LOGIN
headersmall1.png headersmall10.png headersmall11.png headersmall12.png headersmall13.png headersmall14.png headersmall2.png headersmall3.png headersmall4.png headersmall5.png headersmall6.png headersmall7.png headersmall8.png headersmall9.png header_small.png header_small_15.png header_small_16.png header_small_17.png header_small_18.png schoenensokken670_160.png
JONGSTE JEUGD
JEUGD
SENIOREN
Favoriete team(s)
Voeg toe aan mijn team +
Kies een ander team :
JB2zaal

Teamfoto


Teamondersteuning
Manager Esther Brinkhoff Email
Coach Maarten Bos Email
Trainer/coach Ryan Heusinkveld Email
Trainer/coach Jeroen van Dam Email

Nog 12 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
1 dec 34383 GMHC Goes JB1
40
09:45 10:55 thuis Niervaert, De
  Niervaert, De
Molenvliet 7
4791GB KLUNDERT
hal: veld 1
 
1 dec 34789 Hockeyclub Zevenbergen JB1
40
10:35 11:45 uit Niervaert, De
  Niervaert, De
Molenvliet 7
4791GB KLUNDERT
hal: veld 1
 
14 dec 32743 R.M.H.C. de Pelikaan JB2
35
16:35 17:40 thuis Metsj Point
  Metsj Point
De Stok 12
4703SZ ROOSENDAAL
hal: veld 1
 
14 dec 32538 Hockeyclub Prinsenbeek JB2
35
15:45 16:50 thuis Metsj Point
  Metsj Point
De Stok 12
4703SZ ROOSENDAAL
hal: veld 1
 
12 jan 36020 Hockeyclub Prinsenbeek JB2
20
09:00 09:50 uit Jeugdland
  Jeugdland
Jeugdland 1
4851AT ULVENHOUT
hal: Zwart Wit
 
12 jan 35811 ZwartWit JB3
20
09:50 10:40 uit Jeugdland
  Jeugdland
Jeugdland 1
4851AT ULVENHOUT
hal: Zwart Wit
 
19 jan 29258 Hockeyclub Zevenbergen JB1
10
18:15 18:55 thuis Arkendonk
  Arkendonk
De Zwanendonk 46
4907ZJ OOSTERHOUT
hal: veld 1
 
19 jan 29053 HC Walcheren JB1
10
16:35 17:15 thuis Arkendonk
  Arkendonk
De Zwanendonk 46
4907ZJ OOSTERHOUT
hal: veld 1
 
1 feb 33349 HC Walcheren JB1
5
10:20 10:55 uit Oosterheidehal
  Oosterheidehal
Lodewijk Napoleonlaan 111
4904LH OOSTERHOUT NB
hal: Veld 1
 
1 feb 33563 ZwartWit JB3
5
08:40 09:15 thuis Oosterheidehal
  Oosterheidehal
Lodewijk Napoleonlaan 111
4904LH OOSTERHOUT NB
hal: Veld 1
 
9 feb 31306 GMHC Goes JB1
35
14:15 15:20 uit Metsj Point
  Metsj Point
De Stok 12
4703SZ ROOSENDAAL
hal: veld 1
 
9 feb 31711 R.M.H.C. de Pelikaan JB2
35
13:25 14:30 uit Metsj Point
  Metsj Point
De Stok 12
4703SZ ROOSENDAAL
hal: veld 1
 
6 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Goes JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Pelikaan JB2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Prinsenbeek JB2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Walcheren JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Warande JB2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zevenbergen JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Zwart-Wit JB3 0 0 0 0 0 0 0 0

Uitslagenmatrix
  Warande JB2Goes JB1Prinsenbeek JB2Zevenbergen JB1Pelikaan JB2Zwart-Wit JB3Walcheren JB1
Warande JB2  
Goes JB1  
Prinsenbeek JB2  
Zevenbergen JB1  
Pelikaan JB2  
Zwart-Wit JB3  
Walcheren JB1  


