LOGIN
headersmall1.png headersmall10.png headersmall11.png headersmall12.png headersmall13.png headersmall14.png headersmall2.png headersmall3.png headersmall4.png headersmall5.png headersmall6.png headersmall7.png headersmall8.png headersmall9.png header_small.png header_small_15.png header_small_16.png header_small_17.png header_small_18.png schoenensokken670_160.png
JONGSTE JEUGD
JEUGD
SENIOREN
Favoriete team(s)
Voeg toe aan mijn team +
Kies een ander team :
MF2A

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Bart Witteman Email
Coach Mascha de Kok Email
Coach Monique Damen Email
Assistent trainer Daniƫlle van Buitenen Email

Nog 9 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
14 mrt 53178 DDHC MF1
15
uit route
21 mrt 53322 B.H.V. Push MF8
08:30 09:00 thuis VELD A
   Veld A2  
4 apr 53323 B.N.M.H.C. Zwart-Wit MF3
08:30 09:00 thuis VELD A
   Veld A1  
18 apr 53324 MHC Liberty MF2
08:30 09:00 thuis VELD A
   Veld A2  
9 mei 53367 B.N.M.H.C. Zwart-Wit MF4
25
uit route
16 mei 53325 Hockeyclub Prinsenbeek MF1
thuis
23 mei 53326 DDHC MF1
thuis
6 jun 53284 B.H.V. Push MF8
15
uit route
20 jun !Reservering
15
09:00 thuis
  Reservering Jongste Jeugd slotdag  
6 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.



Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 14 MAART 2020
  DDHC MF1 Warande MF1 Sportpark Kloosterweg
  Prinsenbeek MF1 Zwart-Wit MF4 8:30 Sportp. 'De Heikant'
  Push MF8 Zwart-Wit MF3 Push
ZATERDAG 21 MAART 2020
  Liberty MF2 Prinsenbeek MF1 Sportpark Alexander
  Warande MF1 Push MF8 9:00 Sportpark 'Paterserf'
  Zwart-Wit MF4 DDHC MF1 Sportpark Ginneken
ZATERDAG 28 MAART 2020
  DDHC MF1 Prinsenbeek MF1 Sportpark Kloosterweg
  Push MF8 Zwart-Wit MF4 Push
  Zwart-Wit MF3 Liberty MF2 Sportpark Ginneken
ZATERDAG 4 APRIL 2020
  Liberty MF2 DDHC MF1 Sportpark Alexander
  Prinsenbeek MF1 Push MF8 8:30 Sportp. 'De Heikant'
  Warande MF1 Zwart-Wit MF3 9:00 Sportpark 'Paterserf'
ZATERDAG 18 APRIL 2020
  Push MF8 DDHC MF1 Push
  Warande MF1 Liberty MF2 9:00 Sportpark 'Paterserf'
  Zwart-Wit MF3 Zwart-Wit MF4 Sportpark Ginneken
ZATERDAG 9 MEI 2020
  Prinsenbeek MF1 Zwart-Wit MF3 8:30 Sportp. 'De Heikant'
  Push MF8 Liberty MF2 Push
  Zwart-Wit MF4 Warande MF1 Sportpark Ginneken
ZATERDAG 16 MEI 2020
  Liberty MF2 Zwart-Wit MF4 Sportpark Alexander
  Warande MF1 Prinsenbeek MF1 Sportpark 'Paterserf'
  Zwart-Wit MF3 DDHC MF1 Sportpark Ginneken
ZATERDAG 23 MEI 2020
  Warande MF1 DDHC MF1 Sportpark 'Paterserf'
  Zwart-Wit MF3 Push MF8 Sportpark Ginneken
  Zwart-Wit MF4 Prinsenbeek MF1 Sportpark Ginneken
ZATERDAG 6 JUNI 2020
  DDHC MF1 Zwart-Wit MF4 Sportpark Kloosterweg
  Prinsenbeek MF1 Liberty MF2 8:30 Sportp. 'De Heikant'
  Push MF8 Warande MF1 Push
ZATERDAG 13 JUNI 2020
  Liberty MF2 Zwart-Wit MF3 Sportpark Alexander
  Prinsenbeek MF1 DDHC MF1 8:30 Sportp. 'De Heikant'
  Zwart-Wit MF4 Push MF8 Sportpark Ginneken


Handdoek kan je hier bestellen
 
Agenda
Hoofdsponsor
Sponsors
Twitter
Download de App
Android app on Google Play