LOGIN
00001.png 00002.png 00003.jpg 00004.png 00005.png 00006.jpg 00010.jpg 00011.jpg 00012.jpg 00013.jpg 00018.jpg 00019.png 00020.png 00021.png 00022.png 00024.png 00028.png
JONGSTE JEUGD
JEUGD
SENIOREN
Favoriete team(s)
Voeg toe aan mijn team +
Kies een ander team :
Dames 2

Teamfoto


Teamondersteuning
Trainer Eric Vermeulen Email
Aanvoerder Christianne Glazenburg Email
Manager Laura Vermeulen Email

Nog 21 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
19 sep 3611 B.N.M.H.C. Zwart-Wit D2
25
08:20 09:45 uit route
26 sep 3680 B.N.M.H.C. Zwart-Wit D3
09:30 10:30 thuis Van Oers
3 okt 3984 HC Etten-Leur D2
30
08:30 10:00 uit route
10 okt 4086 HC Etten-Leur D3
09:00 10:00 thuis Van Oers
17 okt 4347 MHC DES D2
25
09:20 10:45 uit route
31 okt 4493 HC Oranje Rood D3
thuis
7 nov 4722 Hockeyclub 's-Hertogenbosch D4
45
uit route
14 nov 4899 HC Oranje Rood D4
thuis
21 nov 5130 M.H.C. Goirle D2
30
uit route
28 nov 5305 Berkel Enschot D2
thuis
13 mrt 5666 Hockeyclub 's-Hertogenbosch D2
45
uit route
20 mrt 5711 B.N.M.H.C. Zwart-Wit D2
thuis
27 mrt 6041 B.N.M.H.C. Zwart-Wit D3
25
uit route
3 apr 6117 HC Etten-Leur D2
thuis
10 apr 6416 HC Etten-Leur D3
30
uit route
24 apr 6521 MHC DES D2
thuis
8 mei 6779 HC Oranje Rood D3
60
uit route
15 mei 6929 Hockeyclub 's-Hertogenbosch D4
thuis
22 mei 7154 HC Oranje Rood D4
60
uit route
29 mei 7334 M.H.C. Goirle D2
thuis
12 jun 7537 Berkel Enschot D2
25
uit route
10 thuiswedstrijden en 11 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Etten-Leur D3 1 3 1 0 0 7 0 0
2 Den Bosch D2 1 3 1 0 0 5 1 0
3 Zwart-Wit D2 1 3 1 0 0 4 1 0
4 Goirle D2 1 3 1 0 0 3 2 0
5 DES D2 1 3 1 0 0 1 0 0
6 Etten-Leur D2 1 1 0 1 0 2 2 0
7 Oranje-Rood D4 1 1 0 1 0 2 2 0
8 Zwart-Wit D3 1 0 0 0 1 2 3 0
9 Oranje-Rood D3 1 0 0 0 1 0 1 0
10 Berkel-Enschot D2 1 0 0 0 1 1 4 0
11 Warande D2 1 0 0 0 1 1 5 0
12 Den Bosch D4 1 0 0 0 1 0 7 0

Uitslagenmatrix
  Etten-Leur D2Zwart-Wit D2-OBerkel-Enschot D2-OWarande D2-OEtten-Leur D3Goirle D2Zwart-Wit D3Den Bosch D2-ODen Bosch D4DES D2Oranje-Rood D3Oranje-Rood D4
Etten-Leur D2  
Zwart-Wit D2-O  
Berkel-Enschot D2-O 1-4  
Warande D2-O   1-5
Etten-Leur D3  
Goirle D2   3-2
Zwart-Wit D3  
Den Bosch D2-O  
Den Bosch D4 0-7  
DES D2  
Oranje-Rood D3 0-1  
Oranje-Rood D4 2-2  

