LOGIN
headersmall1.png headersmall10.png headersmall11.png headersmall12.png headersmall13.png headersmall14.png headersmall2.png headersmall3.png headersmall4.png headersmall5.png headersmall6.png headersmall7.png headersmall8.png headersmall9.png header_small.png header_small_15.png header_small_16.png header_small_17.png header_small_18.png schoenensokken670_160.png
JONGSTE JEUGD
JEUGD
SENIOREN
Favoriete team(s)
Voeg toe aan mijn team +
Kies een ander team :
Dames 3 zaal

Teamfoto


Teamondersteuning
Aanvoerder Sabine Oome Email
Assistent trainer Jasper Aalbers Email
Assistent trainer Ryan Heusinkveld Email

Nog 12 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
1 dec 26678 HC Etten-Leur D3
5
12:50 13:25 uit Oosterheidehal
  Oosterheidehal
Lodewijk Napoleonlaan 111
4904LH OOSTERHOUT NB
hal: Veld 1
 
1 dec 26636 Hockeyclub Prinsenbeek D2
5
11:10 11:45 thuis Oosterheidehal
  Oosterheidehal
Lodewijk Napoleonlaan 111
4904LH OOSTERHOUT NB
hal: Veld 1
 
15 dec 26863 HC Etten-Leur D3
35
12:55 14:00 uit Turfschip, Het
  Turfschip, Het
Schipperstraat 2
4871KK ETTEN-LEUR
hal: veld 1
 
15 dec 26821 B.H.V. Push D4
35
13:45 14:50 thuis Turfschip, Het
  Turfschip, Het
Schipperstraat 2
4871KK ETTEN-LEUR
hal: veld 1
 
5 jan 26484 BH&BC Breda D3
20
15:40 16:30 uit Doelen, De
  Doelen, De
Doelen 7
4813GP BREDA
hal: Breda
 
5 jan 26568 B.H.V. Push D4
20
16:30 17:20 uit Doelen, De
  Doelen, De
Doelen 7
4813GP BREDA
hal: Breda
 
12 jan 26303 HC Etten-Leur D3
10
16:05 16:45 thuis Arkendonk
  Arkendonk
De Zwanendonk 46
4907ZJ OOSTERHOUT
hal: veld 1
 
12 jan 26266 BH&BC Breda D3
10
17:45 18:25 thuis Arkendonk
  Arkendonk
De Zwanendonk 46
4907ZJ OOSTERHOUT
hal: veld 1
 
19 jan 26162 Hockeyclub Prinsenbeek D2
37
09:30 10:40 uit Drie Linden, De
  Drie Linden, De
Heisprong 15
4841NA PRINSENBEEK
hal: veld 1
 
19 jan 26229 B.H.V. Push D4
37
08:40 09:50 thuis Drie Linden, De
  Drie Linden, De
Heisprong 15
4841NA PRINSENBEEK
hal: veld 1
 
9 feb 25966 BH&BC Breda D3
30
18:40 19:40 uit Haagse Beemden, De
  Haagse Beemden, De
Ganzerik 1
4822RK BREDA
hal: Breda
 
9 feb 26014 Hockeyclub Prinsenbeek D2
30
17:50 18:50 uit Haagse Beemden, De
  Haagse Beemden, De
Ganzerik 1
4822RK BREDA
hal: Breda
 
5 thuiswedstrijden en 7 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Breda D3 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Etten-Leur D3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Prinsenbeek D2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Push D4 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Warande D3 0 0 0 0 0 0 0 0

Uitslagenmatrix
  Push D4Prinsenbeek D2Etten-Leur D3Warande D3Breda D3
Push D4  
Prinsenbeek D2  
Etten-Leur D3  
Warande D3  
Breda D3  


Wedstrijdschema poule
ZONDAG 1 DECEMBER 2019
  Etten-Leur D3 Warande D3 13:25 Oosterheidehal
  Prinsenbeek D2 Etten-Leur D3 12:35 Oosterheidehal
  Warande D3 Prinsenbeek D2 11:45 Oosterheidehal
ZONDAG 8 DECEMBER 2019
  Breda D3 Prinsenbeek D2 12:20 Gemeentelijk Sportcentrum Breda
  Push D4 Breda D3 11:30 Gemeentelijk Sportcentrum Breda
  Push D4 Prinsenbeek D2 13:10 Gemeentelijk Sportcentrum Breda
ZONDAG 15 DECEMBER 2019
  Etten-Leur D3 Warande D3 14:00 Turfschip, Het
  Etten-Leur D3 Push D4 15:40 Turfschip, Het
  Warande D3 Push D4 14:50 Turfschip, Het
ZONDAG 22 DECEMBER 2019
  Breda D3 Etten-Leur D3 17:35 Bress Sportcenter
  Push D4 Etten-Leur D3 16:45 Bress Sportcenter
  Push D4 Breda D3 18:25 Bress Sportcenter
ZONDAG 5 JANUARI 2020
  Breda D3 Warande D3 16:30 Doelen, De
  Breda D3 Push D4 18:10 Doelen, De
  Push D4 Warande D3 17:20 Doelen, De
ZONDAG 12 JANUARI 2020
  Etten-Leur D3 Breda D3 17:35 Arkendonk
  Warande D3 Etten-Leur D3 16:45 Arkendonk
  Warande D3 Breda D3 18:25 Arkendonk
ZONDAG 19 JANUARI 2020
  Prinsenbeek D2 Warande D3 10:40 Drie Linden, De
  Prinsenbeek D2 Push D4 9:00 Drie Linden, De
  Warande D3 Push D4 9:50 Drie Linden, De
ZONDAG 2 FEBRUARI 2020
  Etten-Leur D3 Push D4 16:30 Turfschip, Het
  Etten-Leur D3 Prinsenbeek D2 18:10 Turfschip, Het
  Push D4 Prinsenbeek D2 17:20 Turfschip, Het
ZONDAG 9 FEBRUARI 2020
  Breda D3 Warande D3 19:40 Haagse Beemden, De
  Breda D3 Prinsenbeek D2 18:00 Haagse Beemden, De
  Prinsenbeek D2 Warande D3 18:50 Haagse Beemden, De
ZONDAG 16 FEBRUARI 2020
  Etten-Leur D3 Breda D3 9:50 Drie Linden, De
  Prinsenbeek D2 Breda D3 10:40 Drie Linden, De
  Prinsenbeek D2 Etten-Leur D3 9:00 Drie Linden, De


Handdoek kan je hier bestellen
 
Agenda
Hoofdsponsor
Sponsors
Twitter
Download de App
Android app on Google Play