LOGIN
headersmall1.png headersmall10.png headersmall11.png headersmall12.png headersmall13.png headersmall14.png headersmall2.png headersmall3.png headersmall4.png headersmall5.png headersmall6.png headersmall7.png headersmall8.png headersmall9.png header_small.png header_small_15.png header_small_16.png header_small_17.png header_small_18.png schoenensokken670_160.png
JONGSTE JEUGD
JEUGD
SENIOREN
Favoriete team(s)
Voeg toe aan mijn team +
Kies een ander team :
MC4zaal

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Boukje den Dekker Email
Trainer/coach Debby van Breemen Email
Manager Boukje den Dekker Email

Nog 4 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
1 feb 28721 HC Gilze Rijen MC3
45
08:35 09:50 uit Beuk, De
  Beuk, De
Beukenlaan 2
4731CG OUDENBOSCH
hal: Oudenbosch
 
1 feb 28328 Oudenbosch MC1
45
07:45 09:00 uit Beuk, De
  Beuk, De
Beukenlaan 2
4731CG OUDENBOSCH
hal: Oudenbosch
 
16 feb 29963 R.M.H.C. de Pelikaan MC6
10
17:15 17:55 uit Arkendonk
  Arkendonk
De Zwanendonk 46
4907ZJ OOSTERHOUT
hal: veld 1
 
16 feb 29567 HC Gilze Rijen MC3
10
15:35 16:15 thuis Arkendonk
  Arkendonk
De Zwanendonk 46
4907ZJ OOSTERHOUT
hal: veld 1
 
1 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Goirle MC4 10 21 6 3 1 31 14 0
2 Oudenbosch MC1 8 17 5 2 1 42 12 0
3 Zevenbergen MC1 8 16 5 1 2 39 9 0
4 Were Di MC4 10 16 5 1 4 24 20 0
5 Warande MC4 8 13 4 1 3 14 18 0
6 Pelikaan MC6 8 3 1 0 7 18 36 0
7 Gilze-Rijen MC3 8 0 0 0 8 9 68 0

Uitslagenmatrix
  Were Di MC4Warande MC4Oudenbosch MC1Zevenbergen MC1Pelikaan MC6Goirle MC4Gilze-Rijen MC3
Were Di MC4   0-1 0-5 2-1 8-2
Warande MC4 3-1   0-5 3-2 3-1 2-6
Oudenbosch MC1 2-2   0-5 10-1 3-3
Zevenbergen MC1 1-2 2-1   13-0
Pelikaan MC6 2-5 1-2 2-6   1-4 9-3
Goirle MC4 2-0 1-1 1-1 3-1   3-0
Gilze-Rijen MC3 1-4 0-15 0-9 3-7  

Uitslagen
ZONDAG 15 DECEMBER 2019
.. Pelikaan MC6 Oudenbosch MC1 1-2 Definitief
.. Were Di MC4 Oudenbosch MC1 0-5 Definitief
.. Pelikaan MC6 Were Di MC4 2-5 Definitief
ZONDAG 22 DECEMBER 2019
.. Warande MC4 Were Di MC4 3-1 Definitief
.. Pelikaan MC6 Gilze-Rijen MC3 9-3 Definitief
.. Pelikaan MC6 Zevenbergen MC1 2-6 Definitief
.. Goirle MC4 Were Di MC4 2-0 Definitief
.. Warande MC4 Goirle MC4 2-6 Definitief
.. Gilze-Rijen MC3 Zevenbergen MC1 0-9 Definitief
ZATERDAG 4 JANUARI 2020
.. Goirle MC4 Gilze-Rijen MC3 3-0 Definitief
.. Goirle MC4 Zevenbergen MC1 1-1 Definitief
.. Zevenbergen MC1 Gilze-Rijen MC3 13-0 Definitief
ZONDAG 12 JANUARI 2020
.. Oudenbosch MC1 Zevenbergen MC1 0-5 Definitief
.. Were Di MC4 Goirle MC4 2-1 Definitief
.. Gilze-Rijen MC3 Goirle MC4 3-7 Definitief
.. Were Di MC4 Gilze-Rijen MC3 8-2 Definitief
.. Zevenbergen MC1 Warande MC4 2-1 Definitief
.. Warande MC4 Oudenbosch MC1 0-5 Definitief
ZATERDAG 18 JANUARI 2020
.. Oudenbosch MC1 Were Di MC4 2-2 Definitief
.. Warande MC4 Pelikaan MC6 3-1 Definitief
.. Gilze-Rijen MC3 Oudenbosch MC1 0-15 Definitief
.. Gilze-Rijen MC3 Were Di MC4 1-4 Definitief
.. Goirle MC4 Warande MC4 1-1 Definitief
.. Goirle MC4 Pelikaan MC6 3-1 Definitief
ZATERDAG 25 JANUARI 2020
.. Oudenbosch MC1 Goirle MC4 3-3 Definitief
.. Pelikaan MC6 Goirle MC4 1-4 Definitief
.. Zevenbergen MC1 Were Di MC4 1-2 Definitief
.. Oudenbosch MC1 Pelikaan MC6 10-1 Definitief
.. Warande MC4 Zevenbergen MC1 3-2 Definitief
.. Were Di MC4 Warande MC4 0-1 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 1 FEBRUARI 2020
  Gilze-Rijen MC3 Warande MC4 9:50 Beuk, De
  Oudenbosch MC1 Gilze-Rijen MC3 10:40 Beuk, De
  Oudenbosch MC1 Warande MC4 9:00 Beuk, De
  Were Di MC4 Zevenbergen MC1 13:30 Blaak, De
  Were Di MC4 Pelikaan MC6 15:10 Blaak, De
  Zevenbergen MC1 Pelikaan MC6 14:20 Blaak, De
ZONDAG 16 FEBRUARI 2020
  Gilze-Rijen MC3 Pelikaan MC6 17:05 Arkendonk
  Goirle MC4 Oudenbosch MC1 14:50 Niervaert, De
  Pelikaan MC6 Warande MC4 17:55 Arkendonk
  Warande MC4 Gilze-Rijen MC3 16:15 Arkendonk
  Zevenbergen MC1 Goirle MC4 14:00 Niervaert, De
  Zevenbergen MC1 Oudenbosch MC1 15:40 Niervaert, De


Handdoek kan je hier bestellen
 
Agenda
Hoofdsponsor
Sponsors
Twitter
Download de App
Android app on Google Play