LOGIN
headersmall1.png headersmall10.png headersmall11.png headersmall12.png headersmall13.png headersmall14.png headersmall2.png headersmall3.png headersmall4.png headersmall5.png headersmall6.png headersmall7.png headersmall8.png headersmall9.png header_small.png header_small_15.png header_small_16.png header_small_17.png header_small_18.png schoenensokken670_160.png
JONGSTE JEUGD
JEUGD
SENIOREN
Favoriete team(s)
Voeg toe aan mijn team +
Kies een ander team :
MA2

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Bas van den Dungen Email
Coach Danny Eiselin Email
Manager Jacqueline van den Dungen Email
Trainer Vera van der Schoof Email

Nog 9 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
14 mrt 20859 Sint Oedenrode MA1
thuis
21 mrt 21066 MHC Udenhout MA1
30
uit route
28 mrt 21188 Were Di Tilburg MA3
30
uit route
4 apr 21393 DDHC MA1
thuis
18 apr 21484 M.H.C. Goirle MA2
30
uit route
9 mei 21720 Hockeyclub 's-Hertogenbosch MA4
thuis
16 mei 21802 HC Tilburg MA3
thuis
6 jun 21978 Sint Oedenrode MA1
50
uit route
13 jun 22172 MHC Udenhout MA1
thuis
5 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Warande MA2 5 15 5 0 0 15 5 0
2 Oedenrode MA1 5 13 4 1 0 14 2 0
3 Tilburg MA3 5 10 3 1 1 15 6 0
4 Goirle MA2 5 7 2 1 2 7 7 0
5 Den Bosch MA4 5 6 2 0 3 12 12 0
6 Udenhout MA1 5 5 1 2 2 9 13 0
7 DDHC MA1 5 1 0 1 4 3 15 0
8 Were Di MA3 5 0 0 0 5 3 18 0

Uitslagenmatrix
  DDHC MA1Goirle MA2Oedenrode MA1Udenhout MA1Were Di MA3Warande MA2Den Bosch MA4Tilburg MA3
DDHC MA1   0-3 1-6
Goirle MA2 3-1   2-2
Oedenrode MA1 2-0   3-0 5-1
Udenhout MA1 1-1 1-1   1-4
Were Di MA3 1-4   1-5 0-4
Warande MA2 2-0 2-1  
Den Bosch MA4 0-2 2-3  
Tilburg MA3 2-0 6-2 1-2  

Uitslagen
ZATERDAG 26 OKTOBER 2019
.. Goirle MA2 DDHC MA1 3-1 Definitief
.. Warande MA2 Were Di MA3 2-1 Definitief
.. Tilburg MA3 Udenhout MA1 6-2 Definitief
.. Oedenrode MA1 Den Bosch MA4 5-1 Definitief
ZATERDAG 2 NOVEMBER 2019
.. DDHC MA1 Warande MA2 1-6 Definitief
.. Were Di MA3 Tilburg MA3 0-4 Definitief
.. Udenhout MA1 Oedenrode MA1 1-1 Definitief
.. Den Bosch MA4 Goirle MA2 0-2 Definitief
ZATERDAG 9 NOVEMBER 2019
.. Warande MA2 Goirle MA2 2-0 Definitief
.. Tilburg MA3 DDHC MA1 2-0 Definitief
.. Udenhout MA1 Den Bosch MA4 1-4 Definitief
ZATERDAG 16 NOVEMBER 2019
.. Goirle MA2 Tilburg MA3 2-2 Definitief
.. Den Bosch MA4 Warande MA2 2-3 Definitief
.. DDHC MA1 Oedenrode MA1 0-3 Definitief
.. Were Di MA3 Udenhout MA1 1-4 Definitief
ZATERDAG 23 NOVEMBER 2019
.. Tilburg MA3 Warande MA2 1-2 Definitief
.. Udenhout MA1 DDHC MA1 1-1 Definitief
.. Were Di MA3 Den Bosch MA4 1-5 Definitief
.. Oedenrode MA1 Goirle MA2 2-0 Definitief
ZATERDAG 30 NOVEMBER 2019
.. Oedenrode MA1 Were Di MA3 3-0 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 14 MAART 2020
  DDHC MA1 Were Di MA3 Sportpark Kloosterweg
  Goirle MA2 Udenhout MA1 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Tilburg MA3 Den Bosch MA4 Sportp. Bredaseweg
  Warande MA2 Oedenrode MA1 Sportpark 'Paterserf'
ZATERDAG 21 MAART 2020
  Den Bosch MA4 DDHC MA1 Oosterplas
  Oedenrode MA1 Tilburg MA3 Sportp. 'De Kienehoef'
  Udenhout MA1 Warande MA2 Sportpark Sportlaan
  Were Di MA3 Goirle MA2 Koningshoeve
ZATERDAG 28 MAART 2020
  DDHC MA1 Goirle MA2 Sportpark Kloosterweg
  Den Bosch MA4 Oedenrode MA1 Oosterplas
  Udenhout MA1 Tilburg MA3 Sportpark Sportlaan
  Were Di MA3 Warande MA2 Koningshoeve
ZATERDAG 4 APRIL 2020
  Goirle MA2 Den Bosch MA4 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Oedenrode MA1 Udenhout MA1 Sportp. 'De Kienehoef'
  Tilburg MA3 Were Di MA3 Sportp. Bredaseweg
  Warande MA2 DDHC MA1 Sportpark 'Paterserf'
ZATERDAG 18 APRIL 2020
  DDHC MA1 Tilburg MA3 Sportpark Kloosterweg
  Den Bosch MA4 Udenhout MA1 Oosterplas
  Goirle MA2 Warande MA2 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Were Di MA3 Oedenrode MA1 Koningshoeve
ZATERDAG 9 MEI 2020
  Oedenrode MA1 DDHC MA1 Sportp. 'De Kienehoef'
  Tilburg MA3 Goirle MA2 Sportp. Bredaseweg
  Udenhout MA1 Were Di MA3 Sportpark Sportlaan
  Warande MA2 Den Bosch MA4 Sportpark 'Paterserf'
ZATERDAG 16 MEI 2020
  DDHC MA1 Udenhout MA1 Sportpark Kloosterweg
  Den Bosch MA4 Were Di MA3 Oosterplas
  Goirle MA2 Oedenrode MA1 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Warande MA2 Tilburg MA3 Sportpark 'Paterserf'
ZATERDAG 6 JUNI 2020
  Den Bosch MA4 Tilburg MA3 Oosterplas
  Oedenrode MA1 Warande MA2 Sportp. 'De Kienehoef'
  Udenhout MA1 Goirle MA2 Sportpark Sportlaan
  Were Di MA3 DDHC MA1 Koningshoeve
ZATERDAG 13 JUNI 2020
  DDHC MA1 Den Bosch MA4 Sportpark Kloosterweg
  Goirle MA2 Were Di MA3 Sportp. 'Van de Wildenberg'
  Tilburg MA3 Oedenrode MA1 Sportp. Bredaseweg
  Warande MA2 Udenhout MA1 Sportpark 'Paterserf'


Handdoek kan je hier bestellen
 
Agenda
Hoofdsponsor
Sponsors
Twitter
Download de App
Android app on Google Play