LOGIN
00001.png 00002.png 00003.jpg 00004.png 00005.png 00006.jpg 00010.jpg 00011.jpg 00012.jpg 00013.jpg 00018.jpg 00019.png 00020.png 00021.png 00022.png 00024.png 00028.png
JONGSTE JEUGD
JEUGD
SENIOREN
Favoriete team(s)
Voeg toe aan mijn team +
Kies een ander team :
Dames 3

Teamfoto


Teamondersteuning
Trainer Ryan Heusinkveld Email
Aanvoerder Carlijn Geurts Email

Nog 21 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
19 sep 3534 HC Etten-Leur D4
10:00 10:30 thuis Van Oers
26 sep 3713 Hockeyclub Prinsenbeek D2-O
25
10:05 11:00 uit route
3 okt 3973 B.H.V. Push D6
10:00 10:30 thuis Tandarts Ridder
10 okt 4250 MHC Liberty D2
15
09:45 10:30 uit route
17 okt 4413 B.H.V. Push D5
11:30 12:00 thuis Tandarts Ridder
31 okt 4585 R.M.H.C. de Pelikaan D2
thuis
7 nov 4830 BH&BC Breda D3
25
uit route
14 nov 4990 M.H.C. Goirle D3
thuis
21 nov 5226 HC Tilburg D6
25
uit route
28 nov 5363 B.N.M.H.C. Zwart-Wit D4
thuis
13 mrt 5564 HC Tilburg D5
thuis
20 mrt 5779 HC Etten-Leur D4
30
uit route
27 mrt 6003 Hockeyclub Prinsenbeek D2
thuis
3 apr 6115 B.H.V. Push D6
15
uit route
10 apr 6444 MHC Liberty D2
thuis
24 apr 6654 B.H.V. Push D5
15
uit route
8 mei 6895 R.M.H.C. de Pelikaan D2
45
uit route
15 mei 7021 BH&BC Breda D3
thuis
22 mei 7263 M.H.C. Goirle D3
30
uit route
29 mei 7390 HC Tilburg D6
thuis
12 jun 7640 B.N.M.H.C. Zwart-Wit D4
25
uit route
11 thuiswedstrijden en 10 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Etten-Leur D4 1 3 1 0 0 5 0 0
2 Breda D3 1 3 1 0 0 4 0 0
3 Goirle D3 1 3 1 0 0 3 2 0
4 Tilburg D5 1 1 0 1 0 3 3 0
5 Warande D3 1 1 0 1 0 3 3 0
6 Pelikaan D2 1 1 0 1 0 1 1 0
7 Push D6 1 1 0 1 0 1 1 0
8 Liberty D2 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Prinsenbeek D2 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Tilburg D6 1 0 0 0 1 2 3 0
11 Zwart-Wit D4 1 0 0 0 1 0 4 0
12 Push D5 1 0 0 0 1 0 5 0

Uitslagenmatrix
  Pelikaan D2-OEtten-Leur D4Prinsenbeek D2-OPush D6Liberty D2-OZwart-Wit D4Breda D3Goirle D3Push D5Warande D3Tilburg D5Tilburg D6
Pelikaan D2-O  
Etten-Leur D4   5-0
Prinsenbeek D2-O  
Push D6 1-1  
Liberty D2-O  
Zwart-Wit D4   0-4
Breda D3  
Goirle D3  
Push D5  
Warande D3  
Tilburg D5 3-3  
Tilburg D6 2-3  