Uitslagen
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
.. Berkel-Enschot D2-O Zwart-Wit D2-O 1-4 Definitief
.. Goirle D2 Zwart-Wit D3 3-2 Definitief
.. Oranje-Rood D4 Etten-Leur D2 2-2 Definitief
.. Den Bosch D4 Etten-Leur D3 0-7 Definitief
.. Oranje-Rood D3 DES D2 0-1 Definitief
.. Warande D2-O Den Bosch D2-O 1-5 Definitief
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
.. Etten-Leur D3 Oranje-Rood D4 0-3 Definitief
.. Etten-Leur D2 Goirle D2 4-2 Definitief
.. Zwart-Wit D3 Berkel-Enschot D2-O 0-1 Definitief
.. Zwart-Wit D2-O Warande D2-O 6-0 Definitief
.. Den Bosch D2-O Oranje-Rood D3 5-0 Definitief
.. DES D2 Den Bosch D4 4-0 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
  DES D2 Den Bosch D4 14:30 Sportpark 'Eikendijk'
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
  Berkel-Enschot D2-O Etten-Leur D2 11:30 Sportpark Generaal Eisenhowerweg
  Den Bosch D4 Oranje-Rood D3 14:15 Oosterplas
  Goirle D2 Etten-Leur D3 15:00 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Oranje-Rood D4 DES D2 9:00 Genneper Parken
  Warande D2-O Zwart-Wit D3 10:30 Sportpark 'Paterserf'
  Zwart-Wit D2-O Den Bosch D2-O 10:00 Sportpark Ginneken
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
  DES D2 Goirle D2 10:45 Sportpark 'Eikendijk'
  Den Bosch D2-O Den Bosch D4 Oosterplas
  Etten-Leur D2 Warande D2-O 10:00 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Etten-Leur D3 Berkel-Enschot D2-O 13:40 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Oranje-Rood D3 Oranje-Rood D4 9:45 Genneper Parken
  Zwart-Wit D3 Zwart-Wit D2-O 10:45 Sportpark Ginneken
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
  Berkel-Enschot D2-O DES D2 11:30 Sportpark Generaal Eisenhowerweg
  Goirle D2 Oranje-Rood D3 11:15 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Oranje-Rood D4 Den Bosch D4 10:45 Genneper Parken
  Warande D2-O Etten-Leur D3 10:00 Sportpark 'Paterserf'
  Zwart-Wit D2-O Etten-Leur D2 10:00 Sportpark Ginneken
  Zwart-Wit D3 Den Bosch D2-O 11:45 Sportpark Ginneken
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
  DES D2 Warande D2-O 10:45 Sportpark 'Eikendijk'
  Den Bosch D2-O Oranje-Rood D4 Oosterplas
  Den Bosch D4 Goirle D2 Oosterplas
  Etten-Leur D2 Zwart-Wit D3 11:50 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Etten-Leur D3 Zwart-Wit D2-O 14:00 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Oranje-Rood D3 Berkel-Enschot D2-O 12:45 Genneper Parken
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
  Berkel-Enschot D2-O Den Bosch D4 10:00 Sportpark Generaal Eisenhowerweg
  Etten-Leur D2 Den Bosch D2-O 14:30 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Goirle D2 Oranje-Rood D4 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Warande D2-O Oranje-Rood D3 Sportpark 'Paterserf'
  Zwart-Wit D2-O DES D2 Sportpark Ginneken
  Zwart-Wit D3 Etten-Leur D3 Sportpark Ginneken
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
  DES D2 Zwart-Wit D3 10:30 Sportpark 'Eikendijk'
  Den Bosch D2-O Goirle D2 Oosterplas
  Den Bosch D4 Warande D2-O Oosterplas
  Etten-Leur D3 Etten-Leur D2 10:45 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Oranje-Rood D3 Zwart-Wit D2-O Genneper Parken
  Oranje-Rood D4 Berkel-Enschot D2-O Genneper Parken
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
  Berkel-Enschot D2-O Goirle D2 11:30 Sportpark Generaal Eisenhowerweg
  Etten-Leur D2 DES D2 15:30 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Etten-Leur D3 Den Bosch D2-O 11:50 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Warande D2-O Oranje-Rood D4 Sportpark 'Paterserf'
  Zwart-Wit D2-O Den Bosch D4 Sportpark Ginneken
  Zwart-Wit D3 Oranje-Rood D3 Sportpark Ginneken
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
  Berkel-Enschot D2-O Den Bosch D2-O 10:00 Sportpark Generaal Eisenhowerweg
  DES D2 Etten-Leur D3 10:30 Sportpark 'Eikendijk'
  Den Bosch D4 Zwart-Wit D3 Oosterplas
  Goirle D2 Warande D2-O Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Oranje-Rood D3 Etten-Leur D2 Genneper Parken
  Oranje-Rood D4 Zwart-Wit D2-O Genneper Parken
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
  Den Bosch D2-O DES D2 Oosterplas
