LOGIN
headersmall1.png headersmall10.png headersmall11.png headersmall12.png headersmall13.png headersmall14.png headersmall2.png headersmall3.png headersmall4.png headersmall5.png headersmall6.png headersmall7.png headersmall8.png headersmall9.png header_small.png header_small_15.png header_small_16.png header_small_17.png header_small_18.png schoenensokken670_160.png
JONGSTE JEUGD
JEUGD
SENIOREN
Favoriete team(s)
Voeg toe aan mijn team +
Kies een ander team :
Dames 2

Teamfoto


Teamondersteuning
Aanvoerder Christianne Glazenburg Email

Nog 11 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
15 mrt 10329 MHC DES D2
25
uit route
22 mrt 8949 Berkel Enschot D2
25
uit route
29 mrt 9041 MHCT D1
thuis
5 apr 10098 ZwartWit D3
25
uit route
19 apr 9043 Hockeyclub 's-Hertogenbosch D4
thuis
3 mei 9039 M.H.C. Goirle D2
thuis
10 mei 8850 HC Etten-Leur D2
30
uit route
17 mei 9038 HC Etten-Leur D3
thuis
24 mei 10208 Hockeyclub 's-Hertogenbosch D3
45
uit route
7 jun 9036 ZwartWit D2
thuis
14 jun 8817 Oss D2
60
uit route
5 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Goirle D2 10 26 8 2 0 34 17 0
2 Zwart-Wit D2 11 23 7 2 2 24 12 0
3 Oss D2 11 22 7 1 3 30 14 0
4 DES D2 10 20 6 2 2 26 15 0
5 Den Bosch D3 11 17 5 2 4 30 29 0
6 Zwart-Wit D3 11 14 4 2 5 17 20 0
7 Berkel-Enschot D2 10 13 4 1 5 13 13 0
8 Teteringen D1 11 13 4 1 6 18 34 0
9 Etten-Leur D2 10 12 4 3 3 19 16 3
10 Warande D2 11 7 2 1 8 15 34 0
11 Etten-Leur D3 11 6 1 3 7 18 31 0
12 Den Bosch D4 11 5 1 2 8 18 27 0

Uitslagenmatrix
  Oss D2 (O)Etten-Leur D2 (O)Zwart-Wit D2 (O)Berkel-Enschot D2 (O)Warande D2 (O)Etten-Leur D3Goirle D2 (O)Zwart-Wit D3Teteringen D1Den Bosch D3Den Bosch D4DES D2 (O)
Oss D2 (O)   2-1 4-2 7-0 3-2 3-0
Etten-Leur D2 (O) 0-0   3-1 3-3 4-0
Zwart-Wit D2 (O) 3-1   1-0 1-1 3-2 5-2
Berkel-Enschot D2 (O) 0-1 3-2 0-1   2-2 1-0
Warande D2 (O) 1-6 2-2 0-2   1-2 3-5 2-4
Etten-Leur D3 1-2 0-2 2-4   6-6 1-0
Goirle D2 (O) 2-1 3-1 5-1   4-1 4-1
Zwart-Wit D3 3-2 0-1 3-2   2-2 2-2 0-1
Teteringen D1 2-1 3-2 0-1 2-1 2-4   5-4
Den Bosch D3 3-1 5-0 4-0   3-2 2-8
Den Bosch D4 0-4 0-1 5-0 1-1 2-3 1-2  
DES D2 (O) 2-2 1-0 3-2 1-2 5-1 1-1  

