LOGIN
headersmall1.png headersmall10.png headersmall11.png headersmall12.png headersmall13.png headersmall14.png headersmall2.png headersmall3.png headersmall4.png headersmall5.png headersmall6.png headersmall7.png headersmall8.png headersmall9.png header_small.png header_small_15.png header_small_16.png header_small_17.png header_small_18.png schoenensokken670_160.png
JONGSTE JEUGD
JEUGD
SENIOREN
Favoriete team(s)
Voeg toe aan mijn team +
Kies een ander team :
JB3

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Ronald van Aart Email
Coach Edwin Zeelenberg Email
Manager John Loonen Email
Trainer Lucas van den Wijngaart Email

Nog 5 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
21 apr 50825 HC Etten-Leur JB1
30
09:00 10:15 uit route
12 mei 51078 BH&BC Breda JB2
thuis
26 mei 51266 HC Walcheren JB1
80
12:40 14:45 uit route
2 jun 50959 MHC Olympia JB1
105
11:00 13:30 uit route
9 jun 51081 HC Tilburg JB2
thuis
2 thuiswedstrijden en 3 uit-wedstrijden.
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Walcheren JB1 5 15 5 0 0 34 6
2 Tilburg JB2 5 12 4 0 1 32 8
3 Breda JB2 5 9 3 0 2 17 19
4 Etten-Leur JB1 5 6 2 0 3 25 17
5 Olympia JB1 5 3 1 0 4 7 34
6 Warande JB3 5 0 0 0 5 4 35

Matrix
  Breda JB2 Warande JB3 Etten-Leur JB1 Olympia JB1 Tilburg JB2 Walcheren JB1
Breda JB2   5-1 6-5
Warande JB3   0-6 1-5 1-10
Etten-Leur JB1   12-1 1-5 1-5
Olympia JB1 0-3   0-11
Tilburg JB2 9-1 9-1 7-1  
Walcheren JB1 4-2 4-2  

Uitslagen
ZATERDAG 10 MAART 2018
.. Walcheren JB1 Breda JB2 4-2
.. Warande JB3 Etten-Leur JB1 0-6
.. Tilburg JB2 Olympia JB1 7-1
ZATERDAG 24 MAART 2018
.. Warande JB3 Walcheren JB1 1-10
.. Etten-Leur JB1 Olympia JB1 12-1
.. Tilburg JB2 Breda JB2 9-1
ZATERDAG 31 MAART 2018
.. Breda JB2 Warande JB3 5-1
.. Etten-Leur JB1 Tilburg JB2 1-5
.. Olympia JB1 Walcheren JB1 0-11
ZATERDAG 7 APRIL 2018
.. Breda JB2 Etten-Leur JB1 6-5
.. Warande JB3 Olympia JB1 1-5
.. Walcheren JB1 Tilburg JB2 4-2
ZATERDAG 14 APRIL 2018
.. Olympia JB1 Breda JB2 0-3
.. Etten-Leur JB1 Walcheren JB1 1-5
.. Tilburg JB2 Warande JB3 9-1

Het complete wedstrijdschema van de poule
ZATERDAG 21 APRIL 2018
  Breda JB2 Walcheren JB1 15:45 
  Etten-Leur JB1 Warande JB3 10:15 
  Olympia JB1 Tilburg JB2 15:15 
ZATERDAG 12 MEI 2018
  Tilburg JB2 Etten-Leur JB1  
  Walcheren JB1 Olympia JB1 09:30 
  Warande JB3 Breda JB2  
ZATERDAG 26 MEI 2018
  Breda JB2 Tilburg JB2  
  Olympia JB1 Etten-Leur JB1 13:30 
  Walcheren JB1 Warande JB3 14:45 
ZATERDAG 2 JUNI 2018
  Etten-Leur JB1 Breda JB2  
  Olympia JB1 Warande JB3 13:30 
  Tilburg JB2 Walcheren JB1  
ZATERDAG 9 JUNI 2018
  Breda JB2 Olympia JB1  
  Walcheren JB1 Etten-Leur JB1 13:00 
  Warande JB3 Tilburg JB2  

Agenda
Hoofdsponsor
Sponsors
Twitter
Download de App
Android app on Google Play