  Etten-Leur D2 Den Bosch D4 11:50 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Etten-Leur D3 Oranje-Rood D3 15:30 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Warande D2-O Berkel-Enschot D2-O Sportpark 'Paterserf'
  Zwart-Wit D2-O Goirle D2 Sportpark Ginneken
  Zwart-Wit D3 Oranje-Rood D4 Sportpark Ginneken
ZONDAG 13 MAART 2022
  DES D2 Oranje-Rood D3 Sportpark 'Eikendijk'
  Den Bosch D2-O Warande D2-O Oosterplas
  Etten-Leur D2 Oranje-Rood D4 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Etten-Leur D3 Den Bosch D4 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Zwart-Wit D2-O Berkel-Enschot D2-O Sportpark Ginneken
  Zwart-Wit D3 Goirle D2 Sportpark Ginneken
ZONDAG 20 MAART 2022
  Berkel-Enschot D2-O Zwart-Wit D3 Sportpark Generaal Eisenhowerweg
  Den Bosch D4 DES D2 Oosterplas
  Goirle D2 Etten-Leur D2 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Oranje-Rood D3 Den Bosch D2-O Genneper Parken
  Oranje-Rood D4 Etten-Leur D3 Genneper Parken
  Warande D2-O Zwart-Wit D2-O Sportpark 'Paterserf'
ZONDAG 27 MAART 2022
  DES D2 Oranje-Rood D4 Sportpark 'Eikendijk'
  Den Bosch D2-O Zwart-Wit D2-O Oosterplas
  Etten-Leur D2 Berkel-Enschot D2-O Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Etten-Leur D3 Goirle D2 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Oranje-Rood D3 Den Bosch D4 Genneper Parken
  Zwart-Wit D3 Warande D2-O Sportpark Ginneken
ZONDAG 3 APRIL 2022
  Berkel-Enschot D2-O Etten-Leur D3 Sportpark Generaal Eisenhowerweg
  Den Bosch D4 Den Bosch D2-O Oosterplas
  Goirle D2 DES D2 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Oranje-Rood D4 Oranje-Rood D3 Genneper Parken
  Warande D2-O Etten-Leur D2 Sportpark 'Paterserf'
  Zwart-Wit D2-O Zwart-Wit D3 Sportpark Ginneken
ZONDAG 10 APRIL 2022
  DES D2 Berkel-Enschot D2-O Sportpark 'Eikendijk'
  Den Bosch D2-O Zwart-Wit D3 Oosterplas
  Den Bosch D4 Oranje-Rood D4 Oosterplas
  Etten-Leur D2 Zwart-Wit D2-O Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Etten-Leur D3 Warande D2-O Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Oranje-Rood D3 Goirle D2 Genneper Parken
ZONDAG 24 APRIL 2022
  Berkel-Enschot D2-O Oranje-Rood D3 Sportpark Generaal Eisenhowerweg
  Goirle D2 Den Bosch D4 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Oranje-Rood D4 Den Bosch D2-O Genneper Parken
  Warande D2-O DES D2 Sportpark 'Paterserf'
  Zwart-Wit D2-O Etten-Leur D3 Sportpark Ginneken
  Zwart-Wit D3 Etten-Leur D2 Sportpark Ginneken
ZONDAG 8 MEI 2022
  DES D2 Zwart-Wit D2-O Sportpark 'Eikendijk'
  Den Bosch D2-O Etten-Leur D2 Oosterplas
  Den Bosch D4 Berkel-Enschot D2-O Oosterplas
  Etten-Leur D3 Zwart-Wit D3 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Oranje-Rood D3 Warande D2-O Genneper Parken
  Oranje-Rood D4 Goirle D2 Genneper Parken
ZONDAG 15 MEI 2022
  Berkel-Enschot D2-O Oranje-Rood D4 Sportpark Generaal Eisenhowerweg
  Etten-Leur D2 Etten-Leur D3 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Goirle D2 Den Bosch D2-O Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Warande D2-O Den Bosch D4 Sportpark 'Paterserf'
  Zwart-Wit D2-O Oranje-Rood D3 Sportpark Ginneken
  Zwart-Wit D3 DES D2 Sportpark Ginneken
ZONDAG 22 MEI 2022
  DES D2 Etten-Leur D2 Sportpark 'Eikendijk'
  Den Bosch D2-O Etten-Leur D3 Oosterplas
  Den Bosch D4 Zwart-Wit D2-O Oosterplas
  Goirle D2 Berkel-Enschot D2-O Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Oranje-Rood D3 Zwart-Wit D3 Genneper Parken
  Oranje-Rood D4 Warande D2-O Genneper Parken
ZONDAG 29 MEI 2022
  Den Bosch D2-O Berkel-Enschot D2-O Oosterplas
  Etten-Leur D2 Oranje-Rood D3 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Etten-Leur D3 DES D2 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Warande D2-O Goirle D2 Sportpark 'Paterserf'
  Zwart-Wit D2-O Oranje-Rood D4 Sportpark Ginneken
  Zwart-Wit D3 Den Bosch D4 Sportpark Ginneken
ZONDAG 12 JUNI 2022
  Berkel-Enschot D2-O Warande D2-O Sportpark Generaal Eisenhowerweg
  DES D2 Den Bosch D2-O Sportpark 'Eikendijk'
  Den Bosch D4 Etten-Leur D2 Oosterplas
  Goirle D2 Zwart-Wit D2-O Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Oranje-Rood D3 Etten-Leur D3 Genneper Parken
  Oranje-Rood D4 Zwart-Wit D3 Genneper Parken





 
Hoofdsponsor
Sponsors


Sponsorkliks

Agenda
Twitter
Download de App
Android app on Google Play