LOGIN
headersmall1.png headersmall10.png headersmall11.png headersmall12.png headersmall13.png headersmall14.png headersmall2.png headersmall3.png headersmall4.png headersmall5.png headersmall6.png headersmall7.png headersmall8.png headersmall9.png header_small.png header_small_15.png header_small_16.png header_small_17.png header_small_18.png schoenensokken670_160.png
JONGSTE JEUGD
JEUGD
SENIOREN
Favoriete team(s)
Voeg toe aan mijn team +
Kies een ander team :
J6E2

Teamfoto


Teamondersteuning
Assistent trainer Lucas Witte Email
Trainer Indy Huisman Email
Trainer Fleur van Pelt Email
Coach Evelien Westra Email
Coach Robbert Nieuwerf Email

Nog 11 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
14 mrt 48714 MHC Liberty J6E1
15
uit route
21 mrt 48994 B.N.M.H.C. Zwart-Wit J6E2
10:50 11:20 thuis Ko & Flo
   Veld F1  
28 mrt 48553 BH&BC Breda J6E1
25
uit route
4 apr 48995 HC Etten-Leur J6E1
08:20 08:50 thuis VELD A
   Veld A3  
18 apr 48858 Hockeyclub Prinsenbeek J6E1
25
uit route
9 mei 48888 MHC Rapide J6E1
90
uit route
16 mei 48996 BH&BC Breda J6E3
thuis
23 mei 48997 MHC Liberty J6E1
thuis
6 jun 49028 B.N.M.H.C. Zwart-Wit J6E2
25
uit route
13 jun 48998 BH&BC Breda J6E1
thuis
20 jun !Reservering
09:00 thuis
  Reservering Jongste Jeugd slotdag 
6 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.



Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 14 MAART 2020
  Etten-Leur J6E1 Prinsenbeek J6E1 9:00 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Liberty J6E1 Warande J6E2 Sportpark Alexander
  Rapide J6E1 Breda J6E1 12:30 Wittebrugstraat
  Zwart-Wit J6E2 Breda J6E3 12:10 Sportpark Ginneken
ZATERDAG 21 MAART 2020
  Breda J6E1 Liberty J6E1 Sportpark Burgemeester de Manlaan
  Breda J6E3 Etten-Leur J6E1 Sportpark Burgemeester de Manlaan
  Prinsenbeek J6E1 Rapide J6E1 10:15 Sportp. 'De Heikant'
  Warande J6E2 Zwart-Wit J6E2 11:20 Sportpark 'Paterserf'
ZATERDAG 28 MAART 2020
  Breda J6E1 Warande J6E2 Sportpark Burgemeester de Manlaan
  Etten-Leur J6E1 Zwart-Wit J6E2 9:15 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Liberty J6E1 Prinsenbeek J6E1 Sportpark Alexander
  Rapide J6E1 Breda J6E3 10:35 Wittebrugstraat
ZATERDAG 4 APRIL 2020
  Breda J6E3 Liberty J6E1 Sportpark Burgemeester de Manlaan
  Prinsenbeek J6E1 Breda J6E1 8:30 Sportp. 'De Heikant'
  Warande J6E2 Etten-Leur J6E1 8:50 Sportpark 'Paterserf'
  Zwart-Wit J6E2 Rapide J6E1 Sportpark Ginneken
ZATERDAG 18 APRIL 2020
  Breda J6E1 Breda J6E3 Sportpark Burgemeester de Manlaan
  Liberty J6E1 Zwart-Wit J6E2 Sportpark Alexander
  Prinsenbeek J6E1 Warande J6E2 8:30 Sportp. 'De Heikant'
  Rapide J6E1 Etten-Leur J6E1 Wittebrugstraat
ZATERDAG 9 MEI 2020
  Breda J6E3 Prinsenbeek J6E1 Sportpark Burgemeester de Manlaan
  Etten-Leur J6E1 Liberty J6E1 9:00 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Rapide J6E1 Warande J6E2 Wittebrugstraat
  Zwart-Wit J6E2 Breda J6E1 Sportpark Ginneken
ZATERDAG 16 MEI 2020
  Breda J6E1 Etten-Leur J6E1 Sportpark Burgemeester de Manlaan
  Liberty J6E1 Rapide J6E1 Sportpark Alexander
  Prinsenbeek J6E1 Zwart-Wit J6E2 8:30 Sportp. 'De Heikant'
  Warande J6E2 Breda J6E3 Sportpark 'Paterserf'
ZATERDAG 23 MEI 2020
  Breda J6E1 Rapide J6E1 Sportpark Burgemeester de Manlaan
  Breda J6E3 Zwart-Wit J6E2 Sportpark Burgemeester de Manlaan
  Prinsenbeek J6E1 Etten-Leur J6E1 8:30 Sportp. 'De Heikant'
  Warande J6E2 Liberty J6E1 Sportpark 'Paterserf'
ZATERDAG 6 JUNI 2020
  Etten-Leur J6E1 Breda J6E3 10:00 Sportp. 'Hoge Neerstraat'
  Liberty J6E1 Breda J6E1 Sportpark Alexander
  Rapide J6E1 Prinsenbeek J6E1 Wittebrugstraat
  Zwart-Wit J6E2 Warande J6E2 Sportpark Ginneken
ZATERDAG 13 JUNI 2020
  Breda J6E3 Rapide J6E1 Sportpark Burgemeester de Manlaan
  Prinsenbeek J6E1 Liberty J6E1 8:30 Sportp. 'De Heikant'
  Warande J6E2 Breda J6E1 Sportpark 'Paterserf'
  Zwart-Wit J6E2 Etten-Leur J6E1 Sportpark Ginneken


Handdoek kan je hier bestellen
 
Agenda
Hoofdsponsor
Sponsors
Twitter
Download de App
Android app on Google Play