Wedstrijdschema
20 april| Junioren |
||||||||
Team | Nr | Tegen | Reistijd | Verz | Spel | Loc | ||
MO12-1 | HC Tilburg MO12-7 | 08:00 | 09:00 | Tandarts Ridder | info | |||
Fluiten: Wim de Fouw (Heren Vet A) en Jan van den Wijngaart (Heren Vet A) | ||||||||
MO12-3 | HC Etten-Leur MO12-4 | 30 | 11:00 | 12:00 | uit - KG Semi | info | ||
MO14-1 | Hockeyclub Hilvarenbeek MO14-1 | n.n.b | info | |||||
MO14-2 | B.N.M.H.C. Zwart-Wit MO14-4 | 25 | 07:35 | 08:45 | uit - KG Water | info | ||
Let op: Uittenue mee! | ||||||||
MO14-3 | B.H.V. Push MO14-7 | 15 | 07:45 | 08:45 | uit - KG Water | info | ||
MO14-4 | HC Tilburg MO14-11 | 25 | 08:50 | 10:00 | uit - KG Semi | info | ||
Let op: Uittenue mee! | ||||||||
MO16-1 | MHCT MO16-1 | 10 | 09:50 | 11:00 | uit - KG Water | info | ||
MO16-2 | B.H.V. Push MO16-8 | 11:55 | 12:40 | Tandarts Ridder | info | |||
Fluiten: Frederike Mijnsbergen (Dames Jong 1) en Nicole Schouten (Dames Jong 1) | ||||||||
MO16-3 | HC Gilze Rijen MO16-2 | 15 | 09:30 | 10:15 | uit - KG Water | info | ||
MO18-1 | Schaerweijde MO18-1 | 45 | 12:00 | 14:00 | uit - KG Water | info | ||
MO18-3 | HC Walcheren MO18-2 | 10:40 | 11:10 | Mooibouw | info | |||
Fluiten: Stijn de Vos (Heren Jong 1) en Hedda van Wijnen (Dames 4) | ||||||||
MO18-4 | HC Etten-Leur MO18-4 | 14:20 | 14:50 | Mooibouw | info | |||
Fluiten: Susan van Bijsterveld (Dames Jong 2) en Kiki van Pelt (Dames Jong 2) | ||||||||
JO12-1 | MHC Tempo JO12-1 | 09:20 | 10:20 | Van Oers | info | |||
Fluiten: Olivier Langbroek (Heren Jong 1) en Sam van Leeuwen (Heren Jong 1) | ||||||||
JO12-2 | R.M.H.C. de Pelikaan JO12-2-mix | 13:45 | 14:30 | Tandarts Ridder | info | |||
Fluiten: Freeke Coenen (MO16-2) en Febe Heerkens (MO16-2) | ||||||||
JO12-3 | B.N.M.H.C. Zwart-Wit JO12-3 | n.n.b | info | |||||
JO14-1 | MHV Maarssen JO14-2 | 14:50 | 15:50 | Van Oers | info | |||
Fluiten: Sjoerd van den Boezem (Heren Vet A) en Frank Doggen (Heren Vet C) | ||||||||
JO14-2 | B.H.V. Push JO14-3 | 10:05 | 10:50 | Tandarts Ridder | info | |||
Fluiten: Robert Wilting en Micha Verschure | ||||||||
JO16-1 | M.H.C. Goirle JO16-1 | 30 | 11:10 | 12:40 | uit - KG Water | info | ||
JO16-2 | B.N.M.H.C. Zwart-Wit JO16-2 | 25 | 11:15 | 12:25 | uit - KG Water | info | ||
Let op: Uittenue mee! | ||||||||
JO18-1 | Oss JO18-1 | 10:50 | 12:10 | Van Oers | info | |||
Fluiten: Marco Joosen en Johan Leenaars | ||||||||
JO18-2 | DDHC JO18-1 | 15 | 12:15 | 13:15 | uit - KG Water | info |
20 april| Jongste Jeugd |
||||||||
Team | Nr | Tegen | Reistijd | Verz | Spel | Loc | ||
MO10-Groen | MHCT MO10-3 | 08:30 | 09:00 | Ko & Flo | info | |||
* AFGELAST * | ||||||||
MO10-Oranje | Hockeyclub Zevenbergen MO10-1 | 09:50 | 10:20 | Ko & Flo | info | |||
MO7-1 | HC Waalwijk MO7-1 | 30 | 08:00 | 09:00 | uit - KG Water | info | ||
Let op: Uittenue mee! | ||||||||
MO9-1 | HC Tilburg MO9-4 | 09:00 | 09:30 | Xpert Clinic | info | |||
MO9-2 | BH&BC Breda MO9-1 | 08:20 | 08:50 | Van Oers | info | |||
MO9-3 | B.N.M.H.C. Zwart-Wit MO9-2 | 08:20 | 08:50 | Van Oers | info | |||
JO10-1 | HC Etten-Leur JO10-1 | 30 | 09:45 | 10:45 | uit - KG Semi | info | ||
* AFGELAST * | ||||||||
JO7-1 | Rosmalen JO7-1 | 09:30 | 09:30 | Xpert Clinic | info | |||
JO8-1 | MHCdeDommel JO8-2 | 40 | 09:50 | 11:00 | uit - KG Zand | info | ||
Let op: Uittenue mee! | ||||||||
JO9-1 | Berkel Enschot JO9-2 | 0 | 08:30 | 09:00 | Berkel-Enschot | info | ||
* AFGELAST * | ||||||||
JO9-2 | B.H.V. Push JO9-2 | 15 | 07:45 | 08:30 | uit - KG Zand | info |
Hoofdsponsor
Sponsors
Sponsorkliks
Agenda
13-4 | Week van de scheidsrechters |
15-6 | Jongste Jeugd slotdag |
21-9 | Bitjes happen SPTL |
Klik hier voor de de gehele agenda |
Twitter
Tweets van @MHCdeWarande
Download de App