LOGIN
headersmall1.png headersmall10.png headersmall11.png headersmall12.png headersmall13.png headersmall14.png headersmall2.png headersmall3.png headersmall4.png headersmall5.png headersmall6.png headersmall7.png headersmall8.png headersmall9.png header_small.png header_small_15.png header_small_16.png header_small_17.png header_small_18.png schoenensokken670_160.png
JONGSTE JEUGD
JEUGD
SENIOREN
Favoriete team(s)
Voeg toe aan mijn team +
Kies een ander team :
MC3zaal

Teamfoto


Teamondersteuning
Trainer Marco van Es Email
Trainer Estelle Vogels Email
Manager Evelien Magnin Email
Coach Evelien Magnin Email
Assistent coach André Schnabel Email

Nog 12 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
15 dec 33466 HC Etten-Leur MC4
35
12:05 13:10 thuis Turfschip, Het
  Turfschip, Het
Schipperstraat 2
4871KK ETTEN-LEUR
hal: veld 1
 
15 dec 33228 MHC Tempo MC32C
35
11:15 12:20 uit Turfschip, Het
  Turfschip, Het
Schipperstraat 2
4871KK ETTEN-LEUR
hal: veld 1
 
4 jan 36330 MHC Liberty MC3
37
12:40 13:50 uit Drie Linden, De
  Drie Linden, De
Heisprong 15
4841NA PRINSENBEEK
hal: veld 1
 
4 jan 36538 Hockeyclub Prinsenbeek MC3
37
13:30 14:40 uit Drie Linden, De
  Drie Linden, De
Heisprong 15
4841NA PRINSENBEEK
hal: veld 1
 
11 jan 30391 MHCT MC2
5
15:20 15:55 thuis Oosterheidehal
  Oosterheidehal
Lodewijk Napoleonlaan 111
4904LH OOSTERHOUT NB
hal: Veld 1
 
11 jan 30596 ZwartWit MC4
5
13:40 14:15 thuis Oosterheidehal
  Oosterheidehal
Lodewijk Napoleonlaan 111
4904LH OOSTERHOUT NB
hal: Veld 1
 
1 feb 29148 HC Etten-Leur MC4
0
12:30 13:00 uit Trefpunt
  Trefpunt
Laguitensebaan 60A
4891XR RIJSBERGEN
hal: Veld 1
 
1 feb 28956 Hockeyclub Prinsenbeek MC3
0
13:20 13:50 thuis Trefpunt
  Trefpunt
Laguitensebaan 60A
4891XR RIJSBERGEN
hal: Veld 1
 
9 feb 35516 MHC Liberty MC3
20
14:00 14:50 thuis Huif, De
  Huif, De
Deken Dr.Dirckxweg 4
4854AB BAVEL
hal: Zwart Wit
 
9 feb 35098 ZwartWit MC4
20
13:10 14:00 uit Huif, De
  Huif, De
Deken Dr.Dirckxweg 4
4854AB BAVEL
hal: Zwart Wit
 
15 feb 32021 MHCT MC2
10
15:45 16:25 uit Arkendonk
  Arkendonk
De Zwanendonk 46
4907ZJ OOSTERHOUT
hal: veld 1
 
15 feb 32441 MHC Tempo MC32C
10
14:05 14:45 thuis Arkendonk
  Arkendonk
De Zwanendonk 46
4907ZJ OOSTERHOUT
hal: veld 1
 
6 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Etten-Leur MC4 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Liberty MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Prinsenbeek MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Tempo MC32C 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Teteringen MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Warande MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Zwart-Wit MC4 0 0 0 0 0 0 0 0

Uitslagenmatrix
  Prinsenbeek MC3Warande MC3Teteringen MC2Zwart-Wit MC4Liberty MC3Etten-Leur MC4Tempo MC32C
Prinsenbeek MC3  
Warande MC3  
Teteringen MC2  
Zwart-Wit MC4  
Liberty MC3  
Etten-Leur MC4  
Tempo MC32C  


