LOGIN
headersmall1.png headersmall10.png headersmall11.png headersmall12.png headersmall13.png headersmall14.png headersmall2.png headersmall3.png headersmall4.png headersmall5.png headersmall6.png headersmall7.png headersmall8.png headersmall9.png header_small.png header_small_15.png header_small_16.png header_small_17.png header_small_18.png schoenensokken670_160.png
JONGSTE JEUGD
JEUGD
SENIOREN
Favoriete team(s)
Voeg toe aan mijn team +
Kies een ander team :
MA1zaal

Teamfoto


Teamondersteuning
Trainer/coach Thom van der Schoof Email
Manager Sacha de Bruin Email

Nog 12 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
8 dec 34398 M.H.C. Goirle MA1
20
15:00 15:50 uit Doelen, De
  Doelen, De
Doelen 7
4813GP BREDA
hal: Breda
 
8 dec 34617 BH&BC Breda MA1
20
14:10 15:00 uit Doelen, De
  Doelen, De
Doelen 7
4813GP BREDA
hal: Breda
 
21 dec 33996 BH&BC Breda MA1
5
11:10 11:45 thuis Oosterheidehal
  Oosterheidehal
Lodewijk Napoleonlaan 111
4904LH OOSTERHOUT NB
hal: Veld 1
 
21 dec 33791 GMHC Goes MA1
5
12:50 13:25 thuis Oosterheidehal
  Oosterheidehal
Lodewijk Napoleonlaan 111
4904LH OOSTERHOUT NB
hal: Veld 1
 
5 jan 30098 GMHC Goes MA1
0
12:50 13:20 uit Kannebuis
  Kannebuis
Poelekes 12
4661LR HALSTEREN
hal: Veld 1
 
5 jan 30300 MHC Tempo MA1
0
13:40 14:10 uit Kannebuis
  Kannebuis
Poelekes 12
4661LR HALSTEREN
hal: Veld 1
 
11 jan 32153 B.H.V. Push MA2
0
16:50 17:20 uit Kannebuis
  Kannebuis
Poelekes 12
4661LR HALSTEREN
hal: Veld 1
 
11 jan 31946 MHC Tempo MA1
0
17:40 18:10 thuis Kannebuis
  Kannebuis
Poelekes 12
4661LR HALSTEREN
hal: Veld 1
 
26 jan 31540 HC Etten-Leur MA1
35
14:30 15:35 uit Turfschip, Het
  Turfschip, Het
Schipperstraat 2
4871KK ETTEN-LEUR
hal: veld 1
 
26 jan 31331 M.H.C. Goirle MA1
35
13:40 14:45 thuis Turfschip, Het
  Turfschip, Het
Schipperstraat 2
4871KK ETTEN-LEUR
hal: veld 1
 
1 feb 28256 B.H.V. Push MA2
10
16:05 16:45 thuis Arkendonk
  Arkendonk
De Zwanendonk 46
4907ZJ OOSTERHOUT
hal: veld 1
 
1 feb 28461 HC Etten-Leur MA1
10
17:45 18:25 thuis Arkendonk
  Arkendonk
De Zwanendonk 46
4907ZJ OOSTERHOUT
hal: veld 1
 
6 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Breda MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Etten-Leur MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Goes MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Goirle MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Push MA2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Tempo MA1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Warande MA1 0 0 0 0 0 0 0 0

Uitslagenmatrix
  Breda MA1Etten-Leur MA1Push MA2Warande MA1Goes MA1Tempo MA1Goirle MA1
Breda MA1  
Etten-Leur MA1  
Push MA2  
Warande MA1  
Goes MA1  
Tempo MA1  
Goirle MA1  


Wedstrijdschema poule
ZONDAG 8 DECEMBER 2019
  Breda MA1 Goirle MA1 16:40 Doelen, De
  Breda MA1 Warande MA1 15:00 Doelen, De
  Goes MA1 Etten-Leur MA1 10:40 Omnium Goes
  Goes MA1 Tempo MA1 9:00 Omnium Goes
  Goirle MA1 Warande MA1 15:50 Doelen, De
  Tempo MA1 Etten-Leur MA1 9:50 Omnium Goes
ZONDAG 15 DECEMBER 2019
  Goes MA1 Goirle MA1 12:20 Bress Sportcenter
  Push MA2 Goes MA1 11:30 Bress Sportcenter
  Push MA2 Goirle MA1 13:10 Bress Sportcenter
ZATERDAG 21 DECEMBER 2019
  Breda MA1 Goes MA1 12:35 Oosterheidehal
  Warande MA1 Breda MA1 11:45 Oosterheidehal
  Warande MA1 Goes MA1 13:25 Oosterheidehal
ZONDAG 22 DECEMBER 2019
  Goirle MA1 Push MA2 14:00 Frankenhal Goirle
  Push MA2 Tempo MA1 14:50 Frankenhal Goirle
  Tempo MA1 Goirle MA1 15:40 Frankenhal Goirle
ZONDAG 5 JANUARI 2020
  Breda MA1 Push MA2 15:40 Gemeentelijk Sportcentrum Breda
  Etten-Leur MA1 Breda MA1 14:50 Gemeentelijk Sportcentrum Breda
  Goes MA1 Warande MA1 13:20 Kannebuis
  Push MA2 Etten-Leur MA1 14:00 Gemeentelijk Sportcentrum Breda
  Tempo MA1 Warande MA1 14:10 Kannebuis
  Tempo MA1 Goes MA1 12:30 Kannebuis
ZATERDAG 11 JANUARI 2020
  Push MA2 Warande MA1 17:20 Kannebuis
  Tempo MA1 Push MA2 16:30 Kannebuis
  Warande MA1 Tempo MA1 18:10 Kannebuis
ZONDAG 12 JANUARI 2020
  Etten-Leur MA1 Goes MA1 11:30 Beuk, De
  Goirle MA1 Goes MA1 12:20 Beuk, De
  Goirle MA1 Etten-Leur MA1 13:10 Beuk, De
ZONDAG 19 JANUARI 2020
  Breda MA1 Etten-Leur MA1 14:00 Doelen, De
  Breda MA1 Tempo MA1 15:40 Doelen, De
  Etten-Leur MA1 Tempo MA1 14:50 Doelen, De
ZONDAG 26 JANUARI 2020
  Etten-Leur MA1 Warande MA1 15:35 Turfschip, Het
  Etten-Leur MA1 Goirle MA1 13:55 Turfschip, Het
  Warande MA1 Goirle MA1 14:45 Turfschip, Het
ZATERDAG 1 FEBRUARI 2020
  Etten-Leur MA1 Push MA2 17:35 Arkendonk
  Warande MA1 Push MA2 16:45 Arkendonk
  Warande MA1 Etten-Leur MA1 18:25 Arkendonk
ZONDAG 9 FEBRUARI 2020
  Goes MA1 Push MA2 12:30 Omnium Goes
  Goes MA1 Breda MA1 14:10 Omnium Goes
  Push MA2 Breda MA1 13:20 Omnium Goes
ZONDAG 16 FEBRUARI 2020
  Goirle MA1 Breda MA1 11:30 Frankenhal Goirle
  Goirle MA1 Tempo MA1 13:10 Frankenhal Goirle
  Tempo MA1 Breda MA1 12:20 Frankenhal Goirle


Handdoek kan je hier bestellen
 
Agenda
Hoofdsponsor
Sponsors
Twitter
Download de App
Android app on Google Play