Uitslagen
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
.. Etten-Leur D4 Push D5 5-0 Definitief
.. Tilburg D5 Warande D3 3-3 Definitief
.. Zwart-Wit D4 Breda D3 0-4 Definitief
.. Tilburg D6 Goirle D3 2-3 Definitief
.. Push D6 Pelikaan D2-O 1-1 Definitief
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
.. Warande D3 Etten-Leur D4 1-4 Definitief
.. Push D5 Prinsenbeek D2-O 3-2 Definitief
.. Liberty D2-O Push D6 3-2 Definitief
.. Pelikaan D2-O Tilburg D6 3-1 Definitief
.. Breda D3 Tilburg D5 2-2 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
  Goirle D3 Zwart-Wit D4 14:30 Sportp. 'Van de Wildenberg'
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
  Etten-Leur D4 Breda D3 10:15 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Liberty D2-O Pelikaan D2-O 14:30 Sportpark Alexander
  Prinsenbeek D2-O Warande D3 11:00 Sportpark 'De Heikant'
  Push D6 Push D5 9:45 Push
  Tilburg D5 Goirle D3 12:15 Sportpark Bredaseweg
  Zwart-Wit D4 Tilburg D6 12:00 Sportpark Ginneken
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
  Breda D3 Prinsenbeek D2-O 9:15 Sportpark Burgemeester de Manlaan
  Goirle D3 Etten-Leur D4 14:00 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Pelikaan D2-O Zwart-Wit D4 11:00 Sportp. 'Hulsdonk'
  Push D5 Liberty D2-O 14:00 Push
  Tilburg D6 Tilburg D5 11:15 Sportpark Bredaseweg
  Warande D3 Push D6 10:30 Sportpark 'Paterserf'
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
  Etten-Leur D4 Tilburg D6 10:15 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Liberty D2-O Warande D3 10:30 Sportpark Alexander
  Prinsenbeek D2-O Goirle D3 10:00 Sportpark 'De Heikant'
  Push D5 Pelikaan D2-O 15:15 Push
  Push D6 Breda D3 10:30 Push
  Tilburg D5 Zwart-Wit D4 11:30 Sportpark Bredaseweg
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
  Breda D3 Liberty D2-O 13:00 Sportpark Burgemeester de Manlaan
  Goirle D3 Push D6 12:15 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Pelikaan D2-O Tilburg D5 11:00 Sportp. 'Hulsdonk'
  Tilburg D6 Prinsenbeek D2-O Sportpark Bredaseweg
  Warande D3 Push D5 12:00 Sportpark 'Paterserf'
  Zwart-Wit D4 Etten-Leur D4 Sportpark Ginneken
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
  Etten-Leur D4 Tilburg D5 12:00 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Liberty D2-O Goirle D3 Sportpark Alexander
  Prinsenbeek D2-O Zwart-Wit D4 Sportpark 'De Heikant'
  Push D5 Breda D3 Push
  Push D6 Tilburg D6 Push
  Warande D3 Pelikaan D2-O Sportpark 'Paterserf'
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
  Breda D3 Warande D3 Sportpark Burgemeester de Manlaan
  Goirle D3 Push D5 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Pelikaan D2-O Etten-Leur D4 Sportp. 'Hulsdonk'
  Tilburg D5 Prinsenbeek D2-O Sportpark Bredaseweg
  Tilburg D6 Liberty D2-O Sportpark Bredaseweg
  Zwart-Wit D4 Push D6 Sportpark Ginneken
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
  Breda D3 Pelikaan D2-O Sportpark Burgemeester de Manlaan
  Liberty D2-O Zwart-Wit D4 Sportpark Alexander
  Prinsenbeek D2-O Etten-Leur D4 Sportpark 'De Heikant'
  Push D5 Tilburg D6 Push
  Push D6 Tilburg D5 Push
  Warande D3 Goirle D3 Sportpark 'Paterserf'
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
  Etten-Leur D4 Push D6 10:00 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Goirle D3 Breda D3 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Prinsenbeek D2-O Pelikaan D2-O Sportpark 'De Heikant'
  Tilburg D5 Liberty D2-O Sportpark Bredaseweg
  Tilburg D6 Warande D3 Sportpark Bredaseweg
  Zwart-Wit D4 Push D5 Sportpark Ginneken
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
  Breda D3 Tilburg D6 Sportpark Burgemeester de Manlaan
  Liberty D2-O Etten-Leur D4 Sportpark Alexander