Wedstrijdschema poule
ZONDAG 8 DECEMBER 2019
  Liberty MC3 Teteringen MC2 10:40 Salamander, De
  Liberty MC3 Etten-Leur MC4 9:00 Salamander, De
  Tempo MC32C Prinsenbeek MC3 12:20 Huif, De
  Teteringen MC2 Etten-Leur MC4 9:50 Salamander, De
  Zwart-Wit MC4 Prinsenbeek MC3 13:10 Huif, De
  Zwart-Wit MC4 Tempo MC32C 11:30 Huif, De
ZONDAG 15 DECEMBER 2019
  Etten-Leur MC4 Tempo MC32C 11:30 Turfschip, Het
  Prinsenbeek MC3 Zwart-Wit MC4 13:35 Teteringen Sportcentrum
  Tempo MC32C Warande MC3 12:20 Turfschip, Het
  Teteringen MC2 Prinsenbeek MC3 14:25 Teteringen Sportcentrum
  Teteringen MC2 Zwart-Wit MC4 12:45 Teteringen Sportcentrum
  Warande MC3 Etten-Leur MC4 13:10 Turfschip, Het
ZATERDAG 4 JANUARI 2020
  Liberty MC3 Warande MC3 13:50 Drie Linden, De
  Prinsenbeek MC3 Liberty MC3 13:00 Drie Linden, De
  Prinsenbeek MC3 Warande MC3 14:40 Drie Linden, De
  Tempo MC32C Etten-Leur MC4 17:10 Kannebuis
  Tempo MC32C Zwart-Wit MC4 15:30 Kannebuis
  Zwart-Wit MC4 Etten-Leur MC4 16:20 Kannebuis
ZATERDAG 11 JANUARI 2020
  Liberty MC3 Prinsenbeek MC3 12:20 Kannebuis
  Prinsenbeek MC3 Tempo MC32C 13:10 Kannebuis
  Tempo MC32C Liberty MC3 11:30 Kannebuis
  Warande MC3 Teteringen MC2 15:55 Oosterheidehal
  Warande MC3 Zwart-Wit MC4 14:15 Oosterheidehal
  Zwart-Wit MC4 Teteringen MC2 15:05 Oosterheidehal
ZATERDAG 18 JANUARI 2020
  Etten-Leur MC4 Zwart-Wit MC4 13:05 Salamander, De
  Etten-Leur MC4 Liberty MC3 13:55 Salamander, De
  Liberty MC3 Zwart-Wit MC4 12:15 Salamander, De
ZATERDAG 1 FEBRUARI 2020
  Etten-Leur MC4 Warande MC3 13:00 Trefpunt
  Etten-Leur MC4 Prinsenbeek MC3 14:40 Trefpunt
  Liberty MC3 Tempo MC32C 13:35 Teteringen Sportcentrum
  Teteringen MC2 Tempo MC32C 12:45 Teteringen Sportcentrum
  Teteringen MC2 Liberty MC3 14:25 Teteringen Sportcentrum
  Warande MC3 Prinsenbeek MC3 13:50 Trefpunt
ZONDAG 9 FEBRUARI 2020
  Etten-Leur MC4 Teteringen MC2 14:50 Drie Linden, De
  Prinsenbeek MC3 Teteringen MC2 14:00 Drie Linden, De
  Prinsenbeek MC3 Etten-Leur MC4 15:40 Drie Linden, De
  Warande MC3 Liberty MC3 14:50 Huif, De
  Zwart-Wit MC4 Liberty MC3 15:40 Huif, De
  Zwart-Wit MC4 Warande MC3 14:00 Huif, De
ZATERDAG 15 FEBRUARI 2020
  Tempo MC32C Teteringen MC2 15:35 Arkendonk
  Teteringen MC2 Warande MC3 16:25 Arkendonk
  Warande MC3 Tempo MC32C 14:45 Arkendonk


Handdoek kan je hier bestellen
 
Agenda
Hoofdsponsor
Sponsors
Twitter
Download de App
Android app on Google Play