Uitslagen
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
.. Oss D2 (O) Teteringen D1 7-0 Definitief
.. Goirle D2 (O) Warande D2 (O) 5-1 Definitief
.. Zwart-Wit D2 (O) Zwart-Wit D3 3-2 Definitief
.. Etten-Leur D3 Etten-Leur D2 (O) 1-2 Definitief
.. Den Bosch D3 Den Bosch D4 3-2 Definitief
.. DES D2 (O) Berkel-Enschot D2 (O) 1-0 Definitief
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
.. Zwart-Wit D3 Oss D2 (O) 3-2 Definitief
.. Warande D2 (O) DES D2 (O) 2-4 Definitief
.. Den Bosch D4 Zwart-Wit D2 (O) 0-4 Definitief
.. Berkel-Enschot D2 (O) Etten-Leur D3 2-2 Definitief
.. Teteringen D1 Goirle D2 (O) 2-4 Definitief
.. Etten-Leur D2 (O) Den Bosch D3 3-3 Definitief
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
.. Den Bosch D3 Etten-Leur D3 5-0 Definitief
.. Warande D2 (O) Berkel-Enschot D2 (O) 0-2 Definitief
.. Goirle D2 (O) Zwart-Wit D3 4-1 Definitief
.. Oss D2 (O) Den Bosch D4 3-2 Definitief
.. DES D2 (O) Teteringen D1 5-1 Definitief
.. Zwart-Wit D2 (O) Etten-Leur D2 (O) 3-1 Definitief
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
.. Berkel-Enschot D2 (O) Den Bosch D3 1-0 Definitief
.. Etten-Leur D2 (O) Oss D2 (O) 0-0 Definitief
.. Zwart-Wit D3 DES D2 (O) 0-1 Definitief
.. Den Bosch D4 Goirle D2 (O) 2-3 Definitief
.. Etten-Leur D3 Zwart-Wit D2 (O) 0-2 Definitief
.. Teteringen D1 Warande D2 (O) 0-1 Definitief
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
.. Goirle D2 (O) Etten-Leur D2 (O) 3-1 Definitief
.. Teteringen D1 Berkel-Enschot D2 (O) 3-2 Definitief
.. Warande D2 (O) Zwart-Wit D3 1-2 Definitief
.. Zwart-Wit D2 (O) Den Bosch D3 5-2 Definitief
.. DES D2 (O) Den Bosch D4 1-1 Definitief
.. Oss D2 (O) Etten-Leur D3 4-2 Definitief
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
.. Den Bosch D4 Warande D2 (O) 5-0 Definitief
.. Den Bosch D3 Oss D2 (O) 3-1 Definitief
.. Zwart-Wit D3 Teteringen D1 2-2 Definitief
.. Etten-Leur D3 Goirle D2 (O) 6-6 Definitief
.. Berkel-Enschot D2 (O) Zwart-Wit D2 (O) 0-1 Definitief
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
.. DES D2 (O) Etten-Leur D3 3-2 Definitief
.. Goirle D2 (O) Den Bosch D3 4-1 Definitief
.. Oss D2 (O) Zwart-Wit D2 (O) 2-1 Definitief
.. Warande D2 (O) Etten-Leur D2 (O) 2-2 Definitief
.. Zwart-Wit D3 Berkel-Enschot D2 (O) 3-2 Definitief
.. Teteringen D1 Den Bosch D4 5-4 Definitief
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
.. Den Bosch D3 DES D2 (O) 2-8 Definitief
.. Etten-Leur D3 Warande D2 (O) 2-4 Definitief
.. Den Bosch D4 Zwart-Wit D3 1-2 Definitief
.. Berkel-Enschot D2 (O) Oss D2 (O) 0-1 Definitief
.. Zwart-Wit D2 (O) Goirle D2 (O) 1-1 Definitief
.. Etten-Leur D2 (O) Teteringen D1 3-1 Definitief
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
.. Zwart-Wit D3 Etten-Leur D2 (O) 0-1 Definitief
.. Goirle D2 (O) Oss D2 (O) 2-1 Definitief
.. Den Bosch D4 Berkel-Enschot D2 (O) 0-1 Definitief
.. Teteringen D1 Etten-Leur D3 2-1 Definitief
.. DES D2 (O) Zwart-Wit D2 (O) 2-2 Definitief
.. Warande D2 (O) Den Bosch D3 3-5 Definitief
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
.. Etten-Leur D2 (O) Den Bosch D4 4-0 Definitief
.. Oss D2 (O) DES D2 (O) 3-0 Definitief
.. Etten-Leur D3 Zwart-Wit D3 1-0 Definitief
.. Den Bosch D3 Teteringen D1 4-0 Definitief
.. Zwart-Wit D2 (O) Warande D2 (O) 1-0 Definitief
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
.. Zwart-Wit D3 Den Bosch D3 2-2 Definitief
.. Berkel-Enschot D2 (O) Etten-Leur D2 (O) 3-2 Definitief
.. DES D2 (O) Goirle D2 (O) 1-2 Definitief
.. Teteringen D1 Zwart-Wit D2 (O) 2-1 Definitief
.. Den Bosch D4 Etten-Leur D3 1-1 Definitief
.. Warande D2 (O) Oss D2 (O) 1-6 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 1 MAART 2020
  Etten-Leur D2 (O) DES D2 (O) 10:30 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
ZONDAG 8 MAART 2020
  Goirle D2 (O) Berkel-Enschot D2 (O) Sportp. 'Van de Wildenberg'
ZONDAG 15 MAART 2020
  DES D2 (O) Warande D2 (O) Sportp. 'Eikendijk'
  Den Bosch D3 Etten-Leur D2 (O) Oosterplas