  Pelikaan D2-O Goirle D3 Sportp. 'Hulsdonk'
  Push D5 Tilburg D5 Push
  Push D6 Prinsenbeek D2-O Push
  Warande D3 Zwart-Wit D4 Sportpark 'Paterserf'
ZONDAG 13 MAART 2022
  Breda D3 Zwart-Wit D4 Sportpark Burgemeester de Manlaan
  Goirle D3 Tilburg D6 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Liberty D2-O Prinsenbeek D2-O Sportpark Alexander
  Pelikaan D2-O Push D6 Sportp. 'Hulsdonk'
  Push D5 Etten-Leur D4 Push
  Warande D3 Tilburg D5 Sportpark 'Paterserf'
ZONDAG 20 MAART 2022
  Etten-Leur D4 Warande D3 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Prinsenbeek D2-O Push D5 Sportpark 'De Heikant'
  Push D6 Liberty D2-O Push
  Tilburg D5 Breda D3 Sportpark Bredaseweg
  Tilburg D6 Pelikaan D2-O Sportpark Bredaseweg
  Zwart-Wit D4 Goirle D3 Sportpark Ginneken
ZONDAG 27 MAART 2022
  Breda D3 Etten-Leur D4 Sportpark Burgemeester de Manlaan
  Goirle D3 Tilburg D5 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Pelikaan D2-O Liberty D2-O Sportp. 'Hulsdonk'
  Push D5 Push D6 Push
  Tilburg D6 Zwart-Wit D4 Sportpark Bredaseweg
  Warande D3 Prinsenbeek D2-O Sportpark 'Paterserf'
ZONDAG 3 APRIL 2022
  Etten-Leur D4 Goirle D3 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Liberty D2-O Push D5 Sportpark Alexander
  Prinsenbeek D2-O Breda D3 Sportpark 'De Heikant'
  Push D6 Warande D3 Push
  Tilburg D5 Tilburg D6 Sportpark Bredaseweg
  Zwart-Wit D4 Pelikaan D2-O Sportpark Ginneken
ZONDAG 10 APRIL 2022
  Breda D3 Push D6 Sportpark Burgemeester de Manlaan
  Goirle D3 Prinsenbeek D2-O Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Pelikaan D2-O Push D5 Sportp. 'Hulsdonk'
  Tilburg D6 Etten-Leur D4 Sportpark Bredaseweg
  Warande D3 Liberty D2-O Sportpark 'Paterserf'
  Zwart-Wit D4 Tilburg D5 Sportpark Ginneken
ZONDAG 24 APRIL 2022
  Etten-Leur D4 Zwart-Wit D4 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Liberty D2-O Breda D3 Sportpark Alexander
  Prinsenbeek D2-O Tilburg D6 Sportpark 'De Heikant'
  Push D5 Warande D3 Push
  Push D6 Goirle D3 Push
  Tilburg D5 Pelikaan D2-O Sportpark Bredaseweg
ZONDAG 8 MEI 2022
  Breda D3 Push D5 Sportpark Burgemeester de Manlaan
  Goirle D3 Liberty D2-O Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Pelikaan D2-O Warande D3 Sportp. 'Hulsdonk'
  Tilburg D5 Etten-Leur D4 Sportpark Bredaseweg
  Tilburg D6 Push D6 Sportpark Bredaseweg
  Zwart-Wit D4 Prinsenbeek D2-O Sportpark Ginneken
ZONDAG 15 MEI 2022
  Etten-Leur D4 Pelikaan D2-O Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Liberty D2-O Tilburg D6 Sportpark Alexander
  Prinsenbeek D2-O Tilburg D5 Sportpark 'De Heikant'
  Push D5 Goirle D3 Push
  Push D6 Zwart-Wit D4 Push
  Warande D3 Breda D3 Sportpark 'Paterserf'
ZONDAG 22 MEI 2022
  Etten-Leur D4 Prinsenbeek D2-O Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Goirle D3 Warande D3 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Pelikaan D2-O Breda D3 Sportp. 'Hulsdonk'
  Tilburg D5 Push D6 Sportpark Bredaseweg
  Tilburg D6 Push D5 Sportpark Bredaseweg
  Zwart-Wit D4 Liberty D2-O Sportpark Ginneken
ZONDAG 29 MEI 2022
  Breda D3 Goirle D3 Sportpark Burgemeester de Manlaan
  Liberty D2-O Tilburg D5 Sportpark Alexander
  Pelikaan D2-O Prinsenbeek D2-O Sportp. 'Hulsdonk'
  Push D5 Zwart-Wit D4 Push
  Push D6 Etten-Leur D4 Push
  Warande D3 Tilburg D6 Sportpark 'Paterserf'
ZONDAG 12 JUNI 2022
  Etten-Leur D4 Liberty D2-O Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Goirle D3 Pelikaan D2-O Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Prinsenbeek D2-O Push D6 Sportpark 'De Heikant'
  Tilburg D5 Push D5 Sportpark Bredaseweg
  Tilburg D6 Breda D3 Sportpark Bredaseweg
  Zwart-Wit D4 Warande D3 Sportpark Ginneken





 
Hoofdsponsor
Sponsors


Sponsorkliks

Agenda
Twitter
Download de App
Android app on Google Play