LOGIN
headersmall1.png headersmall10.png headersmall11.png headersmall12.png headersmall13.png headersmall14.png headersmall2.png headersmall3.png headersmall4.png headersmall5.png headersmall6.png headersmall7.png headersmall8.png headersmall9.png header_small.png header_small_15.png header_small_16.png header_small_17.png header_small_18.png schoenensokken670_160.png
JONGSTE JEUGD
JEUGD
SENIOREN
Favoriete team(s)
Voeg toe aan mijn team +
Kies een ander team :
M8E2

Teamfoto


Teamondersteuning
Assistent trainer Arieke Bruil Email
Trainer Guusje van Harskamp Email
Coach Mirte van der Werf Email
Coach Esther Raaijmakers Email

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
14 mrt 50477 R.M.H.C. de Pelikaan M8E4
45
uit route
21 mrt 50499 DDHC M8E1
11:50 12:20 thuis Ko & Flo
28 mrt 50500 MHC Rapide M8E2
10:00 10:30 thuis Ko & Flo
4 apr 50435 BH&BC Breda M8E3
25
uit route
18 apr 50501 B.N.M.H.C. Zwart-Wit M8E3
11:00 11:30 thuis Ko & Flo
16 mei 50502 R.M.H.C. de Pelikaan M8E5
thuis
23 mei 50503 R.M.H.C. de Pelikaan M8E4
thuis
6 jun 50533 DDHC M8E1
15
uit route
13 jun 50421 MHC Rapide M8E2
90
07:30 09:30 uit route
20 jun !Reservering
90
09:00 thuis
  Reservering Jongste Jeugd slotdag 
6 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.



Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 14 MAART 2020
  DDHC M8E1 Rapide M8E2 Sportpark Kloosterweg
  Pelikaan M8E4 Warande M8E2 Sportp. 'Hulsdonk'
  Pelikaan M8E5 Breda M8E3 Sportp. 'Hulsdonk'
ZATERDAG 21 MAART 2020
  Breda M8E3 Pelikaan M8E4 Sportpark Burgemeester de Manlaan
  Warande M8E2 DDHC M8E1 12:20 Sportpark 'Paterserf'
  Zwart-Wit M8E3 Pelikaan M8E5 Sportpark Ginneken
ZATERDAG 28 MAART 2020
  DDHC M8E1 Breda M8E3 Sportpark Kloosterweg
  Pelikaan M8E4 Zwart-Wit M8E3 Sportp. 'Hulsdonk'
  Warande M8E2 Rapide M8E2 10:30 Sportpark 'Paterserf'
ZATERDAG 4 APRIL 2020
  Breda M8E3 Warande M8E2 Sportpark Burgemeester de Manlaan
  Rapide M8E2 Pelikaan M8E5 10:00 Wittebrugstraat
  Zwart-Wit M8E3 DDHC M8E1 Sportpark Ginneken
ZATERDAG 18 APRIL 2020
  Breda M8E3 Rapide M8E2 Sportpark Burgemeester de Manlaan
  Pelikaan M8E4 Pelikaan M8E5 Sportp. 'Hulsdonk'
  Warande M8E2 Zwart-Wit M8E3 11:30 Sportpark 'Paterserf'
ZATERDAG 9 MEI 2020
  Pelikaan M8E4 Rapide M8E2 Sportp. 'Hulsdonk'
  Pelikaan M8E5 DDHC M8E1 Sportp. 'Hulsdonk'
  Zwart-Wit M8E3 Breda M8E3 Sportpark Ginneken
ZATERDAG 16 MEI 2020
  DDHC M8E1 Pelikaan M8E4 Sportpark Kloosterweg
  Rapide M8E2 Zwart-Wit M8E3 9:30 Wittebrugstraat
  Warande M8E2 Pelikaan M8E5 Sportpark 'Paterserf'
ZATERDAG 23 MEI 2020
  Breda M8E3 Pelikaan M8E5 Sportpark Burgemeester de Manlaan
  Rapide M8E2 DDHC M8E1 9:30 Wittebrugstraat
  Warande M8E2 Pelikaan M8E4 Sportpark 'Paterserf'
ZATERDAG 6 JUNI 2020
  DDHC M8E1 Warande M8E2 Sportpark Kloosterweg
  Pelikaan M8E4 Breda M8E3 Sportp. 'Hulsdonk'
  Pelikaan M8E5 Zwart-Wit M8E3 Sportp. 'Hulsdonk'
ZATERDAG 13 JUNI 2020
  Breda M8E3 DDHC M8E1 Sportpark Burgemeester de Manlaan
  Rapide M8E2 Warande M8E2 9:30 Wittebrugstraat
  Zwart-Wit M8E3 Pelikaan M8E4 Sportpark Ginneken


Handdoek kan je hier bestellen
 
Agenda
Hoofdsponsor
Sponsors
Twitter
Download de App
Android app on Google Play