  Etten-Leur D3 Berkel-Enschot D2 (O) Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Goirle D2 (O) Teteringen D1 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Oss D2 (O) Zwart-Wit D3 Gem. sportpark
  Zwart-Wit D2 (O) Den Bosch D4 Sportpark Ginneken
ZONDAG 22 MAART 2020
  Berkel-Enschot D2 (O) Warande D2 (O) Sportpark Generaal Eisenhowerweg
  Den Bosch D4 Oss D2 (O) Oosterplas
  Etten-Leur D2 (O) Zwart-Wit D2 (O) Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Etten-Leur D3 Den Bosch D3 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Teteringen D1 DES D2 (O) Sportp. 'De Gouwen'
  Zwart-Wit D3 Goirle D2 (O) Sportpark Ginneken
ZONDAG 29 MAART 2020
  DES D2 (O) Zwart-Wit D3 Sportp. 'Eikendijk'
  Den Bosch D3 Berkel-Enschot D2 (O) Oosterplas
  Goirle D2 (O) Den Bosch D4 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Oss D2 (O) Etten-Leur D2 (O) Gem. sportpark
  Warande D2 (O) Teteringen D1 Sportpark 'Paterserf'
  Zwart-Wit D2 (O) Etten-Leur D3 Sportpark Ginneken
ZONDAG 5 APRIL 2020
  Berkel-Enschot D2 (O) Teteringen D1 Sportpark Generaal Eisenhowerweg
  Den Bosch D3 Zwart-Wit D2 (O) Oosterplas
  Den Bosch D4 DES D2 (O) Oosterplas
  Etten-Leur D2 (O) Goirle D2 (O) Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Etten-Leur D3 Oss D2 (O) Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Zwart-Wit D3 Warande D2 (O) Sportpark Ginneken
ZONDAG 19 APRIL 2020
  DES D2 (O) Etten-Leur D2 (O) Sportp. 'Eikendijk'
  Goirle D2 (O) Etten-Leur D3 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Oss D2 (O) Den Bosch D3 Gem. sportpark
  Teteringen D1 Zwart-Wit D3 Sportp. 'De Gouwen'
  Warande D2 (O) Den Bosch D4 Sportpark 'Paterserf'
  Zwart-Wit D2 (O) Berkel-Enschot D2 (O) Sportpark Ginneken
ZONDAG 3 MEI 2020
  Berkel-Enschot D2 (O) DES D2 (O) Sportpark Generaal Eisenhowerweg
  Den Bosch D4 Den Bosch D3 Oosterplas
  Etten-Leur D2 (O) Etten-Leur D3 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Teteringen D1 Oss D2 (O) Sportp. 'De Gouwen'
  Warande D2 (O) Goirle D2 (O) Sportpark 'Paterserf'
  Zwart-Wit D3 Zwart-Wit D2 (O) Sportpark Ginneken
ZONDAG 10 MEI 2020
  Berkel-Enschot D2 (O) Zwart-Wit D3 Sportpark Generaal Eisenhowerweg
  Den Bosch D3 Goirle D2 (O) Oosterplas
  Den Bosch D4 Teteringen D1 Oosterplas
  Etten-Leur D2 (O) Warande D2 (O) Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Etten-Leur D3 DES D2 (O) Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Zwart-Wit D2 (O) Oss D2 (O) Sportpark Ginneken
ZONDAG 17 MEI 2020
  DES D2 (O) Den Bosch D3 Sportp. 'Eikendijk'
  Goirle D2 (O) Zwart-Wit D2 (O) Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Oss D2 (O) Berkel-Enschot D2 (O) Gem. sportpark
  Teteringen D1 Etten-Leur D2 (O) Sportp. 'De Gouwen'
  Warande D2 (O) Etten-Leur D3 Sportpark 'Paterserf'
  Zwart-Wit D3 Den Bosch D4 Sportpark Ginneken
ZONDAG 24 MEI 2020
  Berkel-Enschot D2 (O) Den Bosch D4 Sportpark Generaal Eisenhowerweg
  Den Bosch D3 Warande D2 (O) Oosterplas
  Etten-Leur D2 (O) Zwart-Wit D3 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Etten-Leur D3 Teteringen D1 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Oss D2 (O) Goirle D2 (O) Gem. sportpark
  Zwart-Wit D2 (O) DES D2 (O) Sportpark Ginneken
ZONDAG 7 JUNI 2020
  Berkel-Enschot D2 (O) Goirle D2 (O) Sportpark Generaal Eisenhowerweg
  DES D2 (O) Oss D2 (O) Sportp. 'Eikendijk'
  Den Bosch D4 Etten-Leur D2 (O) Oosterplas
  Teteringen D1 Den Bosch D3 Sportp. 'De Gouwen'
  Warande D2 (O) Zwart-Wit D2 (O) Sportpark 'Paterserf'
  Zwart-Wit D3 Etten-Leur D3 Sportpark Ginneken
ZONDAG 14 JUNI 2020
  Den Bosch D3 Zwart-Wit D3 Oosterplas
  Etten-Leur D2 (O) Berkel-Enschot D2 (O) Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Etten-Leur D3 Den Bosch D4 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Goirle D2 (O) DES D2 (O) Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Oss D2 (O) Warande D2 (O) Gem. sportpark
  Zwart-Wit D2 (O) Teteringen D1 Sportpark Ginneken


Handdoek kan je hier bestellen
 
Agenda
Hoofdsponsor
Sponsors
Twitter
Download de App
Android app on Google Play