LOGIN
headersmall1.png headersmall10.png headersmall11.png headersmall12.png headersmall13.png headersmall14.png headersmall2.png headersmall3.png headersmall4.png headersmall5.png headersmall6.png headersmall7.png headersmall8.png headersmall9.png header_small.png header_small_15.png header_small_16.png header_small_17.png header_small_18.png schoenensokken670_160.png
JONGSTE JEUGD
JEUGD
SENIOREN
Favoriete team(s)
Wedstrijdschema
laat schema zien voor

7 december| Zaalhockey

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
M8E2zaal 37365 HC Etten-Leur M8E2 5 15:10 15:45 OOSTERHOUT NB
Oosterheidehal
Lodewijk Napoleonlaan 111
4904LH OOSTERHOUT NB
hal: Veld 1
M8E2zaal 37395 HC Tilburg M8E4 5 13:40 14:15 OOSTERHOUT NB
Oosterheidehal
Lodewijk Napoleonlaan 111
4904LH OOSTERHOUT NB
hal: Veld 1
M8E3zaal 37119 BH&BC Breda M8E6 30 12:30 13:30 BREDA
Haagse Beemden, De
Ganzerik 1
4822RK BREDA
hal: Breda
M8E3zaal 37145 B.H.V. Push M8E8 30 12:00 13:00 BREDA
Haagse Beemden, De
Ganzerik 1
4822RK BREDA
hal: Breda
MB1zaal 27047 Oss MB1 65 09:55 11:30 BERGHEM
Berghem Sportcentrum
Osseweg 38
5351AE BERGHEM
hal: veld 1
MB1zaal 27050 ZwartWit MB1 65 10:45 12:20 BERGHEM
Berghem Sportcentrum
Osseweg 38
5351AE BERGHEM
hal: veld 1
MB2zaal 29624 B.H.V. Push MB3 15 11:55 12:40 BREDA
Bress Sportcenter
Nieuwe Inslag 99
4817GN BREDA
hal: veld 1B, Push
MB2zaal 29825 ZwartWit MB2 15 11:05 11:50 BREDA
Bress Sportcenter
Nieuwe Inslag 99
4817GN BREDA
hal: veld 1B, Push
MC1zaal 28071 HC Etten-Leur MC1 20 12:20 13:10 BREDA
Gemeentelijk Sportcentrum Breda
Topaasstraat 13
4817HA BREDA
hal: veld 1
MC1zaal 28121 ZwartWit MC1 20 11:30 12:20 BREDA
Gemeentelijk Sportcentrum Breda
Topaasstraat 13
4817HA BREDA
hal: veld 1
MC2zaal 35714 HC Waalwijk MC1 30 12:45 13:45 SPRANG-CAPELLE
Zidewinde
Julianalaan 3
5161BA SPRANG-CAPELLE
hal: Waalwijk
MC2zaal 36131 B.H.V. Push MC3 30 13:35 14:35 SPRANG-CAPELLE
Zidewinde
Julianalaan 3
5161BA SPRANG-CAPELLE
hal: Waalwijk
MD3zaal 30952 HC Tilburg MD8 0 13:00 13:30 TILBURG
Hockeydome Tilburg
Bredaseweg 447
5036NA TILBURG
hal: Veld 1
MD3zaal 30757 HOCO MD6 0 13:50 14:20 TILBURG
Hockeydome Tilburg
Bredaseweg 447
5036NA TILBURG
hal: Veld 1
J8E2zaal 37550 MHC DES J8E2 35 12:55 14:00 TILBURG
Blaak, De
Grebbe 65
5032RR TILBURG
hal: Were Di
J8E2zaal 37647 Were Di Tilburg J8E1 35 12:25 13:30 TILBURG
Blaak, De
Grebbe 65
5032RR TILBURG
hal: Were Di
JA1zaal 38400 Rosmalen JA1 0 15:30 16:00 'S-HERTOGENBOSCH
Sporthal Zuid
Platostraat 2
5216CB 'S-HERTOGENBOSCH
hal: Rosmalen
JA1zaal 38407 HC Tilburg JA1 0 16:20 16:50 'S-HERTOGENBOSCH
Sporthal Zuid
Platostraat 2
5216CB 'S-HERTOGENBOSCH
hal: Rosmalen
JA2zaal 34965 HC Tilburg JA2 0 16:50 17:20 TILBURG
Hockeydome Tilburg
Bredaseweg 447
5036NA TILBURG
hal: Veld 2
JA2zaal 35374 B.H.V. Push JA3 0 17:40 18:10 TILBURG
Hockeydome Tilburg
Bredaseweg 447
5036NA TILBURG
hal: Veld 2
JC1zaal 27162 Hockeyclub 's-Hertogenbosch JC1 35 12:05 13:10 ROOSENDAAL
Metsj Point
De Stok 12
4703SZ ROOSENDAAL
hal: veld 1
JC1zaal 27146 BH&BC Breda JC1 35 11:15 12:20 ROOSENDAAL
Metsj Point
De Stok 12
4703SZ ROOSENDAAL
hal: veld 1

7 december| Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
ZAALBLOK 37328 ZAAL DES M8E3 - Etten-Leur M8E2 5 15:10 15:15 OOSTERHOUT NB
Oosterheidehal
Lodewijk Napoleonlaan 111
4904LH OOSTERHOUT NB
hal: Veld 1
ZAALBLOK 37422 ZAAL Tilburg M8E4 - DES M8E3 5 14:40 14:45 OOSTERHOUT NB
Oosterheidehal
Lodewijk Napoleonlaan 111
4904LH OOSTERHOUT NB
hal: Veld 1



Handdoek kan je hier bestellen
 
Agenda
Hoofdsponsor
Sponsors
Twitter
Download de App
Android app on Google Play