Teteringen MC3 6-0
ZONDAG 3 FEBRUARI 2019
.. Zevenbergen MC1 Warande MC4 5-1
.. Zevenbergen MC1 Zundert MC1 4-4
.. Zundert MC1 Warande MC4 7-2
ZATERDAG 9 FEBRUARI 2019
.. Teteringen MC3 Rapide MC2 4-2
.. Warande MC4 Oudenbosch MC1 0-3
.. Zundert MC1 Rapide MC2 8-3
.. Oudenbosch MC1 Etten-Leur MC5 5-2
.. Etten-Leur MC5 Warande MC4 5-0
.. Zundert MC1 Teteringen MC3 4-6
ZONDAG 17 FEBRUARI 2019
.. Warande MC4 Rapide MC2 1-0
.. Warande MC4 Zevenbergen MC1 1-4
.. Teteringen MC3 Etten-Leur MC5 3-4
.. Zundert MC1 Etten-Leur MC5 1-9
.. Zevenbergen MC1 Rapide MC2 3-0
.. Teteringen MC3 Zundert MC1 7-4
ZATERDAG 23 FEBRUARI 2019
.. Zevenbergen MC1 Teteringen MC3 4-2
.. Zevenbergen MC1 Etten-Leur MC5 1-2
.. Etten-Leur MC5 Teteringen MC3 3-1

Het complete wedstrijdschema van de poule

Agenda
Hoofdsponsor
Sponsors
Twitter
Download de App
Android app on Google Play