LOGIN
headersmall1.png headersmall10.png headersmall11.png headersmall12.png headersmall13.png headersmall14.png headersmall2.png headersmall3.png headersmall4.png headersmall5.png headersmall6.png headersmall7.png headersmall8.png headersmall9.png header_small.png header_small_15.png header_small_16.png header_small_17.png header_small_18.png schoenensokken670_160.png
JONGSTE JEUGD
JEUGD
SENIOREN
Favoriete team(s)
Voeg toe aan mijn team +
Kies een ander team :
JC3zaal

Teamfoto


Teamondersteuning
Trainer Tobias van den Wijngaart Email
Assistent trainer Taco Bresser Email
Manager Irene van Groesen Email
Manager Carina Kolff Email
Coach Jules van der Werf Email
Coach Toine van Groesen Email

Nog 2 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
9 feb 29996 GMHC Goes JC1
70
10:00 11:40 thuis Omnium Goes
  Omnium Goes
Zwembadweg 3
4463AB GOES
hal: veld 1 / Hal 3
 
9 feb 29792 MHC Liberty JC1
70
09:10 10:50 uit Omnium Goes
  Omnium Goes
Zwembadweg 3
4463AB GOES
hal: veld 1 / Hal 3
 
1 thuiswedstrijden en 1 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Olympia JC1 10 26 8 2 0 63 16 0
2 Goes JC1 10 18 6 0 4 26 23 0
3 Berkel-Enschot JC1 8 16 5 1 2 34 16 0
4 Pelikaan JC2 8 15 5 0 3 36 15 0
5 Warande JC3 10 10 3 1 6 37 30 0
6 Tilburg JC4 8 3 1 0 7 13 40 0
7 Liberty JC1 6 0 0 0 6 4 73 0

Uitslagenmatrix
  Liberty JC1Goes JC1Berkel-Enschot JC1Warande JC3Pelikaan JC2Olympia JC1Tilburg JC4
Liberty JC1   2-4 0-14 0-12
Goes JC1   3-2 3-2 1-4 1-4 6-1
Berkel-Enschot JC1 3-0   5-1 3-3
Warande JC3 14-0 2-3   0-6 4-5 4-1
Pelikaan JC2 2-4 2-0   1-5
Olympia JC1 23-1 2-1 5-1 3-3 5-1   8-0
Tilburg JC4 6-1 1-3 2-3 2-7 0-8  

Uitslagen
ZONDAG 8 DECEMBER 2019
.. Tilburg JC4 Warande JC3 2-7 Definitief
.. Tilburg JC4 Berkel-Enschot JC1 2-3 Definitief
.. Warande JC3 Berkel-Enschot JC1 2-3 Definitief
ZATERDAG 14 DECEMBER 2019
.. Liberty JC1 Goes JC1 2-4 Definitief
.. Tilburg JC4 Liberty JC1 6-1 Definitief
.. Tilburg JC4 Goes JC1 1-3 Definitief
ZONDAG 15 DECEMBER 2019
.. Olympia JC1 Warande JC3 3-3 Definitief
.. Pelikaan JC2 Warande JC3 2-0 Definitief
.. Olympia JC1 Pelikaan JC2 5-1 Definitief
ZONDAG 22 DECEMBER 2019
.. Warande JC3 Olympia JC1 4-5 Definitief
.. Olympia JC1 Tilburg JC4 8-0 Definitief
.. Warande JC3 Tilburg JC4 4-1 Definitief
ZATERDAG 4 JANUARI 2020
.. Pelikaan JC2 Goes JC1 2-4 Definitief
.. Olympia JC1 Berkel-Enschot JC1 5-1 Definitief
.. Olympia JC1 Liberty JC1 23-1 Definitief
.. Tilburg JC4 Pelikaan JC2 0-8 Definitief
.. Liberty JC1 Berkel-Enschot JC1 0-14 Definitief
.. Goes JC1 Tilburg JC4 6-1 Definitief
ZONDAG 12 JANUARI 2020
.. Goes JC1 Warande JC3 3-2 Definitief
.. Berkel-Enschot JC1 Warande JC3 5-1 Definitief
.. Berkel-Enschot JC1 Goes JC1 3-0 Definitief
ZONDAG 19 JANUARI 2020
.. Pelikaan JC2 Olympia JC1 1-5 Definitief
.. Olympia JC1 Goes JC1 2-1 Definitief
.. Goes JC1 Pelikaan JC2 1-4 Definitief
ZONDAG 26 JANUARI 2020
.. Goes JC1 Olympia JC1 1-4 Definitief
.. Goes JC1 Berkel-Enschot JC1 3-2 Definitief
.. Warande JC3 Liberty JC1 14-0 Definitief
.. Berkel-Enschot JC1 Olympia JC1 3-3 Definitief
.. Warande JC3 Pelikaan JC2 0-6 Definitief
.. Liberty JC1 Pelikaan JC2 0-12 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 1 FEBRUARI 2020
  Liberty JC1 Olympia JC1 12:15 Salamander, De
  Liberty JC1 Tilburg JC4 13:55 Salamander, De
  Tilburg JC4 Olympia JC1 13:05 Salamander, De
ZONDAG 9 FEBRUARI 2020
  Berkel-Enschot JC1 Tilburg JC4 12:50 Metsj Point
  Goes JC1 Liberty JC1 10:00 Omnium Goes
  Liberty JC1 Warande JC3 10:50 Omnium Goes
  Pelikaan JC2 Berkel-Enschot JC1 12:00 Metsj Point
  Pelikaan JC2 Tilburg JC4 13:40 Metsj Point
  Warande JC3 Goes JC1 11:40 Omnium Goes
ZONDAG 16 FEBRUARI 2020
  Berkel-Enschot JC1 Liberty JC1 11:10 Roomley, De
  Berkel-Enschot JC1 Pelikaan JC2 9:30 Roomley, De
  Pelikaan JC2 Liberty JC1 10:20 Roomley, De


Handdoek kan je hier bestellen
 
Agenda
Hoofdsponsor
Sponsors
Twitter
Download de App
Android app on Google Play