LOGIN
headersmall1.png headersmall10.png headersmall11.png headersmall12.png headersmall13.png headersmall14.png headersmall2.png headersmall3.png headersmall4.png headersmall5.png headersmall6.png headersmall7.png headersmall8.png headersmall9.png header_small.png header_small_15.png header_small_16.png header_small_17.png header_small_18.png schoenensokken670_160.png
JONGSTE JEUGD
JEUGD
SENIOREN
Favoriete team(s)
Voeg toe aan mijn team +
Kies een ander team :
MB6zaal

Teamfoto


Teamondersteuning
Manager Judith van den Ende Email
Trainer Anniek Broeders Email
Coach Anniek Broeders Email
Coach Arian de Hoogh Email
Trainer Ilse d' Hooghe Email

Nog 4 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
3 feb 31396 R.M.H.C. de Pelikaan MB8
35
14:35 15:40 uit Metsj Point
  Metsj Point
De Stok 12
4703SZ ROOSENDAAL
hal: veld 1
 
3 feb 31182 MHCT MB3
35
13:45 14:50 thuis Metsj Point
  Metsj Point
De Stok 12
4703SZ ROOSENDAAL
hal: veld 1
 
9 feb 29839 MHC Olympia MB2
45
13:35 14:50 uit Beuk, De
  Beuk, De
Beukenlaan 2
4731CG OUDENBOSCH
hal: Oudenbosch
 
9 feb 30064 Oudenbosch MB2
45
14:25 15:40 uit Beuk, De
  Beuk, De
Beukenlaan 2
4731CG OUDENBOSCH
hal: Oudenbosch
 
1 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Oudenbosch MB2 6 18 6 0 0 42 7
2 Olympia MB2 6 14 4 2 0 17 3
3 Tempo MB6 6 9 3 0 3 15 21
4 Teteringen MB3 8 8 2 2 4 13 19
5 Warande MB6 8 7 2 1 5 19 24
6 Pelikaan MB8 6 7 2 1 3 7 23
7 Rapide MB4 8 6 2 0 6 9 25

Matrix
  Olympia MB2 Teteringen MB3 Oudenbosch MB2 Rapide MB4 Warande MB6 Pelikaan MB8 Tempo MB6
Olympia MB2   1-1
Teteringen MB3 1-3   3-0 1-3 1-1
Oudenbosch MB2 6-3   6-0
Rapide MB4 1-5 0-2 1-2   3-2
Warande MB6 0-0 2-7 2-4   2-3 7-3
Pelikaan MB8 0-4 0-13 3-0  
Tempo MB6 0-4 5-1 1-8 3-1 3-0  

Uitslagen
ZATERDAG 8 DECEMBER 2018
.. Teteringen MB3 Rapide MB4 3-0
.. Rapide MB4 Oudenbosch MB2 1-2
.. Oudenbosch MB2 Teteringen MB3 6-3
ZONDAG 16 DECEMBER 2018
.. Warande MB6 Pelikaan MB8 2-3
.. Pelikaan MB8 Rapide MB4 3-0
.. Warande MB6 Rapide MB4 2-4
ZATERDAG 22 DECEMBER 2018
.. Warande MB6 Olympia MB2 0-0
.. Tempo MB6 Olympia MB2 0-4
.. Warande MB6 Tempo MB6 7-3
ZATERDAG 5 JANUARI 2019
.. Tempo MB6 Teteringen MB3 5-1
.. Teteringen MB3 Warande MB6 1-3
.. Tempo MB6 Warande MB6 3-1
ZATERDAG 12 JANUARI 2019
.. Warande MB6 Oudenbosch MB2 2-7
.. Teteringen MB3 Olympia MB2 1-3
.. Oudenbosch MB2 Rapide MB4 6-0
.. Teteringen MB3 Pelikaan MB8 1-1
.. Rapide MB4 Warande MB6 3-2
.. Pelikaan MB8 Olympia MB2 0-4
ZATERDAG 19 JANUARI 2019
.. Rapide MB4 Olympia MB2 1-5
.. Pelikaan MB8 Oudenbosch MB2 0-13
.. Tempo MB6 Pelikaan MB8 3-0
.. Tempo MB6 Oudenbosch MB2 1-8
.. Rapide MB4 Teteringen MB3 0-2
.. Olympia MB2 Teteringen MB3 1-1

Het complete wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 27 JANUARI 2019
  Olympia MB2 Oudenbosch MB2 12:00 
  Olympia MB2 Pelikaan MB8 13:40 
  Oudenbosch MB2 Pelikaan MB8 12:50 
ZONDAG 3 FEBRUARI 2019
  Pelikaan MB8 Teteringen MB3 14:00 
  Pelikaan MB8 Warande MB6 15:40 
  Warande MB6 Teteringen MB3 14:50 
ZATERDAG 9 FEBRUARI 2019
  Olympia MB2 Warande MB6 14:50 
  Oudenbosch MB2 Warande MB6 15:40 
  Oudenbosch MB2 Olympia MB2 14:00 
  Pelikaan MB8 Tempo MB6 12:50 
  Rapide MB4 Pelikaan MB8 13:40 
  Tempo MB6 Rapide MB4 12:00 
ZATERDAG 16 FEBRUARI 2019
  Oudenbosch MB2 Tempo MB6 16:05 
  Teteringen MB3 Oudenbosch MB2 15:15 
  Teteringen MB3 Tempo MB6 16:55 
ZONDAG 24 FEBRUARI 2019
  Olympia MB2 Tempo MB6 16:10 
  Olympia MB2 Rapide MB4 14:30 
  Rapide MB4 Tempo MB6 15:20 

Agenda
Hoofdsponsor
Sponsors
Twitter
Download de App
Android app on Google Play