Wedstrijdschema poule
ZONDAG 1 DECEMBER 2019
  Prinsenbeek JB2 Pelikaan JB2 9:00 Drie Linden, De
  Prinsenbeek JB2 Walcheren JB1 10:40 Drie Linden, De
  Walcheren JB1 Pelikaan JB2 9:50 Drie Linden, De
  Warande JB2 Goes JB1 10:55 Niervaert, De
  Zevenbergen JB1 Goes JB1 10:05 Niervaert, De
  Zevenbergen JB1 Warande JB2 11:45 Niervaert, De
ZONDAG 8 DECEMBER 2019
  Pelikaan JB2 Walcheren JB1 14:50 Niervaert, De
  Zevenbergen JB1 Walcheren JB1 15:40 Niervaert, De
  Zevenbergen JB1 Pelikaan JB2 14:00 Niervaert, De
ZATERDAG 14 DECEMBER 2019
  Goes JB1 Walcheren JB1 19:10 Kruitmolen, de
  Pelikaan JB2 Prinsenbeek JB2 16:00 Metsj Point
  Walcheren JB1 Zwart-Wit JB3 17:30 Kruitmolen, de
  Warande JB2 Prinsenbeek JB2 16:50 Metsj Point
  Warande JB2 Pelikaan JB2 17:40 Metsj Point
  Zwart-Wit JB3 Goes JB1 18:20 Kruitmolen, de
ZONDAG 22 DECEMBER 2019
  Pelikaan JB2 Zevenbergen JB1 12:20 Jeugdland
  Zevenbergen JB1 Zwart-Wit JB3 13:10 Jeugdland
  Zwart-Wit JB3 Pelikaan JB2 11:30 Jeugdland
ZONDAG 12 JANUARI 2020
  Prinsenbeek JB2 Warande JB2 9:50 Jeugdland
  Zwart-Wit JB3 Warande JB2 10:40 Jeugdland
  Zwart-Wit JB3 Prinsenbeek JB2 9:00 Jeugdland
ZONDAG 19 JANUARI 2020
  Goes JB1 Zwart-Wit JB3 11:30 Omnium Goes
  Goes JB1 Pelikaan JB2 13:10 Omnium Goes
  Pelikaan JB2 Zwart-Wit JB3 12:20 Omnium Goes
  Walcheren JB1 Zevenbergen JB1 18:05 Arkendonk
  Warande JB2 Zevenbergen JB1 18:55 Arkendonk
  Warande JB2 Walcheren JB1 17:15 Arkendonk
ZATERDAG 25 JANUARI 2020
  Prinsenbeek JB2 Goes JB1 18:20 Kruitmolen, de
  Walcheren JB1 Prinsenbeek JB2 17:30 Kruitmolen, de
  Walcheren JB1 Goes JB1 19:10 Kruitmolen, de
ZATERDAG 1 FEBRUARI 2020
  Walcheren JB1 Warande JB2 10:55 Oosterheidehal
  Warande JB2 Zwart-Wit JB3 9:15 Oosterheidehal
  Zwart-Wit JB3 Walcheren JB1 10:05 Oosterheidehal
ZATERDAG 8 FEBRUARI 2020
  Prinsenbeek JB2 Zwart-Wit JB3 10:25 Drie Linden, De
  Prinsenbeek JB2 Zevenbergen JB1 8:45 Drie Linden, De
  Zwart-Wit JB3 Zevenbergen JB1 9:35 Drie Linden, De
ZONDAG 9 FEBRUARI 2020
  Goes JB1 Warande JB2 15:20 Metsj Point
  Pelikaan JB2 Goes JB1 16:10 Metsj Point
  Pelikaan JB2 Warande JB2 14:30 Metsj Point
ZONDAG 16 FEBRUARI 2020
  Goes JB1 Prinsenbeek JB2 11:30 Omnium Goes
  Goes JB1 Zevenbergen JB1 13:10 Omnium Goes
  Zevenbergen JB1 Prinsenbeek JB2 12:20 Omnium Goes


Handdoek kan je hier bestellen
 
Agenda
Hoofdsponsor
Sponsors
Twitter
Download de App
Android app on Google Play